Η ομάδα βόλεϊ των Ανδρών του Παναθηναϊκού για τη νέα σεζόν
- Γράφτηκε από τον GreekVolley
- Κατηγορία VOLLEYLEAGUE
Ο Παναθηναϊκός τη νέα σεζόν παρουσιάζεται με 3 ξένους και αρκετούς νέους παίκτες.
Ράνχελ, Γιάκομπσεν και Στάροβιτς αναμένεται να ενισχύσουν σημαντικά την ομάδα των "πρασίνων" που φέτος θα αγωνιστεί στο κλειστό του Αγίου Θωμά στο Μαρούσι.
Aποκτήθηκαν 5 Έλληνες με μεγαλύτερο τον Βασίλη Μούχλια που έχει γεννηθεί το 1996 ενώ από την περσινή ομάδα έχουν μείνει 7 με μικρότερο τον Ανδρεόπουλο που είναι του 2001.
ΕΔΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΚΑΙ ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ
Ετικέτες