ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ - ΣΑ (VIDEO)
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ολοκληρώθηκε σήμερα το Πρωτάθλημα Πετοσφαίρισης Γυναικών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ - ΣΑ, με νικήτρια την ομάδα της ΣΣΕ, η οποία νίκησε στο μεγάλο τελικό την αντίστοιχη της ΣΣΑΣ με σκορ 3-1.
Την 3η θέση κατέλαβε η Σχολή Αστυφυλάκων, η οποία επικράτησε στο μικρό τελικό της ΣΤΥΑ με σκορ 3-2.
Την απονομή του επάθλου στη νικήτρια ομάδα της ΣΣΕ, πραγματοποίησε ο Διοικητής της ΑΔΙΣΠΟ, Υποστράτηγος Δημοσθένης Βιτεντζάκης. Το ασημένιο μετάλλιο στην ομάδα της ΣΣΑΣ, απένειμε ο Διοικητής της ΣΔΙΕΠ, Ταξίαρχος Βασίλειος Βαϊραμίδης, ενώ το χάλκινο στην ομάδα της Σχολής Αστυφυλάκων, απονεμήθηκε από τον εκπρόσωπο του Δκτή Γ'ΣΣ/ NRDC/GR, Ταξίαρχο Πασχάλη Δάλλα.
Η Διοίκηση της Σχολής, συγχαίρει τόσο τις συμμετέχουσες ομάδες όσο και τις παρευρισκόμενες αντιπροσωπείες για το ήθος και το φίλαθλο πνεύμα που επέδειξαν σε όλη τη διάρκεια των αγώνων.
![mg 6659](/images/New_Site/2016-2017/GENIKES/ENOPLON/_mg_6659.jpg)
![mg 6668](/images/New_Site/2016-2017/GENIKES/_mg_6668.jpg)
Πολυμέσα
Ετικέτες
Σχετικά Άρθρα
-
Ψήφισμα για το "Σπίτι του Βόλεϊ" στην Παιανία (Ψηφίστε για να το διεκδικήσουμε)
-
Το ραντεβού με τις δόξες του βόλεϊ: Σαν να μην πέρασε μία μέρα...
-
Απονομή του Βραβείου «Ε. Παπαγεωργίου» στον Φοιτητή- Αθλητή της Χ.Α.Ν.Θ. Δημήτριο Αστρινάκη
-
Ιστορικό πέρασμα της Ολυμπιακής φλόγας από τον Μαραθώνα (photos-videos)
-
Η μεγάλη βραδιά του Ερμή Ηγουμενίτσας που γιόρτασε τα 30 χρόνια από την ίδρυση του