Ξεκινάνε οι κορασίδες του Ασκληπιού
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΥΠΟΔΟΜΕΣ
Μετά το καλό ξεκίνημα των νεανίδων με 2 στα 2 και των παγκορασίδων επίσης με 2 στα 2, σειρά των κορασίδων για να ξεκινήσουν τους επίσημους αγώνες για τον Ασκληπιό Τρικάλων.
Με οδηγό την περσυνή μεγάλη πορεία στο πρωτάθλημα και την μεγάλη επιτυχία με την κατάκτηση της 3ης θέσης στην Ελλάδα άλλη μια πρόκληση για τις κορασίδες που ξεκινάνε το φετινό μαραθώνιο του πρωταθλήματος.
Η αρχή γίνεται την Κυριακή στις 16/10 και ώρα 15:00 στο Κλειστό των Τρικάλων όπου θα υποδεχτούν την ομάδα του ΓΣ Νίκαιας στα πλαίσια της πρώτης αγωνιστικής της πρώτης φάσης του πρωταθλήματος.
Ετικέτες
Σχετικά Άρθρα
-
Πανελλήνιο γυναικών Κ18 (Προημιτελική φάση): Το πρόγραμμα, οι έδρες και οι διαιτητές
-
Πανελλήνιο αγοριών Κ18: MVP ο Σταύρος Μούχλιας - όλες οι απονομές
-
Πανελλήνιο αγοριών Κ18 (Τελική φάση): Ο Μίλων παρέμεινε στον θρόνο του
-
Πανελλήνιο αγοριών Κ18 (Τελική φάση): Με το δεξί ο Μίλων, 3-0 τον Έβρο Σουφλίου
-
Πανελλήνιο αγοριών Κ18: Όλα έτοιμα για το πρώτο σερβίς της τελικής φάσης στην Πάτρα, τα ρόστερ