Aνακοινώθηκαν οι Entry Lists για το πρώτο Μάστερ στις Σπέτσες
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΕΠΙΣΗΜΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ BEACHVOLLEY
Δημοσιεύθηκαν από την ΕΟΠΕ οι entry lists του πρώτου Μάστερ που θα γίνει στις Σπέτσες αυτό το Παρασκευοσαββατοκύριακο.
Στη λίστα των ανδρών βλέπουμε αρκετά νέα ζευγάρια όπως ο Ιωαννίδης με τον Κανέλλο και παλιά όπως ο Καντιώτης με τον Τσαλικιάν αλλά και τους περσινούς πρωταθλητές Νιώπα / Παπαδημητρίου. Wild Card έχουν δοθεί στους Κοτσιλιάνο/Κωστόπουλο που παίζουν πρώτη φορά μαζί φέτος (ο δεύτερος αγώνας τους μετά την Καρδία) καθώς και τους Κογκαλίδη/Πολυχρονιάδη ενώ το ζευγάρι Κλώνος/Κόρμπος πήραν το Wild Card της διοργάνωσης.
ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ
Στις γυναίκες τα ζευγάρια είναι πολύ λιγότερα και εκεί βλέπουμε αρκετές αλλαγές με τις Ματιάδη / Μολδοβανίδη που κατέκτησαν το open την περασμένη εβδομάδα στην Καρδία να είναι στην 3η θέση. Wild Card έχουν πάρει οι «ασημένιες» πρωταθλήτριες Κύπρου στα ΑΜΚΕ, Αγγελοπούλου/ Κωνσταντίνου και το Wild Card της διοργάνωσης στις Γεωργαντά / Πασιαλή ενώ βλέπουμε ξανά μαζί τις Κλέπκου/Κουρτίδου μετά την απουσία της Κουρτίδου στην Καρδία λόγω πανελληνίων.
Σχετικά Άρθρα
-
Τα επίσημα τουρνουά μπιτς βόλεϊ του Αυγούστου
-
Η επίσημη συνέντευξη Τύπου του KEFALONIA JUNIORS FINALS Κ22 "VAGGELIS KOUTOULEAS"
-
Athens Finals: Αστυνομία και πυροσβεστική έστειλαν μήνυμα για την αντιμετώπιση της σεξουαλικής παρενόχλησης στον αθλητισμό
-
Στο Αργοστόλι οι τελικές φάσεις του Πανελληνίου πρωταθλήματος μπιτς βόλεϊ τζούνιορς
-
Νιώπας, Ανανιάδης και Αλτίνη, Αργυρίου κατέκτησαν τον τίτλο στην North Area Beach Volley Circuit