Ευχαριστήρια ανακοίνωση του Φοίβου Μελισσίων για αθλητές που αποχωρούν
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΑ
Ευχαριστήρια Ανακοίνωση :
Πριν προχωρήσουμε στις ανανεώσεις και τις μεταγραφές τις ανδρικής μας ομάδας θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τους αθλητές : Πέτρο Μαγγανά, Νίκο Γραβιήλ, Χρήστο Φιλιππουπολίτη, Μάριο Μπελεχρή , Μάριο Χιώνη και Γιώργο Φύτρο για την προσφορά τους την φετινή χρόνια ! Θα θέλαμε ιδιαίτερα να ευχαριστήσουμε τους αθλητές Πέτρο Μπορομπόκα για τα 9 χρόνια και τον Ιντάν Κορέν για τα 8 χρόνια παρουσίας τους σε όλα τα αναπτυξιακά τμήματα και την ανδρική ομάδα του Φοίβου Μελισσίων !
Ευχόμαστε σε όλους καλή συνέχεια και καλή επιτυχία στην νέα αθλητική σεζόν χωρίς τραυματισμούς ! ![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f3d0.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f3d0.png)
ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Ο «ΦΟΙΒΟΣ»
Ετικέτες