Η Άμπερ Όλσον στη Θέτιδα Βούλας
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΑ
Ο Α.Σ.Π. Θέτις Βούλας βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την έναρξη της συνεργασίας του με την Αμερικανίδα πασαδόρο Άμπερ Όλσον για την σεζόν 2023-2024.
Η 23χρονη αθλήτρια αγωνίστηκε στο NCAA με το UCF (Univ.Central Florida) μέχρι και την περσινή σεζόν και φέτος θα κάνει το πρώτο της βήμα εκτός Η.Π.Α..
Μιλώντας στην επίσημη ιστοσελίδα του συλλόγου ανέφερε για την ανανέωση της συνεργασίας μας:
Ευχόμαστε στην Άμπερ πάνω από όλα υγεία και μαζί να πετύχουμε και φέτος τους στόχους μας!
Ετικέτες