Η Κλεοπάτρα Σερδερίδη στον ΑΟ Αγίου Στεφάνου
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΑ
Η Διοίκηση του ΑΟΑΣ ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας με τη Σερδερίδη Κλεοπάτρα στη θέση του Λίμπερο για τη σεζόν 23/24.
Η Κλεοπάτρα υπέροχη στην υποδοχή συνέβαλε στη πορεία της ομάδας μας. Η Κλεοπάτρα δήλωσε με ενθουσιασμό: "Αισθάνομαι πολυ χαρούμενη που ειμαι μέρος της ομάδας για δεύτερη συνεχόμενη χρόνια. Ανυπομονώ να δουλέψουμε και να πετύχουμε όλοι μαζί τα επιθυμητά αποτελέσματα"
Ετικέτες