Επέστρεψε στο Μαρκόπουλο η Νικολογιάννη
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΑ
Στον ΑΟΜ Revoil θα αγωνίζεται τη νέα αγωνιστική περίοδο η Ασημίνα Νικολογιάννη, μετά από δύο σεζόν μακριά από το Μαρκόπουλο!
Η 24χρονη ακραία με ύψος 1.84, την περσινή σεζόν αγωνίστηκε στον Παναθηναϊκό, με τον οποίο κατέκτησε το πρωτάθλημα της Volleyleague 2022-23. Έχει αγωνιστεί επίσης στον Ολυμπιακό, την Ολυμπιάδα Κύπρου και τον Πανναξιακό, ενώ τις περιόδους 2015-2018 και 2019-21 ανήκε στις τάξεις του ΑΟ Μαρκοπούλου.
Τα πρώτα λόγια της Ασημίνας μετά την επιστροφή της στο Μαρκόπουλο ήταν τα εξής:
"Είμαι πολυ χαρούμενη για την επιστροφή μου στο Μαρκόπουλο. Είμαι αισιόδοξη πως θα έχουμε μια επιτυχημένη χρονιά και εύχομαι υγεία!! Τα λέμε στο γήπεδο!".
Για το Γραφείο Τύπου ΑΟ Μαρκοπούλου
Ετικέτες