Καμπ για Πασαδόρους από την Κατερίνα Πετρουλάκη
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Οι αγωνιστικές υποχρεώσεις της σεζόν πλησιάζουν στο τέλος τους και η επόμενη περίοδος είναι κατάλληλη για την βελτίωση των τεχνικών δεξιοτήτων των αθλητών μας!
Η Κατερίνα Πετρουλάκη, υπό την αιγίδα του Αθλητικού Σωματείου Σ.Φ.Α. ΜΕΛΛΙΣΙΩΝ " Ο ΦΟΙΒΟΣ", (οδός Πόντου, Μελίσσια) πραγματοποιεί κάθε Κυριακή εξειδικευμένη προπόνηση για ΠΑΣΑΔΟΡΟΥΣ με στόχο την ατομική βελτίωση και εξέλιξη του κάθε αθλητή.
*Για πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχών στις προπονήσεις μόνο μετά από επικοινωνία
Υπεύθυνη: Πετρουλάκη Κατερίνα
Τηλέφωνο : 6985013678
(Τμήματα περιορισμένων ατόμων)
Ετικέτες