Πάσχα στους Μολάους για την Εθνική Παγκορασίδων
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΕΘΝΙΚΕΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΩΝ
Πάσχα μαζί με την αποστολή της Εθνικής παγκορασίδων που βρίσκεται στους Μολάους Λακωνίας για προετοιμασία θα κάνει ο πρόεδρος της ΕΟΠΕ Γιώργος Καραμπετσος.
Παρακολουθεί προπονήσεις των νέων ταλέντων του ελληνικού βόλεϊ ενόψει των διεθνών υποχρεώσεων του εθνικού συγκροτήματος.
"Δεν θα μπορούσα να μην είμαι κοντά στο ξεκίνημα των παιδιών μας που χρονιάρες μέρες είναι για πρώτη φορά μακριά από τις οικογένειες τους για τους ιερούς σκοπούς της Εθνικής ομάδας. Ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας τους ανθρώπους που μας έχουν βοηθήσει για να γίνει αυτή η προετοιμασία και ειδικά τον δήμαρχο Μονεμβασιάς Ηρακλή Τριχείλη, την αντιδήμαρχο Παναγιώτα Αλειφέρη, τον εντεταλμένο δημοτικό σύμβουλο για θέματα αθλητισμού Νίκο Βλάχο και τον δημοτικό σύμβουλο Αργύρη Ευαγγελάκο. Χρόνια πολλά και καλή Ανάσταση στα παιδιά μας και σε όλο τον κόσμο με υγεία και επιτυχίες", είπε ο πρόεδρος της ΕΟΠΕ Γιώργος Καραμπετσος.
Σχετικά Άρθρα
- Πανηγυρική κατάκτηση του Βαλκανικού κυπέλλου Κ16 από την Εθνική παμπαίδων
- Βαλκανικό Κύπελλο Κ16: Φοβερή εμφάνιση της Εθνικής και νίκη επί της Σερβίας
- Βαλκανικό Κύπελλο Κ16: Πρεμιέρα στο Μουζάκι με νίκες Ελλάδας, Σερβίας
- Ευρωπαϊκό ανδρών Κ18: Φινάλε με νίκη επί της Εσθονίας για την Εθνική
- Ευρωπαϊκό ανδρών Κ18: Νίκη στο τάι μπρέικ για την Εθνική επί της Ρουμανίας