Βασιλειάδης και Βουδούρης στο European League
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Ο διεθνής διαιτητής Βασίλης Βασιλειάδης θα διαιτητεύσει στον όμιλο της European Golden League Ανδρών που διεξάγεται στη Φινλανδία 17-19/5/2024 με τη συμμετοχή των Εθνικών Ομάδων Φινλανδίας,
Κροατίας και Βελγίου, καθώς και στον όμιλο της European Silver League Γυναικών που διεξάγεται 16-18/5 με τη συμμετοχή Φινλανδίας, Πορτογαλίας και Λουξεμβούργου.
Επίσης, ο διεθνής διαιτητής Κώστας Βουδούρης θα είναι Challenge Referee στον όμιλο της European Golden League Γυναικών που διεξάγεται στην Κροατία 17-19/5/2024 με τη συμμετοχή των Εθνικών Ομάδων Αζερμπαϊτζάν, Κροατίας και Σλοβακίας.
Ετικέτες
Σχετικά Άρθρα
-
Χαράλαμπος Παπαδογούλας: Οι πρώτες εμπειρίες από το Παρίσι και η Ελληνική κοινότητα στο μπιτς βόλεϊ
-
Ο Νώντας Γεροθόδωρος στους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Παρίσι: Το φανταζόμουν υπέροχο και είναι υπέροχο
-
Ο Γεροθόδωρος στην Ιαπωνία για το VNL, Φραγκάκης και Βουδούρης στον τελικό του Ευρωπαϊκού λιγκ γυναικών
-
Στην Ιαπωνία ο Νώντας Γεροθόδωρος για τον 4ο όμιλο ανδρών του VNL
-
Στο VNL ο Μιχάλης Θεμελής, στο Golden League ο Μιχάλης Κουτσούλας