Συνεχίζει την αποχή ο ΣΥΔΠΕΜ
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Με το παρόν έγγραφο θέλουμε να ενημερώσουμε τα σωματεία της Περιφέρειας Μακεδονίας και το φίλαθλο κοινό ότι ο ΣΥΔΠΕΜ και τα μέλη του συνεχίζουν να βρίσκονται σε αποχή.
O Πρόεδρος και τα τρία μέλη του ΔΣ/ΕΣΠΕΜ ενώ συμφώνησαν σε συνάντηση που είχε αντιπροσωπεία του ΔΣ/ΣΥΔΠΕΜ μαζί τους στις 7/10/16 στην Κοζάνη, παρουσία του Προέδρου και Γεν. Γραμματέα της προσωρινής διοίκησης της ΕΟΠΕ κου Καραμπέτσου Γ. & Χαλβατζή Ν. αντίστοιχα, ότι θα εφαρμοστεί η νομιμότητα στην σύνθεση της ΕΔ/ΕΣΠΕΜ, αυτοί δεν έπραξαν τα νόμιμα.
Επειδή ο ΣΥΔΠΕΜ και τα μέλη του δεν ανέχονται να εμπαίζονται από κάποιους που μπορεί να θεωρούν τους εαυτούς τους πιο έξυπνους από τους άλλους και επίσης δεν ανέχονται να εμπαίζεται ο Πρόεδρος και Γεν. Γραμματέας της ΕΟΠΕ, δηλώνουμε ότι μέχρι να εφαρμοστεί η νομιμότητα στην σύνθεση της ΕΔ/ΕΣΠΕΜ, δεν αγωνιζόμαστε σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΣΠΕΜ.
ΓΙΑ ΤΟ ΔΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Σχετικά Άρθρα
-
Χαράλαμπος Παπαδογούλας: Οι πρώτες εμπειρίες από το Παρίσι και η Ελληνική κοινότητα στο μπιτς βόλεϊ
-
Ο Νώντας Γεροθόδωρος στους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Παρίσι: Το φανταζόμουν υπέροχο και είναι υπέροχο
-
Σπίτι στις Εθνικές ομάδες στα μελλοντικά στάδια δίνει η κυβέρνηση
-
Ανακοίνωσε wild card η ΕΟΠΕ
-
Την Δευτέρα 22 Ιουλίου η έναρξη της Θερινής Μεταγραφικής Περιόδου 2024