Καλά χριστούγεννα από ΑΕΣΠ Φοίνικα.
Ευχές από τον ΑΕΣΠ Φοίνικα! Σάββατο, 24 Δεκεμβρίου 2016 - 19:58 Γράφτηκε από την gvteam01 Κατηγορία Γιορτές Καλά χριστούγεννα από ΑΕΣΠ Φοίνικα. Ετικέτες ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΑΕΣΠ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Σχετικά Άρθρα Χαμόγελα και δώρα της Ε.Ο.ΠΕ. στην Στέγη Θηλέων «Άγιος Αλέξανδρος» στο Παλαιό Φάληρο Ευχές από την Κατερίνα Ζακχαίου και την Όλγα Στράντζαλη για το νέο έτος (VIDEO) Ευχές από το Ελληνικό Βόλεϊ (VIDEO) Το μήνυμα του ΟΦΗ για τα Χριστούγεννα (VIDEO) Η Κωνσταντίνα Αλατζάκη στέλνει τις ευχές της (VIDEO) Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Χρόνια πολλά από τον Παμβοχαϊκό Χρόνια πολλά από Γ.Σ Άρτας »