637199790621102648

makedones sm korinthos 2 sm votsis amazones sm aigaleo sm vrilisia logos zaon sm artemis small  lamia ao  panioniossmall n   AEK xanth sma 
                                                                                              

Pre League (15η αγωνιστική): Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία

Tα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής της Pre League, οι συνθέσεις των αγώνων και η βαθμολογία. 


PRE LEAGUE - 15η αγωνιστική

Σάββατο 08 Φεβρουαρίου 2020

Ζ.Α.Ο.Ν. - Α.Σ. Μακεδόνες 3-0 (25-20, 25-15, 25-19)

Διαιτητές: Οικονόμου Β., Μαύρος, Γραμματεία: Χίλιου, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Κοσμόπουλος, Τσίτσικας Ν..

Ζ.Α.Ο.Ν. (Λιώσης): Αναγνώστου, Αργυροπούλου, Αρβανιτοπούλου, Ποδαρά, Σωτηρίου, Μελετιάδη / Αργυροπούλου (λ), Μερκουριάδη. 
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (Οικονομίδης): Τσοχατζή, Τσιμαφέγιεβα, Δήμου, Ζιώγα, Δορούκα, Μητακίδου / Ευθυμιάδου (λ), Παπαδοπούλου (λ), Τζειρανίδου Σ., Τζειρανίδου Δ., Παπαζή. 

Φ.Ο. Βριλησσίων - Α.Ο. Λαμίας 2013 1-3 (22-25 20-25, 25-23, 16-25)

Διαιτητές: Βελώνης, Χαμπιλού, Γραμματεία: Δένδη, Παρατηρητής: Ρίγκος.

Φ.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (Τριανταφυλλόπουλος): Στάθη, Τέζα, Γκρέκα, Χαμπηλομάτη, Έρωτα, Κάβουρα / Καβριγιάννη (λ), Καμπυλαύκα (λ), Κοντούδη, Μπόκη.
Α.Ο. ΛΑΜΙΑΣ 2013 (Αγγέλης): Παπαδοπούλου, Φαλιάγκα, Σαββίδου, Νούσια, Παπαμίχου, Κόγιτς / Μάρκου (λ), Κλέτσα (λ), Καϊμάκη. 

Α.Σ.Π. Κόρινθος - Α.Γ.Σ. Άρτεμις 0-3 (14-25, 23-25, 21-25)

Διαιτητές: Κτενάς, Κουρτανίδης, Γραμματεία: Πατούχου, Παρατηρητής: Μαυρικίδης.

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ (Ανδρεόπουλος): Παναγοπούλου, Λιουτίκοβα, Γιώτα, Ελευθερίου, Βακάλογλου, Πατουχέα / Νακοπούλου (λ), Δέδε.
Α.Γ.Σ. ΑΡΤΕΜΙΣ (Σαραντέας): Κάλλη, Μπαξιβανάκη, Μικέλη, Μπολλάνο, Λουκά, Αλμπάνη / Ευθυμιοπούλου (λ), Ραυτοπούλου (λ), Μενδρινού. 

Κυριακή 09 Φεβρουαρίου 2020

Α.Ο.Ν. Αμαζόνες - Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση 3-1 (25-20, 17-25, 25-18, 25-19)

Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Μαρκάτης, Γραμματεία: Κολλάρου, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

Α.Ο.Ν. ΑΜΑΖΟΝΕΣ (Ατσιδαύτης): Χρυσομάλλη, Χριστοδούλου, Βαρουδάκη, Τσακουμή, Μαστοράκη / Σιδεράτου, Γκιαούρη (λ), Κωτσιάκη, Πατρινού, Ζήση, Γιαννακοπούλου, Σούλη.
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ (Δεληγιαννη): Σακαράκη, Μπάγγου, Λάππα, Τσιούκαρη, Αντύπα, Γαίτανίδου /΄Παπαδοπούλου (λ), Φραγκουλίδου, Τριλυράκη.

Α.Ο. Αιγάλεω - Α.Ε.Κ. 0-3 (20-25, 12-25, 18-25)

Διαιτητές: Ονόπας, Λιάκου, Γραμματεία: Παπανικολάου Γ., Παρατηρητής: Τσιντομηνάς.

Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ (Αντωνιάδη): Βλάχου, Πατεράκη, Σολωμού, Κράνη, Τζαλαλή, Παρισάκη / Λύρα (λ), Κανελλοπούλου (λ), Ιωάννου, Κοκμοτού, Πετρίδη, Λυχναρά.
Α.Ε.Κ. (Μπακοδήμος): Κουντουρά, Νομικού, Ράπτη, Διάλλα, Μπίσκου, Καραγκούνη / Μπελιά (λ), Σπηλιωτοπούλου (λ). 

Χ.Α.Ν.Θ. - Γ.Σ. Πανιώνιος 1-3 (25-17, 15-25, 23-25, 20-25)

Διαιτητές: Δημητρίου, Μπουκουβάλα, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.

Χ.Α.Ν.Θ. (Ντινόπουλος): Αρμουτάκη, Γουγούση, Κουρτίδου, Βαρδοπούλου, Βέλλιου, Γιαννούλη / Σουπιώνη (λ), Αβδελά (λ), Γερομίχαλου, Αδάμου.
Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Καραγιάννης): Μικρουδάκη, Τζαλαλή, Φλιάκου, Καρέλια, Κομλένοβιτς, Οικονομάκη / Μαθιουδάκη (λ), Δριβαλιάρη (λ), Αναγνώστου.

Η βαθμολογία ΕΔΩ.