nomos vb pro agency

Πρόγραμμα και διαιτητές (09-11/12/2022)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 9-11 Δεκεμβρίου 2022.

Volley League Ανδρών - 7η αγωνιστική

Σάββατο 10 Δεκεμβρίου 2022


Γυμναστήριο «Κροίσος Πέρσης», 17.00: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας
Διαιτητές: Ράντσιου, Μυλωνάκης, Παρατηρητής: Θεμελής, Επόπτες: Βαρατάσης, Τόλιος, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.

Γυμναστήριο «Δημήτρης Βικέλας», 18.00: Α.Ο. Φοίνικας ΟΝΕΧ - Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Βουδούρης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Συρίγος, Μπαρμπούνης, Γραμματεία: Πιρπινιά.

Γυμναστήριο «Αλέξανδρος Νικολαΐδης», 19.00: Πήγασος Πολίχνης - Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Δεληκωτίδης, Επόπτες: Καπλάνης, Λούμσι, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη», 21.30: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ο.Π. Κηφισιάς
Διαιτητές: Ιωαννίδης, Μουλά Λ., Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Καπότης, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου 2022


Γυμναστήριο «Νίκος Σαμαράς», 19.00: Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας - Ο.Φ.Η.
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Γεωργιάδης Εμμ., Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Βαγγέλογλου, Μέκιος, Γραμματεία: Σαρδάνη.

Volley League Γυναικών - 9η αγωνιστική

Παρασκευή 9 Δεκεμβρίου 2022


Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη», 19.30: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Ζ.Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Γεωργάκη, Γεωργιάδης Στ., Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Σαμοθράκης, Παπαχατζής, Γραμματεία: Καπουράνη.

Σάββατο 10 Δεκεμβρίου 2022

Γυμναστήριο «Χαλκιοπούλειο», 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 - Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Κουτσής, Μαυράκης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Καλαντζής, Στάικος, Γραμματεία: Γούβαλη.

Γυμναστήριο «Απόστολος Κόντος», 18.45: Α.Ε.Κ. - Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Νικάκης, Παρατηρητής: Ρίγκος, Επόπτες: Κουρτεσιώτης, Σπίγγου, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ Σαντορίνης, 19.00: Α.Ο. Θήρας - Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Κουτσούλας, Βελώνης, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Δρόσος, Θεοδοσίου, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Γυμναστήριο «Γ. Γεννηματάς», 19.00: Α.Σ.Π. Θέτις - Α.Ο. Αιγάλεω
Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Γεωργάκη, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος, Επόπτες: Ρηγόπουλος, Ζαρμπίνης, Γραμματεία: Ιωάννου.

Γυμναστήριο Αγίου Θωμά, 20.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. - Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Μαρκάτης, Μάλφας, Παρατηρητής: Καπάνταης, Επόπτες: Κώτσιας, Τσίτσικας Ν., Γραμματεία: Ψάρρα.

Pre League Ανδρών - 6η αγωνιστική

Σάββατο 10 Δεκεμβρίου 2022


Πυθαγόρειο, 18.00: Α.Σ. Κέρκης - Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Φραγκάκης, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Μαυρικίδης.

Παραλίας, 18.00: Α.Ο. Καλαμάτα 80 - Α.Σ. Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Γεράνιος, Χανδρινός, Παρατηρητής: Τσουμελέας.

«Σοφία Μπεφόν», 18.30: Α.Ο. Φλοίσβος - Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Λιδωρικιώτη, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου 2022

Μίκρας, 15.30: Α.Σ. Άρης - Α.Ο. Αιγιαλέων
Διαιτητές: Δημητρίου, Κυριακόπουλος, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.

Pre League Γυναικών - 9η αγωνιστική

Σάββατο 10 Δεκεμβρίου 2022


«Ανδρέας Βαρίκας», 15.00: Γ.Σ. Πανιώνιος - Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Διαιτητές: Πρέντζας, Αρβανίτης, Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Β.

Δ.Α.Κ. Ευόσμου, 17.00: Α.Π.Σ. Αίας - Α.Σ. Ελπίς
Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Τσιούλα, Παρατηρητής: Κουκουμάκας Ν.

Κορίνθου, 18.00: Α.Σ.Π. Κόρινθος - Χ.Α.Ν.Θ.
Διαιτητές: Σπίνας, Κτενάς, Παρατηρητής: Δημάκης.

Δ.Α.Κ. Κυμίνων, 18.00: Α.Σ. Μακεδόνες - Απόλλων Καλαμάτας
Διαιτητές: Μούζουλας, Δρανίτσας, Παρατηρητής: Σιδηράς.

«Π. Σαλπέας», 18.00: Α.Ο.Φ. Πορφύρας - Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων
Διαιτητές: Προκοπίου, Χρηστίδης, Παρατηρητής: Τσιμπινός.

«Π. Νικολαΐδης», 19.00: Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - Φ.Ο. Βριλησσίων
Διαιτητές: Τσίτσικας Νεσ., Βλάχος, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

Α2 Ανδρών - Α' Ζώνη - 7η αγωνιστική

Σάββατο 10 Δεκεμβρίου 2022


Ν. Παξιμαδάς, 15.15.: Γ.Σ. Πετρούπολης - Γ.Ε. Ηρακλείου, Διαιτητές: Τριανταφυλλόπουλος, Μαυρικίδου.

Σελεπίτσαρι, 17.30: Α.Ο. Ιωνικός - Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος, Διαιτητές: Τουμπανάκης, Ιωάννου Δ.

Νεάπολης Μυτ., 17.30: ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης - Α.Ε. Αρμενίων, Διαιτητές: Κατερλή, Τσούρμας.

Ολυμπιάδος, 18.00: Α.Ε.Π. Ολυμπιάς - Α.Σ. Κόροιβος, Διαιτητές: Πετούσης, Λάμπρου.

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου 2022

Σούδας, 16.00: Σ.Φ.Π. Χανίων - Γ.Σ. Κερατέας, Διαιτητές: Αγγελίδης, Κουνδουράκη.

Ανδρέας Βαρίκας, 17.00: Γ.Σ. Πανιώνιος - Α.Σ.Π. Γλυφάδας, Διαιτητές: Χατζηβασιλείου, Μαλκοπούλου.

Α2 Ανδρών - Β' Ζώνη - 7η αγωνιστική

Σάββατο 10 Δεκεμβρίου 2022


Μ. Τσικίνας, 17.00: Χ.Α.Ν.Θ. - Α.Σ.Α. Έβρος, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Βασδέκης.

Δ.Α.Κ. Ξάνθης, 18.00: Α.Σ. Ερμογένης - Α.Ο. Καβάλας, Διαιτητές: Παπαβασιλείου, Κωστοπούλου.

Δ.Α.Κ. Φλώρινας, 18.00: Α.Π.Σ. Ήφαιστος - Α.Σ. Μακεδονικός, Διαιτητές: Πορτοκαλίδης, Βένος.

Μ. Παρασκευόπουλος, 19.00: Μ.Γ.Σ. Εθνικός - Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής, Διαιτητές: Παπαχρήστου, Σκαρλατούδη.

Ι. Λεμονίδης, 20.00: Α.Σ. Ελπίς - Ε.Α. Λαρίσης, Διαιτητές: Μαυρίδης Γ., Μαλακίδης.

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου 2022

Ιωαννίνων, 17.00: Γ.Σ. Πανηπειρωτικός - Α.Ε.Ν. Πανοράματος, Διαιτητές: Φλούδας, Τζελέτας.

Α2 Γυναικών - Α' Ζώνη - 7η αγωνιστική

Σάββατο 10 Δεκεμβρίου 2022


Ζηρίνειο, 15.00: Γ.Σ.Κ. Ηρακλής - Γ.Σ. Ηλιούπολης, Διαιτητές: Οικονόμου Μ., Κατσιάρας.

Γουδίου, 17.00: Α.Ε. Αμπελοκήπων - Α.Ο. Ιωνικός, Διαιτητές: Μπάμπαλης, Παπαθανασίου.

Νέο Κορυδαλλού, 18.00: Α.Γ.Σ. Άρτεμις - Α.Σ.Π. Απόλλων, Διαιτητές: Χαμπιλού, Καντλή.

Κροίσος Πέρσης, 19.30: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Παυλάκης, Καλούδας.

Αγ. Δημητρίου, 20.00: Γ.Σ. Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Οικονομοπούλου, Κοσμόπουλος.

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου 2022

Μ. Μερκούρη, 16.00: Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης, Διαιτητές: Κόκκας, Πακιουφάκη.

Α2 Γυναικών - Β' Ζώνη - 7η αγωνιστική

Σάββατο 10 Δεκεμβρίου 2022


Μ. Παρασκευόπουλος, 17.00: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας, Διαιτητές: Παπαχρήστου, Σκαρλατούδη.

Αγριάς Βόλου, 17.00: Α.Σ. Αργώ Βόλου - Ε.Ο. Σταυρούπολης, Διαιτητές: Κατσιούλης Χ., Μπόλης.

1ο Γυμν. Λάρισας, 17.00: Ε.Α. Λαρίσης - Γ.Σ.Γ. Νίκη, Διαιτητές: Παρασκευάς, Μπατσίλα.

Ιωαννίνων, 18.00: Α.Σ. Γιάννενα - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Αποστόλου, Γκοργκόλης.

Δ.Α.Κ. Ασβεστοχωρίου,18.00: Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Π.Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Παπαδοπούλου Χρ., Ισκάς.

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου 2022

Δ.Α.Κ. Έδεσσας, 17.00: Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Ο.Π.Α.Θ. Περσέας, Διαιτητές: Χανός, Σαρακινίδης.