aonairaklis kif gei   messaras   abelokipoi   agia paraskevi sm   apollon kalamatas   vironas logo    apollonios     636735957002980318 o    PETROUPOLI n   messiniakos

 

pefka   foinikasalexandroupolis     filathlitikoslarisaikos   ment   niki alexandro sm    ELPISABELOKIPONn   stavroupolis   giannena  kavala asklipios  eal    neagenea

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Β ΟΜΙΛΟΣ - 1ος ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Πρόγραμμα
 
ΗμερομηνίαΑγώναςΓήπεδοΑποτέλεσμα
1η αγωνιστική
Σαβ 05 Νοε, 19:00 ΕΑ Λάρισας - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων   3-0

(25-17,25-17,25-12)
Κυρ 06 Νοε, 18:00 ΑΣ Γιάννενα - ΑΟ Λαμίας 2013   2-3

(17-25,25-21,25-27,25-23,9-15)
Σαβ 05 Νοε, 16:00 ΑΣ Καμπανιακός - ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου   3-0

(27-25,25-22,25-17)
Κυρ 06 Νοε, 18:00 ΕΟ Σταυρούπολης - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός   3-1

(25-22,23-25,25-12,25-19)
Κυρ 06 Νοε, 19:00 ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΣΠ Απόλλων   3-0

(25-15,27-25,27-25)
2η αγωνιστική
Σαβ 12 Νοε, 17:00 ΑΣΠ Απόλλων - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός   3-1

(25-21,18-25,25-16,25-19)
Σαβ 12 Νοε, 18:00 ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου - ΕΟ Σταυρούπολης   2-3

(27-25,20-25,14-25,25-15,14-16)
Σαβ 12 Νοε, 18:00 ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΣ Καμπανιακός   3-0

(25-15,25-22,27-25)
Σαβ 12 Νοε, 19:00 ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΣ Γιάννενα   2-3

(25-17,25-8,27-29,22-25,11-15)
Κυρ 13 Νοε, 17:30 ΑΣΠ Κόρινθος - ΕΑ Λάρισας   3-1

(25-18,25-18,21-25,25-20)
3η αγωνιστική
Σαβ 19 Νοε, 19:00 ΕΑ Λάρισας - ΑΣΠ Απόλλων   2-3

(22-25,25-19,25-23,7-25,13-15)
Κυρ 20 Νοε, 16:00 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου ΕΑΚ Νεάπολης Λάρισα 3-2

(25-19,23-25,22-25,25-21,15-13)
Σαβ 19 Νοε, 18:00 ΑΣ Καμπανιακός - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων   3-1

(25-22,19-25,25-22,25-17)
Κυρ 20 Νοε, 18:00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΟ Λαμίας 2013   0-3

(23-25,16-25,13-25)
Κυρ 20 Νοε, 16:30 ΑΣ Γιάννενα - ΑΣΠ Κόρινθος   3-0

(25-13,25-20,25-21)
4η αγωνιστική
Σαβ 26 Νοε, 19:00 ΕΑ Λάρισας - ΑΣ Γιάννενα   3-0

(25-20,25-14,25-20)
Σαβ 26 Νοε, 18:00 ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΕΟ Σταυρούπολης   3-0

(25-17,25-11,25-21)
Σαβ 26 Νοε, 18:00 ΑΟ Λαμίας 2013 - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός   3-1

(25-27,25-21,25-12,25-20)
Σαβ 26 Νοε, 19:00 ΑΣΠ Απόλλων - ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου   3-0

(25-12,25-16,25-13)
Κυρ 27 Νοε, 17:30 ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΣ Καμπανιακός   3-1

(23-25,25-20,25-22,25-16)
5η αγωνιστική
Σαβ 03 Δεκ, 19:00 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων ΕΑΚ Νεάπολης Λάρισα 2-3

(16-25,25-19,21-25,25-20,15-17)
Σαβ 03 Δεκ, 18:00 ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου - ΑΟ Λαμίας 2013   0-3

(14-25,13-25,19-25)
Σαβ 03 Δεκ, 20:00 ΑΣ Καμπανιακός - ΕΑ Λάρισας   3-1
Κυρ 04 Δεκ, 18:00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣΠ Κόρινθος   1-3

(25-19,15-25,23-25,13-25)
Κυρ 04 Δεκ, 18:00 ΑΣ Γιάννενα - ΑΣΠ Απόλλων   1-3

(15-25,25-22,13-25,24-26)
6η αγωνιστική
Σαβ 10 Δεκ, 19:00 ΕΑ Λάρισας - ΕΟ Σταυρούπολης   2-3

(23-25,25-22,18-25,25-22,7-15)
Σαβ 10 Δεκ, 18:00 ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου   3-0

(25-11,25-11,25-13)
Σαβ 10 Δεκ, 19:00 ΑΣΠ Απόλλων - ΑΟ Λαμίας 2013   1-3

(25-27,19-25,26-24,20-25)
Κυρ 11 Δεκ, 17:30 ΑΣΠ Κόρινθος - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός   3-1

(25-22,25-16,16-25,25-20)
Κυρ 11 Δεκ, 16:30 ΑΣ Γιάννενα - ΑΣ Καμπανιακός   3-1

(21-25,25-23,25-20,25-23)
7η αγωνιστική
Σαβ 17 Δεκ, 19:00 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΕΑ Λάρισας ΕΑΚ Νεάπολης Λάρισα 1-3

(21-25,13-25,25-20,21-25)
Σαβ 17 Δεκ, 18:00 ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων   3-2

(13-25,25-20,25-21,16-25,15-9)
Σαβ 17 Δεκ, 18:00 ΑΣ Καμπανιακός - ΑΣΠ Απόλλων   3-2

(23-25,11-25,25-17,25-22,15-13)
Σαβ 17 Δεκ, 20:00 ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου - ΑΣΠ Κόρινθος   0-3

(21-25,18-25,14-25)
Κυρ 18 Δεκ, 18:00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣ Γιάννενα   3-0

(25-18,25-18,25-19)
8η αγωνιστική
Σαβ 21 Ιαν, 15:00 ΕΑ Λάρισας - ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου   3-0

(25-17,25-16,25-9)
Σαβ 21 Ιαν, 17:00 ΑΣΠ Απόλλων - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων   0-3
Σαβ 21 Ιαν, 20:00 ΑΣ Καμπανιακός - ΕΟ Σταυρούπολης   3-0

(25-23,25-18,31-29)
Κυρ 22 Ιαν, 17:30 ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΟ Λαμίας 2013   3-0

(25-12,25-23,25-10)
Κυρ 22 Ιαν, 18:00 ΑΣ Γιάννενα - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός   3-2

(25-22,22-25,25-22,22-25,15-10)
9η αγωνιστική
Σαβ 28 Ιαν, 18:00 ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΣΠ Κόρινθος   1-3

(22-25,25-19,17-25,11-25)
Σαβ 28 Ιαν, 18:00 ΑΟ Λαμίας 2013 - ΕΑ Λάρισας   3-0

(25-22,25-22,25-19)
Σαβ 28 Ιαν, 18:00 ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου - ΑΣ Γιάννενα   0-3

(14-25,15-25,20-25)
Σαβ 28 Ιαν, 18:00 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣ Καμπανιακός ΕΑΚ Νεάπολης Λάρισα 3-0
Κυρ 29 Ιαν, 18:00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣΠ Απόλλων   1-3

(25-22,24-26,22-25,23-25)
10η αγωνιστική
Σαβ 04 Φεβ, 16:00 ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου - ΑΣ Καμπανιακός   0-3

(14-25,13-25,9-25)
Σαβ 04 Φεβ, 18:00 ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΣ Γιάννενα   3-0

(25-16,25-15,25-17)
Σαβ 04 Φεβ, 19:00 ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΕΑ Λάρισας   3-2

(25-20,20-25,25-10,23-25,15-11)
Σαβ 04 Φεβ, 19:00 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΕΟ Σταυρούπολης ΕΑΚ Νεάπολης Λάρισα 1-3

(18-25,19-25,25-14,23-25)
Σαβ 04 Φεβ, 19:00 ΑΣΠ Απόλλων - ΑΣΠ Κόρινθος   3-0

(25-19,25-23,25-23)
11η αγωνιστική
Σαβ 11 Φεβ, 18:00 ΑΣ Καμπανιακός - ΑΟ Λαμίας 2013   0-3

(20-25,23-25,24-26)
Σαβ 11 Φεβ, 19:00 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣΠ Απόλλων ΕΑΚ Νεάπολης Λάρισα 1-3

(15-25,25-22,10-25,19-25)
Κυρ 12 Φεβ, 17:30 ΕΑ Λάρισας - ΑΣΠ Κόρινθος   1-3

(15-25,25-27,25-16,17-25)
Κυρ 12 Φεβ, 19:00 ΑΣ Γιάννενα - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων   3-1

(25-20,25-15,15-25,25-14)
Πεμ 16 Φεβ, 16:00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου   3-0

(25-9,25-15,25-11)
12η αγωνιστική
Σαβ 18 Φεβ, 17:00 ΑΣΠ Απόλλων - ΕΑ Λάρισας   2-3

(25-23,14-25,15-25,25-15,7-15)
Πεμ 23 Φεβ, 19:00 ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΣ Καμπανιακός   3-0

(25-22,25-16,25-22)
Σαβ 18 Φεβ, 18:00 ΑΟ Λαμίας 2013 - ΕΟ Σταυρούπολης   3-1

(25-20,25-27,25-17,25-16)
Σαβ 18 Φεβ, 18:00 ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός   0-3

(10-25,14-25,12-25)
Κυρ 19 Φεβ, 17:30 ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΣ Γιάννενα   3-0

(25-7,25-13,25-16)
13η αγωνιστική
Σαβ 25 Φεβ, 18:00 ΑΣ Καμπανιακός - ΑΣΠ Κόρινθος   0-3

(16-25,32-34,18-25)
Σαβ 25 Φεβ, 13:00 ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου - ΑΣΠ Απόλλων   0-3

(16-25,20-25,8-25)
Σαβ 25 Φεβ, 15:00 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΟ Λαμίας 2013 ΕΑΚ Νεάπολης Λάρισα 0-3

(24-26,19-25,22-25)
Κυρ 26 Φεβ, 19:00 ΑΣ Γιάννενα - ΕΑ Λάρισας   3-2

(22-25,21-25,25-19,25-14,15-12)
Κυρ 26 Φεβ, 18:00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων   3-1

(25-21,25-22,26-28,25-10)
14η αγωνιστική
Σαβ 04 Μαρ, 18:00 ΑΣΠ Απόλλων - ΑΣ Γιάννενα   3-1
Σαβ 04 Μαρ, 18:00 ΑΟ Λαμίας 2013 - ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου   3-0

(25-6,25-11,25-8)
Σαβ 04 Μαρ, 18:00 ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός   3-1

(25-18,24-24,15-25,25-22)
Σαβ 04 Μαρ, 19:00 ΕΑ Λάρισας - ΑΣ Καμπανιακός   3-2
Κυρ 05 Μαρ, 17:30 ΑΣΠ Κόρινθος - ΕΟ Σταυρούπολης   3-1

(23-25,25-12,25-12,29-27)
15η αγωνιστική
Κυρ 12 Μαρ, 16:30 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣΠ Κόρινθος ΕΑΚ Νεάπολης Λάρισα 3-0

(25-22,25-20,25-22)
Σαβ 11 Μαρ, 18:00 ΑΣ Καμπανιακός - ΑΣ Γιάννενα   0-3

(16-25,24-26,14-25)
Σαβ 11 Μαρ, 18:00 ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων   0-3

(5-25,10-25,12-25)
Σαβ 11 Μαρ, 18:00 ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΣΠ Απόλλων   3-1

(20-25,25-9,25-17,25-20)
Κυρ 12 Μαρ, 18:00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΕΑ Λάρισας   3-0

(25-18,25-15,25-17)
16η αγωνιστική
Σαβ 18 Μαρ, 18:00 ΑΣΠ Απόλλων - ΑΣ Καμπανιακός   3-1
Σαβ 18 Μαρ, 19:00 ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΟ Λαμίας 2013   3-2
Σαβ 18 Μαρ, 19:00 ΕΑ Λάρισας - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός   1-3
Κυρ 19 Μαρ, 17:30 ΑΣΠ Κόρινθος - ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου   3-0

(25-7,25-14,25-12)
Κυρ 19 Μαρ, 18:00 ΑΣ Γιάννενα - ΕΟ Σταυρούπολης   1-3

(22-25,25-15,15-25,15-25)
17η αγωνιστική
Σαβ 25 Μαρ, 18:00 ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΣΠ Κόρινθος   3-0

(25-19,25-21,25-22)
Σαβ 25 Μαρ, 16:00 ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου - ΕΑ Λάρισας   0-3

(7-25,12-25,17-25)
Σαβ 25 Μαρ, 19:00 ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΣΠ Απόλλων   3-1
Κυρ 26 Μαρ, 18:00 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣ Γιάννενα ΕΑΚ Νεάπολης Λάρισα 3-2

(25-27,25-23,25-14,18-25,15-11)
Κυρ 26 Μαρ, 18:00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣ Καμπανιακός   3-1

(24-26,25-20,25-12,25-20)
18η αγωνιστική
Σαβ 01 Απρ, 17:00 ΑΣΠ Απόλλων - ΕΟ Σταυρούπολης   3-1

(26-24,25-21,12-25,25-23)
Σαβ 01 Απρ, 19:00 ΕΑ Λάρισας - ΑΟ Λαμίας 2013   1-3

(21-25,25-18,15-25,20-25)
Σαβ 01 Απρ, 20:00 ΑΣ Καμπανιακός - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός   2-3

(18-25,25-18,25-18,22-25,13-15)
Κυρ 02 Απρ, 17:30 ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων   3-0

(25-20,25-22,25-16)
Κυρ 02 Απρ, 19:00 ΑΣ Γιάννενα - ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου   3-0

(25-8,25-10,25-12)
 
 
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Φιλικά Παιχνίδια 22/9-29/10 »