Πρόγραμμα Φιλικών αγώνων σεζόν 2017-2018 (ενημ.29/9)

Πρόγραμμα φιλικών αγώνων όπως έχουν οριστεί από τις ομάδες από 13/9:

Τετάρτη 13/9

21.45 Αγία Παρασκευή - Ηλιούπολη

Πέμπτη 14/9

20.00 Ιωνες - Βριλήσσια

Παρασκευή 15/9

19:30 ΧΑΝΘ - Αρης

19.00 Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΟΚ

18.30 Αγία Παρασκευή - Πανιώνιος (Γ)

Σαββάτο 16/9

15.30 Αιγάλεω - Ηλιούπολη

18.00 Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΟΚ

18.30 Αμαζόνες - Πανιώνιος

18.30 Πήγασος Πολίχνης (γ) - Ηρακλής Γέφυρας

20.00 ΑΡΗΣ -ΑΕΚ (Γ)(ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ)

17.00 ΖΑΟΝ - Πορφύρας

Θέτιδα - Μαρκόπουλο

Κυριακή 17/9

18.00 Άρτεμις Κορυδαλλού vs Αιγάλεω

17.00 ΑΡΗΣ -ΑΕΚ (Γ)(ΚΛΕΙΣΤΟ Α. ΠΕΤΑΛΙΔΗΣ κάτω απο τη θύρα 3))

Δευτέρα 19/9

Πανιώνιος - Ηλιούπολη

Τέταρτη 20/9

20.00 Αιγάλεω vs Πορφύρας

Ολυμπιακός - Θέτιδα

Πέμπτη 21/9

22.00 Αιγάλεω vs ΖΑΟΝ

20.30 Πήγασος Πολίχνης -Ηρακλής 2015

Παρασκευή 22/9

19.00 ΠΑΟΚ – Vojvodina

Άρης - Απόλλων Καλαμαριάς

Σάββατο 23/9

18.00 Ναύαρχος Βότσης - Αίας Ευόσμου (ΔΑΚ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ)

20.00 Καμπανιακός - ΠΑΟΚ (ΔΑΚ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ)

15.00 Αιγάλεω vs Ποσειδώνας Λουτρακίου

Πανιώνιος - Κόρινθος - Μεσσηνιακός (Ράντσο Κορινθίας)

19.00 ΑΣ Ωραιοκάστρου - Ατρόμητος Τριαδίου (ΔΑΚ Μυγδονίας)

21.00 Μυγδονιακός - Έσπερος Θέρμης (ΔΑΚ Μυγδονίας)

18.00 Ηρακλής 2015 - Πήγασος Πολίχνης

16:00 ΖΑΟΝ - Αμαζόνες

Πορφύρας - Θέτιδα (δεν έχει οριστεί η έδρα)

ΑΟΠ Κηφισιά - Ηρακλής Χαλκίδας

Τουρνουα ΒΑΟ (ΒΑΟ - Μ. Αλέξανδρος - Αριστοτέλης Επανωμής, Αναγέννηση Ρυσίου)

18.00 Πανναξιακός - Αιγάλεω

18.00 Ολυμπιακός - Ηλιούπολη

Κυριακή 24/9

18.00 Καμπανιακός - Ναύαρχος Βότσης (ΔΑΚ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ)

20.00 ΠΑΟΚ - Αίας Ευόσμου (ΔΑΚ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ)

18.00 μικρός τελικός τουρνουά Μυγδονιακού (ΔΑΚ Μυγδονίας)

20.00 μεγάλος τελικός τουρνουά Μυγδονιακού (ΔΑΚ Μυγδονίας)

13.00 Πανναξιακός - Αιγάλεω

Πανιώνιος - Κόρινθος - Μεσσηνιακός (Ράντσο Κορινθίας)

Τουρνουα ΒΑΟ (ΒΑΟ - Μ. Αλέξανδρος - Αριστοτέλης Επανωμής, Αναγέννηση Ρυσίου)

Τετάρτη 27/9

20.30 Φοίνικας Σύρου - Βοϊβοντίνα (Νέο Κλειστό Πάρπησσας Πάρου)

18.30 Αιγάλεω - ΑΣ Παπάγου

Ηρακλής Κηφ. - ΖΑΟΝ (πιθανή ακύρωση)

18.45 Ηλιούπολη - ΑΟ Λαμίας

18:00 Πορφύρας - ΟΣΦΠ

Πέμπτη 28/9

22.00 Αιγάλεω vs Χαλάνδρι (?)

19.30 Α.Σ. Παπάγου-Φ.Ο. Βριλησσίων.

18.00 Άρης - Μακεδονικός (Χαριλάου)

21.00 Πήγασος Πολίχνης - Νίκη Αιγινίου

 Παρασκευή 29/9

ΠΑΟΚ – Εθνικός Πειραιά (18:00) (ΕΡΜΟΥΠΟΥΠΟΛΗ)
Φοίνικας Σύρου – Vojvodina (20:30) (ΕΡΜΟΥΠΟΥΠΟΛΗ)

16:30 Γ.Σ. Ηλιούπολης – Πανιώνιος (ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΙΝΤΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ)

19:00 Α.Ο Θήρας – Θέτις Βούλας (ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΙΝΤΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ)

18.30 Μακεδόνες Αξιού - Άρης

Ηρακλής Θεσσαλονίκης - Ηρακλής Χαλκίδας

17.15 Ολυμπιακός - Παμβοχαϊκός

Σάββατο 30/09

16:30 Θέτις Βούλας – Πανιώνιος (ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΙΝΤΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ)

19:00 Γ.Σ. Ηλιούπολης – Α.Ο Θήρας (ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΙΝΤΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ)
17.00 Vojvodina– Εθνικός Πειραιά (ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ)
19.30 Φοίνικας Σύρου – ΠΑΟΚ  (ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ)

17.30 ΑΟΠ Κηφισιά - Ολυμπιακός

15.00 Αιγάλεω vs Μεσσηνιακός

17.30 ΠΑΟΚ- Ακαδημίες Πρωταθλητών 

19.30 Ελπίς - Αίας Ευόσμου

18.30 Άρης - Μακεδόνες Αξιού (ΔΑΚ Πυλαίας)

Νίκη Αιγινίου - Ηρακλής Χαλκίδας

Πορφύρας- ΖΑΟΝ

Πανναξιακός - ΑΣΠ Κόρινθος

17.30 ΦΟ Βριλλησίων - Πετρούπολη

18.00 Απόλλων Καλαμαριάς - Αρχέλαος Κατερίνης (Τουρνουά Πανόραμα (Πανόραμα - Άρης-Αρχέλαος Κατερίνης-Απόλλων Καλαμαριάς)

20.00 Άρης - ΑΕΝ Πανοράματος Τουρνουά Πανόραμα (Πανόραμα - Άρης-Αρχέλαος Κατερίνης-Απόλλων Καλαμαριάς)

Κυριακή 01/10

16:30 Α.Ο Θήρας – Πανιώνιος (ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΙΝΤΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ)

19:00 Θέτις Βούλας – Γ.Σ. Ηλιούπολης (ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΙΝΤΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ)
ΠΑΟΚ – Vojvodina (12:00) (ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ)
Φοίνικας Σύρου – Εθνικός Πειραιά (15:00) (ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ)

17.00 Μικρός τελικός τουρνουά Ελπίδας

19.00 Μεγάλος τελικός τουρνουά Ελπίδας

Νέστωρ - Ηρακλής Χαλκίδας

Άρτεμις - ΦΟ Βριλησσίων

19.00 Μικρός Τελικός - 21.00 Μεγάλος Τελικός (Τουρνουά Πανόραμα (Πανόραμα - Άρης-Αρχέλαος Κατερίνης-Απόλλων Καλαμαριάς)

Δευτέρα 2/10

Μίλωνας - Πανιώνιος

Πανναξιακός - ΑΣΠ Κόρινθος

Τέταρτη 4/10

Ηλυσιακός - Πανιώνιος

19.00 Αμαζόνες vs Αιγάλεω

Πέμπτη 5/10

 

Παρασκευή 6/10

Τουρνουά Άρη "Μιχάλης Ζορπίδης" (Άρης - Πήγασος Πολίχνης - ΧΑΝΘ - Νέστωρ)

Σάββατο 7/10

21.00 ΖΑΟΝ vs Αιγάλεω

Πανιώνιος - Άρτεμις

Δραπετσώνα Πανιώνιος

Μαρκόπουλο - Θέτιδα

Τουρνουά Άρη "Μιχάλης Ζορπίδης" (Άρης - Πήγασος Πολίχνης - ΧΑΝΘ - Νέστωρ)

Τουρνουά Ηρακλή Χαλκίδας :19.30  Ηρακλής Χαλκίδας-Παλλήνη και 17.30 Κηφισιά-Εθνικός Πειραιά

18.00 ΑΟ ΒΑΡΗΣ - Απόλλων Σμύρνης (τουρνουα ΑΟ Βάρης ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ)

20.00 ΑΕΚ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 (τουρνουα ΑΟ Βάρης ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ)

 

Κυριακή 8/10

16.00 Κόρινθος vs Αιγάλεω

Τουρνουά Ηρακλή Χαλκίδας : 17.00 Μικρός και 19.00 Μεγάλος Τελικός

17.30 Μικρός τελικός - 19.30 Μεγάλος Τελικός (τουρνουα ΑΟ Βάρης ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ)

Πέμπτη 12/10

Φοίβος Μελισσίων - Πανιώνιος

13/10

Νομίκεια (Θήρα - Ηλιούπολη - Πανναξιακός - Μαρκόπουλο)

14/10 - 15/10 

Τουρνουά Αγίων Αναργύρων (Παλλήνη, Αγ. Ανάργυροι, Πανιώνιος, Απόλλων Πάτρας) 

Νομίκεια (Θήρα - Ηλιούπολη - Πανναξιακός - Μαρκόπουλο)

Πέμπτη 19/10

Αργυρούπολη - Πανιώνιος

Σαββάτο 21/10

Πανιώνιος - Ροδίων Άθλησις

Παρασκευή 27/10 

Απόλλων Σμύρνης - Πανιώνιος

** ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΘΑ ΑΝΑΝΕΩΝΕΤΑΙ

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Α2 Γυναικών: Ειδικά τουρνουά ανόδου