bannernikolouzos

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2016-2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2016-2017

Α ΓΥΡΟΣ

ΗμερομηνίαΑγώναςΓήπεδοΑποτέλεσμα
1η αγωνιστική
Κυρ 23 Οκτ, 17:30 ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟΝ Πανναξιακός Κλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης 1-3 (18-25,22-25,25-13,21-25)
Σαβ 22 Οκτ, 17:00 ΑΣ Άρης - ΑΣ Μακεδόνες ΔΑΚ Πυλαίας 3-0 (25-21,25-23,25-20)
Σαβ 22 Οκτ, 18:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΣ Ελπίς ΔΑΚ Ευόσμου 3-0 (25-12,25-19,25-20)
Σαβ 22 Οκτ, 18:30 ΑΕΚ Αθηνών - ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil Κλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας 0-3 (10-25,16-25,13-25)
Σαβ 22 Οκτ, 19:00 ΑΟ Θήρας - Ολυμπιακός ΣΦΠ Κλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ 3-2 (21-25,18-25,25-23,25-20,15-12)
Κυρ 23 Οκτ, 14:30 Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΣΠ Θέτις Κλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ 3-0 (25-19,25-15,25-18)
2η αγωνιστική
Σαβ 29 Οκτ, 18:00 Παναθηναϊκός ΑΟ - ΓΣ Ηλιούπολης Κλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ 3-0(25-16, 25-19, 25-23)
Σαβ 29 Οκτ, 18:00 ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΣ Άρης ΔΑΚ Νάξου

3-1(25-14, 22-25, 25-20, 25-17)

Σαβ 29 Οκτ, 18:00 ΑΣ Ελπίς - ΑΕΚ Αθηνών «Ι.Λεμονίδης» 3-0(25-16,25-19, 25-19) 
Σαβ 29 Οκτ, 18:00 ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΑΟ Θήρας Δημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου 1-3(25-18, 30-32, 19-25, 21-25) 
Σαβ 29 Οκτ, 19:00 ΑΣΠ Θέτις - Ολυμπιακός ΣΦΠ «Γ. Γεννηματάς» 0-3(16-25, 08-25, 19-25) 
Κυρ 30 Οκτ, 19:00 ΑΣ Μακεδόνες - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου ΔΑΚ Κυμίνων 3-0(25-17, 25-15, 25-22) 
3η αγωνιστική
Σαβ 05 Νοε, 17:00 ΑΣ Άρης - Παναθηναϊκός ΑΟ ΔΑΚ Πυλαίας 0-3(15-25, 23-25, 13-25) 
Σαβ 05 Νοε, 18:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΟΝ Πανναξιακός ΔΑΚ Ευόσμου 0-3(26-28, 19-25, 14-25) 
Σαβ 05 Νοε, 18:00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil Κλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη' 3-0(25-17, 25-20, 25-13) 
Σαβ 05 Νοε, 18:30 ΑΕΚ Αθηνών - ΑΣ Μακεδόνες Κλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας 0-3(12-25, 19-25, 21-25) 
Σαβ 05 Νοε, 19:00 ΑΟ Θήρας - ΑΣ Ελπίς Κλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ 3-2(25-18, 25-21, 24-26, 19-25, 15-10) 
Κυρ 06 Νοε, 17:30 ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΣΠ Θέτις Κλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης 3-1(25-17, 25-20, 23-25, 25-19) 
4η αγωνιστική
Τετ 09 Νοε, 17:00 Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ 3-0(25-14, 25-19, 25-19) 
Τετ 09 Νοε, 17:30 ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΣ Άρης Κλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης 2-3(20-25, 25-23, 25-19, 20-25, 09-15) 
Τετ 09 Νοε, 18:00 ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΕΚ Αθηνών ΔΑΚ Νάξου 3-0(25-09, 25-17, 25-18) 
Τετ 09 Νοε, 18:00 ΑΣ Ελπίς - Ολυμπιακός ΣΦΠ «Ι.Λεμονίδης» 0-3(15-25, 13-25, 08-25) 
Τετ 09 Νοε, 19:00 ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ Θήρας ΔΑΚ Κυμίνων 3-2(13-25, 29-27, 27-25, 21-25, 17-15) 
Τετ 09 Νοε, 19:00 ΑΣΠ Θέτις - ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil «Γ. Γεννηματάς» 2-3(25-19, 25-22, 22-25, 11-25, 14-16) 
5η αγωνιστική
Σαβ 12 Νοε, 17:00 ΑΣ Άρης - ΑΣΠ Θέτις ΔΑΚ Πυλαίας 3-0(25-20, 25-16, 25-20) 
Σαβ 12 Νοε, 18:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΓΣ Ηλιούπολης ΔΑΚ Ευόσμου 3-2(26-24, 22-25, 15-25, 25-14, 15-13) 
Σαβ 12 Νοε, 18:00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Μακεδόνες Κλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη' 3-0(25-14, 25-22, 25-16) 
Σαβ 12 Νοε, 18:00 ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΑΣ Ελπίς Δημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου 3-0(25-18, 25-19, 25-21) 
Σαβ 12 Νοε, 18:30 ΑΕΚ Αθηνών - Παναθηναϊκός ΑΟ Κλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας 0-3(22-25, 19-25, 14-25) 
Σαβ 12 Νοε, 19:00 ΑΟ Θήρας - ΑΟΝ Πανναξιακός Κλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ 3-1(25-22, 19-25, 25-17, 25-20) 
6η αγωνιστική
Σαβ 19 Νοε, 17:00 ΑΣ Άρης - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου ΔΑΚ Πυλαίας 2-3(16-25, 25-08, 25-19, 22-25, 07-15) 
Σαβ 19 Νοε, 18:00 ΑΟΝ Πανναξιακός - Ολυμπιακός ΣΦΠ ΔΑΚ Νάξου 1-3(26-24, 23-25, 27-29, 20-25) 
Σαβ 19 Νοε, 18:00 ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil ΔΑΚ Κυμίνων 1-3(25-23, 25-27, 18-25, 14-25) 
Σαβ 19 Νοε, 18:30 Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΟ Θήρας Κλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ 3-1(25-18, 25-21, 22-25, 25-17) 
Σαβ 19 Νοε, 19:00 ΑΣΠ Θέτις - ΑΣ Ελπίς «Γ. Γεννηματάς» 0-3(21-25, 19-25, 25-27) 
Κυρ 20 Νοε, 17:30 ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΕΚ Αθηνών Κλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης 3-0(25-11, 25-23, 25-12) 
7η αγωνιστική
Τετ 23 Νοε, 17:00 ΑΕΚ Αθηνών - ΑΣ Άρης Κλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας 0-3(21-25, 11-25, 16-25)
Τετ 23 Νοε, 18:00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - Παναθηναϊκός ΑΟ Κλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη' 3-2(25-15, 22-25, 17-25, 29-27, 15-12) 
Τετ 23 Νοε, 18:00 ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΑΟΝ Πανναξιακός Δημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου
Τετ 23 Νοε, 18:00 ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Μακεδόνες «Ι.Λεμονίδης» 2-3(25-20, 23-25, 25-16, 12-25, 19-21) 
Τετ 23 Νοε, 19:00 ΑΟ Θήρας - ΓΣ Ηλιούπολης Κλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ 3-0(25-20, 27-25, 25-17) 
Τετ 23 Νοε, 19:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΣΠ Θέτις ΔΑΚ Ευόσμου 3-1(29-27, 25-21, 21-25, 25-23) 
8η αγωνιστική
Σαβ 26 Νοε, 17:00 ΑΣ Άρης - ΑΟ Θήρας ΔΑΚ Πυλαίας 3-2(15-25, 25-20, 25-17, 23-25, 15-10) 
Σαβ 26 Νοε, 18:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΕΚ Αθηνών ΔΑΚ Ευόσμου 3-0(25-13, 25-21, 25-23) 
Σαβ 26 Νοε, 18:00 ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΣ Ελπίς ΔΑΚ Νάξου 3-0(25-11, 25-16, 25-17) 
Σαβ 26 Νοε, 19:00 ΑΣΠ Θέτις - ΑΣ Μακεδόνες «Γ. Γεννηματάς» 3-2(25-15, 25-22,25-27, 19-25, 15-11) 
Κυρ 27 Νοε, 16:00 Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil Κλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ 3-0(25-18, 25-13, 25-17) 
Κυρ 27 Νοε, 17:30 ΓΣ Ηλιούπολης - Ολυμπιακός ΣΦΠ Κλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης 0-3(11-25, 08-25, 23-25) 
9η αγωνιστική
Σαβ 03 Δεκ, 18:00 ΑΣ Ελπίς - Παναθηναϊκός ΑΟ «Ι.Λεμονίδης» 0-3(21-25, 15-25, 17-25) 
Σαβ 03 Δεκ, 18:00 ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΓΣ Ηλιούπολης Δημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου 3-1(27-29, 25-21, 25-10, 26-24) 
Σαβ 03 Δεκ, 18:00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Άρης Κλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη' 3-0(25-17, 25-19, 25-14) 
Σαβ 03 Δεκ, 18:30 ΑΕΚ Αθηνών - ΑΣΠ Θέτις Κλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας 0-3(21-25, 21-25, 22-25) 
Σαβ 03 Δεκ, 19:00 ΑΟ Θήρας - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ 3-0(25-17, 25-13, 25-13) 
Σαβ 03 Δεκ, 19:00 ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟΝ Πανναξιακός ΔΑΚ Κυμίνων 1-3(20-25, 25-22, 11-25, 18-25) 
10η αγωνιστική
Σαβ 10 Δεκ, 17:00 ΑΣ Άρης - ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil ΔΑΚ Πυλαίας 1-3(24-26, 25-18, 18-25, 12-25)
Σαβ 10 Δεκ, 18:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - Ολυμπιακός ΣΦΠ ΔΑΚ Ευόσμου 0-3(19-25, 14-25, 12-25) 
Σαβ 10 Δεκ, 18:30 ΑΕΚ Αθηνών - ΑΟ Θήρας Κλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας 0-3(14-25, 18-25, 22-25) 
Σαβ 10 Δεκ, 19:00 ΑΣΠ Θέτις - ΑΟΝ Πανναξιακός «Γ. Γεννηματάς» 1-3(25-17, 15-25, 17-25, 23-25) 
11η αγωνιστική
Σαβ 17 Δεκ, 18:00 ΑΟΝ Πανναξιακός - Παναθηναϊκός ΑΟ ΔΑΚ Νάξου 3-1(25-13, 23-25, 25-10, 25-18) 
Σαβ 17 Δεκ, 18:00 ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Άρης «Ι.Λεμονίδης» 1-3(20-25, 25-14, 19-25, 22-25) 
Σαβ 17 Δεκ, 18:00 ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Δημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου 3-0(25-17, 25-10, 25-18) 
Σαβ 17 Δεκ, 18:00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΕΚ Αθηνών Κλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη' 3-0(25-12, 25-14, 25-11) 
Σαβ 17 Δεκ, 19:00 ΑΟ Θήρας - ΑΣΠ Θέτις Κλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ 3-1(23-25, 25-14, 25-20, 25-13) 
Σαβ 17 Δεκ, 19:00 Μακεδόνες - ΓΣ Ηλιούπολη ΔΑΚ ΚΥΜΙΝΩΝ 3-1(22-25, 25-19, 25-15, 25-21) 

 Β ΓΥΡΟΣ

12η αγωνιστική
Τετ 11 Ιαν, 19:00 ΑΟΝ Πανναξιακός - ΓΣ Ηλιούπολης ΔΑΚ Νάξου 1-3(27-25, 24-26, 22-25, 21-25)
Παρ 23 Δεκ, 18:00 ΑΣ Ελπίς - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου «Ι.Λεμονίδης» 3-2 (25-27,25-21,25-16,14-25,15-12)
Παρ 23 Δεκ, 18:00 ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΑΕΚ Στάδιο Μαρκοπούλου 3-0 (25-10,25-14,25-13)
Παρ 23 Δεκ, 19:00 ΑΣ Μακεδόνες - ΑΣ Άρης ΔΑΚ Κυμίνων 3-0 (25-16,25-22,25-19)
Παρ 23 Δεκ, 18:00 ΑΣΠ Θέτις - Παναθηναϊκός ΑΟ «Γ. Γεννηματάς» 1-3 (12-25,25-22,18-25,13-25)
Σαβ 07 Ιαν, 18:00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟ Θήρας Κλειστό 'Μελίνα Μερκούρη' 3-1(25-19, 23-25, 25-22, 25-22) 
13η αγωνιστική
Τετ 18 Ιαν, 17:00 ΑΣ Άρης - ΑΟΝ Πανναξιακός ΔΑΚ Πυλαίας 0-3(20-25, 15-25, 21-25)
Σαβ 14 Ιαν, 18:30 ΑΕΚ Αθηνών - ΑΣ Ελπίς Σχολικό Νέας Φιλαδέλφειας 3-1(18-25, 25-23, 25-21, 25-21)
Τετ 18 Ιαν, 17:30 ΓΣ Ηλιούπολης - Παναθηναϊκός ΑΟ Κλειστό Ηλιούπολης 2-3(22-25, 27-29, 25-20, 27-25, 08-15)
Τετ 18 Ιαν, 18:00 ΑΟ Θήρας - ΑΟ Μαρκοπούλου Κλειστό ΔΑΠΠΟΣ 3-2(12-25, 25-21, 25-21, 15-25, 15-10)
Τετ 18 Ιαν, 18:00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣΠ Θέτις Κλειστό  'Μελίνα Μερκούρη' 3-0(25-12, 25-10, 25-12)
Τετ 18 Ιαν, 19:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΣ Μακεδόνες ΔΑΚ Ευόσμου 0-3(21-25, 15-25, 12-25)
14η αγωνιστική
Σαβ 21 Ιαν, 18:00 ΑΟΝ Πανναξιακός - Αίας Ευόσμου ΔΑΚ Νάξου 3-0(25-13, 26-24, 25-20)
Σαβ 21 Ιαν, 18:00 ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Θήρας «Ι.Λεμονίδης» 3-2(25-20, 25-27, 25-22, 26-28, 15-08)
Σαβ 21 Ιαν, 18:00 ΑΟ Μαρκοπούλου - Ολυμπιακός Μαρκοπούλου 0-3(19-25, 18-25, 17-25)
Σαβ 21 Ιαν, 19:00 ΑΣ Μακεδόνες - ΑΕΚ Αθηνών ΔΑΚ Κυμίνων 3-1(25-16, 25-20, 19-25, 25-23)
Σαβ 21 Ιαν, 19:00 ΑΣΠ Θέτις - ΓΣ Ηλιούπολης «Γ. Γεννηματάς» 2-3(25-23, 21-25, 19-15, 15-20, 14-16)
Κυρ 22 Ιαν, 18:00 Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΣ Άρης Κλειστό ΜΕΤΣ 3-0(25-11, 25-20, 25-22)
15η αγωνιστική
Σαβ 28 Ιαν, 17:00 ΑΣ Άρης - ΓΣ Ηλιούπολης ΔΑΚ Πυλαίας 3-1(25-15, 25-18, 25-20, 25-15) 
Σαβ 28 Ιαν, 18:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - Παναθηναϊκός ΔΑΚ Ευόσμου 2-3(25-21, 18-25, 21-25, 25-20, 13-15) 
Σαβ 28 Ιαν, 18:00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Ελπίς Κλειστό 'Μελίνα Μερκούρη' 3-1(20-25, 25-23, 25-15, 25-10) 
Σαβ 28 Ιαν, 18:00 ΑΟ Μαρκοπούλου- ΑΣΠ Θέτις Μαρκοπούλου 3-1(16-25, 25-20, 25-20, 25-15) 
Σαβ 28 Ιαν, 18:30 ΑΕΚ Αθηνών - ΑΟΝ Πανναξιακός Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας 0-3(16-25, 17-25, 19-25) 
Σαβ 28 Ιαν, 19:00 ΑΟ Θήρας - ΑΣ Μακεδόνες Κλειστό ΔΑΠΠΟΣ 3-0(25-23, 25-19, 25-22) 
16η αγωνιστική
Σαβ 04 Φεβ, 17:00 Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΕΚ Αθηνών Κλειστό ΜΕΤΣ 3-0(25-15, 25-10, 25-21) 
Σαβ 04 Φεβ, 18:00 ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΟ Θήρας ΔΑΚ Νάξου 3-1(25-22, 20-25, 25-17, 25-19) 
Σαβ 04 Φεβ, 18:00 ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Μαρκοπούλου «Ι.Λεμονίδης» 3-2(25-17, 21-25, 25-20, 26-28, 15-10) 
Σαβ 04 Φεβ, 19:00 ΑΣ Μακεδόνες - Ολυμπιακός ΣΦΠ ΔΑΚ Κυμίνων 0-3(12-25, 10-25, 19-25) 
Σαβ 04 Φεβ, 19:00 ΑΣΠ Θέτις - ΑΣ Άρης «Γ. Γεννηματάς» 1-3( 22-15, 22-25, 25-23, 23-25)
Κυρ 05 Φεβ, 17:30 ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κλειστό Ηλιούπολης 3-1(25-21, 25-15, 23-25, 25-18) 
17η αγωνιστική
Σαβ 11 Φεβ, 18:00 Ολυμπιακός ΣΦΠ -Πανναξιακός Κλειστό 'Μελίνα Μερκούρη' 3-0(25-21, 25-21, 25-17) 
Σαβ 11 Φεβ, 18:00 ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΣ Μακεδόνες Δημοτικό Μαρκοπούλου

0-3(24-26, 23-25, 25-27) 

Σαβ 11 Φεβ, 18:00 ΑΣ Ελπίς - ΑΣΠ Θέτις «Ι.Λεμονίδης» 1-3(23-25, 20-25, 25-20, 25-27) 
Σαβ 11 Φεβ, 18:30 ΑΕΚ Αθηνών - ΓΣ Ηλιούπολης Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας 0-3(09-25, 17-25, 17-25) 
Σαβ 11 Φεβ, 19:00 ΑΟ Θήρας - Παναθηναϊκός ΑΟ Κλειστό ΔΑΠΠΟΣ 0-3(23-25, 18-25, 22-25) 
Σαβ 11 Φεβ, 20:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΣ Άρης ΔΑΚ Ευόσμου 0-3(15-25, 13-25, 22-25) 
18η αγωνιστική
Σαβ 18 Φεβ, 17:00 ΑΣ Άρης - ΑΕΚ Αθηνών ΔΑΚ Πυλαίας 3-0(25-13, 25-17, 25-21) 
Σαβ 18 Φεβ, 18:00 ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil ΔΑΚ Νάξου 3-0(25-20, 25-22, 25-21) 
Σαβ 18 Φεβ, 19:00 ΑΣ Μακεδόνες - ΑΣ Ελπίς ΔΑΚ Κυμίνων 3-1(25-21, 08-25, 25-21, 25-16) 
Σαβ 18 Φεβ, 19:00 ΑΣΠ Θέτις - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου «Γ. Γεννηματάς» 3-0(25-20, 25-17, 25-20) 
Κυρ 19 Φεβ, 17:30 ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Θήρας ΚλειστόΗλιούπολης 3-1(22-25, 25-22, 26-24, 25-22) 
Κυρ 19 Φεβ, 18:30 Παναθηναϊκός ΑΟ - Ολυμπιακός Κλειστό ΜΕΤΣ 1-3(26-24, 17-25, 16-25, 21-25) 
19η αγωνιστική
Σαβ 25 Φεβ, 18:00 ΑΟ Μαρκοπούλου - Παναθηναϊκός Δημοτικό Μαρκοπούλου 1-3 (25-20, 14-25, 14-25, 13-25) 
Σαβ 25 Φεβ, 18:00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΓΣ Ηλιούπολης Κλειστό 'Μελίνα Μερκούρη' 3-0 (25-21, 25-21, 25-13)
Σαβ 25 Φεβ, 18:00 ΑΣ Ελπίς - ΑΟΝ Πανναξιακός «Ι.Λεμονίδης» 0-3 (19-25, 22-25, 21-25) 
Σαβ 25 Φεβ, 18:30 ΑΕΚ Αθηνών - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας 1-3 (20-25, 8-25, 25-19, 17-25)
Σαβ 25 Φεβ, 19:00 ΑΟ Θήρας - ΑΣ Άρης Κλειστό ΔΑΠΠΟΣ 3-1 (22-25, 25-17, 25-18, 25-23) 
Σαβ 25 Φεβ, -19:00 ΑΣ Μακεδόνες - ΑΣΠ Θέτις ΔΑΚ Κυμίνων 3-0 (25-18, 25-14, 25-22) 
20η αγωνιστική
Σαβ 11 Μαρ, 17:00 Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΣ Ελπίς Κλειστό ΜΕΤΣ 3-0 (25-21, 25-18, 25-15) 
Σαβ 11 Μαρ, 17:00 ΑΣ Άρης - Ολυμπιακός ΣΦΠ ΔΑΚ Πυλαίας 0-3 (11-25, 21-25, 17-25) 
Σαβ 11 Μαρ, 18:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΟ Θήρας ΔΑΚ Ευόσμου 2-3 (25-17, 23-25, 25-23, 19-25, 10-15)
Σαβ 11 Μαρ, 18:00 ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΣ Μακεδόνες ΔΑΚ Νάξου 3-1 (25-18, 23-25, 25-11, 25-14)
Σαβ 11 Μαρ, 19:00 ΑΣΠ Θέτις - ΑΕΚ Αθηνών «Γ. Γεννηματάς» 3-1 (25-14, 21-25, 25-17, 25-22) 
Κυρ 12 Μαρ, 17:30 ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Μαρκοπούλου Κλειστό Ηλιούπολης 3-2 (20-25, 17-25, 25-23, 25-17,20-18)
21η αγωνιστική
Σαβ 18 Μαρ, 18:00 ΑΣ Ελπίς - ΓΣ Ηλιούπολης «Ι.Λεμονίδης» 1-3 (18-25, 23-25,25-23,24-26)
Σαβ 18 Μαρ, 18:00 ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΣ Άρης Δημοτικό Μαρκοπούλου 1-3 (25-18,27-29,23-25,24-26)
Σαβ 18 Μαρ, 18:00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - Αίας Ευόσμου Κλειστό 'Μελίνα Μερκούρη' 3-0(25-8,25-10,25-11)
Σαβ 18 Μαρ, 18:00 ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΣΠ Θέτις ΔΑΚ Νάξου 2-3 (22-25,23-25,25-16,28-18,13-15)
Σαβ 18 Μαρ, 19:00 ΑΣ Μακεδόνες - Παναθηναϊκός ΑΟ ΔΑΚ Κυμίνων 1-3 (17-25,12-25,31-29,17-25)
Σαβ 18 Μαρ, 19:00 ΑΟ Θήρας - ΑΕΚ Αθηνών Κλειστό ΔΑΠΠΟΣ 3-0 (25-19,25-19,25-15)
22η αγωνιστική
Σαβ 25 Μαρ, 17:00 ΑΣ Άρης - ΑΣ Ελπίς ΔΑΚ Πυλαίας 3-2 (14-25,25-14,24-26,25-15,15-11) 
Σαβ 25 Μαρ, 18:00 Αίας Ευόσμου - ΑΟ Μαρκοπούλου ΔΑΚ Ευόσμου 3-0 (25-21,25-18,25-19)
Σαβ 25 Μαρ, 18:30 ΑΕΚ Αθηνών - Ολυμπιακός ΣΦΠ Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας 0-3 (7-25,17-25,9-25)
Σαβ 25 Μαρ, 19:00 ΑΣΠ Θέτις - ΑΟ Θήρας «Γ. Γεννηματάς» 3-0 (25-17,25-15,25-13)
Κυρ 26 Μαρ, 17:30 ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΣ Μακεδόνες Κλειστό Ηλιούπολης 3-2 (20-25, 23-25, 25-18, 25-19, 18-16)
  Παναθηναϊκός - Πανναξιακός   3-1 (25-19,25-16,23-25,25-21)
 
ΕΔΩ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
 
Πρόγραμμα PLAY OFF
 
ΗμερομηνίαΑγώναςΓήπεδοΑποτέλεσμα
1η αγωνιστική
Σαβ 08 Απρ, 17:00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟ Θήρας Κλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη'  
Τετ 05 Απρ, 18:00 Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΟΝ Πανναξιακός Κλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ

1-3 (14-25, 25-19, 22-25, 17-25)

2η αγωνιστική
Τετ 19 Απρ, 17:30 ΑΟ Θήρας - Ολυμπιακός ΣΦΠ Κλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ  
Σαβ 08 Απρ, 19:30 ΑΟΝ Πανναξιακός - Παναθηναϊκός ΑΟ ΔΑΚ Νάξου  
3η αγωνιστική (αν χρειαστεί)
Σαβ 22 Απρ, 00:00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟ Θήρας Κλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη'  
Τρι 11 Απρ, 18:00 Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΟΝ Πανναξιακός Κλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ