Πρόγραμμα Παίδων ΕΣΠΕΔΑ 2016-2017

Το πρόγραμμα των παίδων της ΕΣΠΕΔΑ για τον Πανελλήνιο πρωτάθλημα 2016-2017 :

Α ΟΜΙΛΟΣ

Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
 
Κυριακή 16/10/2016  15:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
 
Σάββατο 15/10/2016  13:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
 
( 2η αγωνιστική )
 
Σάββατο 22/10/2016  17:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
 
Σάββατο 22/10/2016  10:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
 
( 3η αγωνιστική )
 
Σάββατο 05/11/2016  13:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
 
Σάββατο 05/11/2016  17:30  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ      
 
( 4η αγωνιστική )
 
Σάββατο 12/11/2016  17:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
 
Σάββατο 12/11/2016  14:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
 
( 5η αγωνιστική )
 
Σάββατο 19/11/2016  10:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
 
Σάββατο 19/11/2016  17:30  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ      
 
 
Γύρος 2
 
( 1η αγωνιστική )
 
Σάββατο 26/11/2016  10:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
 
Σάββατο 26/11/2016  17:30  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ      
 
( 2η αγωνιστική )
 
Σάββατο 03/12/2016  14:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
 
Σάββατο 03/12/2016  13:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
 
( 3η αγωνιστική )
 
Σάββατο 10/12/2016  17:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
 
Σάββατο 10/12/2016  10:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
 
( 4η αγωνιστική )
 
Σάββατο 17/12/2016  17:30  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ      
 
Σάββατο 17/12/2016  13:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
 
( 5η αγωνιστική )
 
Σάββατο 07/01/2017  17:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
 
Σάββατο 07/01/2017  14:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ    

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
 
Σάββατο 15/10/2016  15:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Σάββατο 15/10/2016  11:30  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
 
( 2η αγωνιστική )
 
Σάββατο 22/10/2016  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Σάββατο 22/10/2016  15:00  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
 
( 3η αγωνιστική )
 
Σάββατο 05/11/2016  11:30  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
 
Σάββατο 05/11/2016  10:00  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ      
 
( 4η αγωνιστική )
 
Σάββατο 12/11/2016  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Σάββατο 12/11/2016  11:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
 
( 5η αγωνιστική )
 
Κυριακή 20/11/2016  14:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
 
Σάββατο 19/11/2016  17:30  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
 
Γύρος 2
 
( 1η αγωνιστική )
 
Σάββατο 26/11/2016  15:00  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
 
Σάββατο 26/11/2016  10:00  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ      
 
( 2η αγωνιστική )
 
Σάββατο 03/12/2016  17:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Σάββατο 03/12/2016  11:30  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
 
( 3η αγωνιστική )
 
Σάββατο 10/12/2016  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Κυριακή 11/12/2016  14:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
 
( 4η αγωνιστική )
 
Σάββατο 17/12/2016  10:00  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ      
 
Σάββατο 17/12/2016    ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
( 5η αγωνιστική )
 
Σάββατο 07/01/2017  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Σάββατο 07/01/2017  10:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ      

Γ ΟΜΙΛΟΣ

Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
 
Σάββατο 15/10/2016  12:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
 
Σάββατο 15/10/2016  20:00  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
( 2η αγωνιστική )
 
Σάββατο 22/10/2016  13:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ      
 
Σάββατο 22/10/2016  18:00  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ      
 
( 3η αγωνιστική )
 
Σάββατο 05/11/2016  15:30  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Σάββατο 05/11/2016  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄      
 
( 4η αγωνιστική )
 
Σάββατο 12/11/2016  13:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ      
 
Σάββατο 12/11/2016  12:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
 
( 5η αγωνιστική )
 
Κυριακή 20/11/2016  17:00  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ      
 
Σάββατο 19/11/2016  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄      
 
 
Γύρος 2
 
( 1η αγωνιστική )
 
Σάββατο 26/11/2016  18:00  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ      
 
Σάββατο 26/11/2016  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄      
 
( 2η αγωνιστική )
 
Σάββατο 03/12/2016  12:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
 
Σάββατο 03/12/2016  15:30  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
( 3η αγωνιστική )
 
Σάββατο 10/12/2016  13:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ      
 
Κυριακή 11/12/2016  17:00  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ      
 
( 4η αγωνιστική )
 
Σάββατο 17/12/2016  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄      
 
Σάββατο 17/12/2016  15:30  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
( 5η αγωνιστική )
 
Σάββατο 07/01/2017  13:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ      
 
Σάββατο 07/01/2017  12:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
 
 
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Φιλικά Παιχνίδια 22/9-29/10 Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2016-2017 »