Πρόγραμμα Εφήβων ΕΣΠΕΔΑ 2016-2017

Το πρόγραμμα των εφήβων της ΕΣΠΕΔΑ για τον Πανελλήνιο πρωτάθλημα 2016-2017 :

Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
 
Κυριακή 09/10/2016  17:30  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ      
 
Κυριακή 09/10/2016  20:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Κυριακή 09/10/2016  17:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
 
Κυριακή 09/10/2016  19:00  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ      
 
( 2η αγωνιστική )
 
Κυριακή 16/10/2016  17:30  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
 
Κυριακή 16/10/2016  14:00  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Κυριακή 16/10/2016  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
 
Κυριακή 16/10/2016  17:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
 
( 3η αγωνιστική )
 
Κυριακή 23/10/2016  20:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Κυριακή 23/10/2016  14:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
 
Κυριακή 23/10/2016  18:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΜΙΛΩΝΑ      
 
Κυριακή 23/10/2016  19:00  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ      
 
( 4η αγωνιστική )
 
Κυριακή 30/10/2016  17:30  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
 
Κυριακή 30/10/2016  17:30  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ      
 
Κυριακή 30/10/2016  14:00  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Κυριακή 30/10/2016  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
 
( 5η αγωνιστική )
 
Τρίτη 01/11/2016    ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ      
 
Τρίτη 01/11/2016  21:45  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
 
Τρίτη 01/11/2016  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
 
Τρίτη 01/11/2016    ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
 
( 6η αγωνιστική )
 
Κυριακή 06/11/2016  17:30  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
 
Κυριακή 06/11/2016  17:30  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ      
 
Κυριακή 06/11/2016  20:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Κυριακή 06/11/2016  14:00  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
( 7η αγωνιστική )
 
Κυριακή 13/11/2016  17:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
 
Κυριακή 13/11/2016  18:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΜΙΛΩΝΑ      
 
Κυριακή 13/11/2016  19:00  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ      
 
Κυριακή 13/11/2016  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
 
( 8η αγωνιστική )
 
Κυριακή 20/11/2016  17:30  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
 
Κυριακή 20/11/2016  17:30  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ      
 
Κυριακή 20/11/2016  20:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Κυριακή 20/11/2016  14:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
 
( 9η αγωνιστική )
 
Κυριακή 27/11/2016  14:00  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Κυριακή 27/11/2016  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
 
Κυριακή 27/11/2016  17:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
 
Κυριακή 27/11/2016  18:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΜΙΛΩΝΑ      
 
 
Γύρος 2
 
( 1η αγωνιστική )
 
Κυριακή 04/12/2016  14:00  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Κυριακή 04/12/2016  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
 
Κυριακή 04/12/2016  17:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
 
Κυριακή 04/12/2016  18:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
 
( 2η αγωνιστική )
 
Κυριακή 11/12/2016  17:30  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ      
 
Κυριακή 11/12/2016  20:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Κυριακή 11/12/2016  14:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
 
Κυριακή 11/12/2016  19:00  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ      
 
( 3η αγωνιστική )
 
Κυριακή 18/12/2016  17:30  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
 
Κυριακή 18/12/2016  14:00  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Κυριακή 18/12/2016  17:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
 
Κυριακή 18/12/2016  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
 
( 4η αγωνιστική )
 
Κυριακή 08/01/2017  14:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
 
Κυριακή 08/01/2017  20:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Κυριακή 08/01/2017  19:00  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ      
 
Κυριακή 08/01/2017  18:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
 
( 5η αγωνιστική )
 
Κυριακή 15/01/2017  17:30  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
 
Κυριακή 15/01/2017  17:30  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ      
 
Κυριακή 15/01/2017  14:00  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Κυριακή 15/01/2017  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
 
( 6η αγωνιστική )
 
Κυριακή 22/01/2017  18:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΜΙΛΩΝΑ      
 
Κυριακή 22/01/2017  19:00  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ      
 
Κυριακή 22/01/2017  14:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
 
Κυριακή 22/01/2017  17:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
 
( 7η αγωνιστική )
 
Κυριακή 29/01/2017  17:30  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
 
Κυριακή 29/01/2017  17:30  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ      
 
Κυριακή 29/01/2017  20:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Κυριακή 29/01/2017  14:00  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
( 8η αγωνιστική )
 
Κυριακή 05/02/2017  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
 
Κυριακή 05/02/2017  17:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
 
Κυριακή 05/02/2017  18:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
 
Κυριακή 05/02/2017  19:00  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ      
 
( 9η αγωνιστική )
 
Κυριακή 12/02/2017  17:30  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
 
Κυριακή 12/02/2017  17:30  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ      
 
Κυριακή 12/02/2017  20:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Κυριακή 12/02/2017  14:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
 
 
Τελευταία τροποποίηση στιςΤετάρτη, 30 Νοεμβρίου 2016 16:28
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Φιλικά Παιχνίδια 22/9-29/10 Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2016-2017 »