Πρόγραμμα Παίδων ΕΣΠΑΑΑ 2016-2017

Το πρόγραμμα των παίδων της ΕΣΠΑΑΑ για τον Πανελλήνιο πρωτάθλημα 2016-2017 :

Α ΦΑΣΗ

Ημερομηνία             ΏραΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
01η αγωνιστική
Σαβ-8/10/16 14:30 Πανερυθραϊκός ΑΣ
Παναθηναϊκός ΑΟ

Σαβ-8/10/16 15:00 ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου
ΑΕΚ

Σαβ-8/10/16 19:00 ΑΣ Σχολή Μωραϊτη
ΑΣ Λαυρίου

Κυρ-9/10/16 09:30 ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών
ΑΟΠ Κηφισιάς

Κυρ-9/10/16 15:00 ΑΟ Παλλήνη
ΑΟ Μαρκοπούλου

Κυρ-9/10/16 16:30 Νέοι Βύρωνος
ΓΣ Απόλλων

Κυρ-9/10/16 17:00 ΟΠΕ Χαλκίδας
ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας

02η αγωνιστική
Σαβ-15/10/16 10:30 ΑΟΠ Κηφισιάς
Νέοι Βύρωνος

Σαβ-15/10/16 11:00 ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών

Σαβ-15/10/16 16:00 ΑΣ Λαυρίου
ΑΟ Μαρκοπούλου

Σαβ-15/10/16 18:30 ΑΕΚ
Πανερυθραϊκός ΑΣ

Σαβ-15/10/16 19:00 ΑΣ Σχολή Μωραϊτη
ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου

Σαβ-15/10/16 20:00 ΓΣ Απόλλων
ΑΟ Παλλήνη

Κυρ-16/10/16 18:30 Παναθηναϊκός ΑΟ
ΟΠΕ Χαλκίδας

03η αγωνιστική
Σαβ-22/10/16 15:00 ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου
ΑΣ Λαυρίου

Σαβ-22/10/16 16:30 Πανερυθραϊκός ΑΣ
ΑΣ Σχολή Μωραϊτη

Κυρ-23/10/16 09:30 ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών
Παναθηναϊκός ΑΟ

Κυρ-23/10/16 15:00 ΑΟ Παλλήνη
ΑΟΠ Κηφισιάς

Κυρ-23/10/16 16:30 Νέοι Βύρωνος
ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας

Κυρ-23/10/16 17:00 ΟΠΕ Χαλκίδας
ΑΕΚ

Κυρ-23/10/16 19:00 ΑΟ Μαρκοπούλου
ΓΣ Απόλλων

04η αγωνιστική
Σαβ-29/10/16 10:30 ΑΟΠ Κηφισιάς
ΑΟ Μαρκοπούλου

Σαβ-29/10/16 11:00 ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας
ΑΟ Παλλήνη

Σαβ-29/10/16 15:00 ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου
Πανερυθραϊκός ΑΣ

Σαβ-29/10/16 16:00 ΑΣ Λαυρίου
ΓΣ Απόλλων

Σαβ-29/10/16 18:30 ΑΕΚ
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών

Σαβ-29/10/16 19:00 ΑΣ Σχολή Μωραϊτη
ΟΠΕ Χαλκίδας

Κυρ-30/10/16 18:30 Παναθηναϊκός ΑΟ
Νέοι Βύρωνος

05η αγωνιστική
Σαβ-5/11/16 16:00 Πανερυθραϊκός ΑΣ
ΑΣ Λαυρίου

Σαβ-5/11/16 20:00 ΓΣ Απόλλων
ΑΟΠ Κηφισιάς

Κυρ-6/11/16 09:30 ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών
ΑΣ Σχολή Μωραϊτη

Κυρ-6/11/16 15:00 ΑΟ Παλλήνη
Παναθηναϊκός ΑΟ

Κυρ-6/11/16 16:30 Νέοι Βύρωνος
ΑΕΚ

Κυρ-6/11/16 17:00 ΟΠΕ Χαλκίδας
ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου

Κυρ-6/11/16 19:00 ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας

06η αγωνιστική
Σαβ-12/11/16 11:00 ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας
ΓΣ Απόλλων

Σαβ-12/11/16 15:00 ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών

Σαβ-12/11/16 16:00 ΑΣ Λαυρίου
ΑΟΠ Κηφισιάς

Σαβ-12/11/16 18:30 Πανερυθραϊκός ΑΣ
ΟΠΕ Χαλκίδας

Σαβ-12/11/16 19:00 ΑΣ Σχολή Μωραϊτη
Νέοι Βύρωνος

Σαβ-12/11/16 20:30 ΑΕΚ
ΑΟ Παλλήνη

Κυρ-13/11/16 18:30 Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟ Μαρκοπούλου

07η αγωνιστική
Σαβ-19/11/16 10:30 ΑΟΠ Κηφισιάς
ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας

Σαβ-19/11/16 20:00 ΓΣ Απόλλων
Παναθηναϊκός ΑΟ

Κυρ-20/11/16 09:30 ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών
Πανερυθραϊκός ΑΣ

Κυρ-20/11/16 15:00 ΑΟ Παλλήνη
ΑΣ Σχολή Μωραϊτη

Κυρ-20/11/16 16:30 Νέοι Βύρωνος
ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου

Κυρ-20/11/16 17:00 ΟΠΕ Χαλκίδας
ΑΣ Λαυρίου

Κυρ-20/11/16 19:00 ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΕΚ

08η αγωνιστική
Σαβ-26/11/16 15:00 ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου
ΑΟ Παλλήνη

Σαβ-26/11/16 16:00 ΑΣ Λαυρίου
ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας

Σαβ-26/11/16 18:30 Πανερυθραϊκός ΑΣ
Νέοι Βύρωνος

Σαβ-26/11/16 18:30 ΑΕΚ
ΓΣ Απόλλων

Σαβ-26/11/16 19:00 ΑΣ Σχολή Μωραϊτη
ΑΟ Μαρκοπούλου

Κυρ-27/11/16 17:00 ΟΠΕ Χαλκίδας
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών

Κυρ-27/11/16 18:30 Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟΠ Κηφισιάς

09η αγωνιστική
Σαβ-3/12/16 10:30 ΑΟΠ Κηφισιάς
ΑΕΚ

Σαβ-3/12/16 12:30 ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας
Παναθηναϊκός ΑΟ

Σαβ-3/12/16 20:00 ΓΣ Απόλλων
ΑΣ Σχολή Μωραϊτη

Κυρ-4/12/16 09:30 ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών
ΑΣ Λαυρίου

Κυρ-4/12/16 15:00 ΑΟ Παλλήνη
Πανερυθραϊκός ΑΣ

Κυρ-4/12/16 16:30 Νέοι Βύρωνος
ΟΠΕ Χαλκίδας

Κυρ-4/12/16 19:00 ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου

10η αγωνιστική
Σαβ-10/12/16 15:00 ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου
ΓΣ Απόλλων

Σαβ-10/12/16 16:00 Πανερυθραϊκός ΑΣ
ΑΟ Μαρκοπούλου

Σαβ-10/12/16 16:00 ΑΣ Λαυρίου
Παναθηναϊκός ΑΟ

Σαβ-10/12/16 17:00 ΑΣ Σχολή Μωραϊτη
ΑΟΠ Κηφισιάς

Σαβ-10/12/16 20:30 ΑΕΚ
ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας

Κυρ-11/12/16 09:30 ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών
Νέοι Βύρωνος

Κυρ-11/12/16 17:00 ΟΠΕ Χαλκίδας
ΑΟ Παλλήνη

11η αγωνιστική
Σαβ-17/12/16 10:30 ΑΟΠ Κηφισιάς
ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου

Σαβ-17/12/16 12:30 ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας
ΑΣ Σχολή Μωραϊτη

Σαβ-17/12/16 20:00 ΓΣ Απόλλων
Πανερυθραϊκός ΑΣ

Κυρ-18/12/16 15:00 ΑΟ Παλλήνη
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών

Κυρ-18/12/16 16:30 Νέοι Βύρωνος
ΑΣ Λαυρίου

Κυρ-18/12/16 18:30 Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΕΚ

Κυρ-18/12/16 19:00 ΑΟ Μαρκοπούλου
ΟΠΕ Χαλκίδας

12η αγωνιστική
Σαβ-7/01/17 15:00 ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου
ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας

Σαβ-7/01/17 16:00 Πανερυθραϊκός ΑΣ
ΑΟΠ Κηφισιάς

Σαβ-7/01/17 16:00 ΑΣ Λαυρίου
ΑΕΚ

Σαβ-7/01/17 19:00 ΑΣ Σχολή Μωραϊτη
Παναθηναϊκός ΑΟ

Κυρ-8/01/17 09:30 ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών
ΑΟ Μαρκοπούλου

Κυρ-8/01/17 16:30 Νέοι Βύρωνος
ΑΟ Παλλήνη

Κυρ-8/01/17 17:00 ΟΠΕ Χαλκίδας
ΓΣ Απόλλων

13η αγωνιστική
Σαβ-14/01/17 10:30 ΑΟΠ Κηφισιάς
ΟΠΕ Χαλκίδας

Σαβ-14/01/17 12:30 ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας
Πανερυθραϊκός ΑΣ

Σαβ-14/01/17 18:30 ΑΕΚ
ΑΣ Σχολή Μωραϊτη

Σαβ-14/01/17 20:00 ΓΣ Απόλλων
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών

Κυρ-15/01/17 15:00 ΑΟ Παλλήνη
ΑΣ Λαυρίου

Κυρ-15/01/17 18:30 Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου

Κυρ-15/01/17 19:00 ΑΟ Μαρκοπούλου
Νέοι Βύρωνος
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Φιλικά Παιχνίδια 22/9-29/10 Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2016-2017 »