Πρόγραμμα Εφήβων ΕΣΠΑΑΑ 2016-2017

Το πρόγραμμα των εφήβων της ΕΣΠΑΑΑ για τον Πανελλήνιο πρωτάθλημα 2016-2017 :

Α ΦΑΣΗ

HμερομηνίαΏραΓήπεδοΣυνάντησηΑποτέλεσμα
01η αγωνιστική
Πανελλήνιος ΓΣ
Ρεπό

Σαβ-8/10/16 18:00 Αγίας Παρασκευής ΑΕ Αγίας Παρασκευής
Νέοι Βύρωνος

Κυρ-9/10/16 13:30 Κολλέγιο Αθηνών ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών
Παναθηναϊκός ΑΟ

Κυρ-9/10/16 19:30 Σχολικό Συγκρότημα Ν.Φιλαδέλφειας ΑΕΚ
ΑΟΠ Κηφισιάς

Κυρ-9/10/16 19:30 N.Ερυθραίας (Στέλιος Καλαϊτζής) Πανερυθραϊκός ΑΣ
ΑΣ Λαυρίου

Κυρ-9/10/16 20:30 Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη) ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας
ΑΕ Αμπελοκήπων

02η αγωνιστική
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών
Ρεπό

Κυρ-16/10/16 10:15 ΑΚ Γουδή ΑΕ Αμπελοκήπων
Πανελλήνιος ΓΣ

Κυρ-16/10/16 12:00 Ζηρινείου ΑΟΠ Κηφισιάς
ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας

Κυρ-16/10/16 16:30 Μυρακτής Νέοι Βύρωνος
ΑΣ Λαυρίου

Κυρ-16/10/16 18:30 Αγίας Παρασκευής ΑΕ Αγίας Παρασκευής
ΑΕΚ

Κυρ-16/10/16 20:30 Παναθηναϊκού (Π. Γιαννακόπουλος) Παναθηναϊκός ΑΟ
Πανερυθραϊκός ΑΣ

03η αγωνιστική
Πανερυθραϊκός ΑΣ
Ρεπό

Κυρ-23/10/16 12:00 Πανελληνίου Πανελλήνιος ΓΣ
ΑΟΠ Κηφισιάς

Κυρ-23/10/16 13:30 Κολλέγιο Αθηνών ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών
ΑΕ Αμπελοκήπων

Κυρ-23/10/16 17:30 Σχολικό Συγκρότημα Ν.Φιλαδέλφειας ΑΕΚ
Νέοι Βύρωνος

Κυρ-23/10/16 19:00 Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη) ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας
ΑΕ Αγίας Παρασκευής

Κυρ-23/10/16 19:00 2ο Δημοτικό Σχολείο Λαυρίου ΑΣ Λαυρίου
Παναθηναϊκός ΑΟ

04η αγωνιστική
ΑΣ Λαυρίου
Ρεπό

Κυρ-30/10/16 10:15 ΑΚ Γουδή ΑΕ Αμπελοκήπων
Πανερυθραϊκός ΑΣ

Κυρ-30/10/16 12:00 Ζηρινείου ΑΟΠ Κηφισιάς
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών

Κυρ-30/10/16 16:30 Μυρακτής Νέοι Βύρωνος
Παναθηναϊκός ΑΟ

Κυρ-30/10/16 17:30 Σχολικό Συγκρότημα Ν.Φιλαδέλφειας ΑΕΚ
ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας

Κυρ-30/10/16 18:30 Αγίας Παρασκευής ΑΕ Αγίας Παρασκευής
Πανελλήνιος ΓΣ

05η αγωνιστική
Παναθηναϊκός ΑΟ
Ρεπό

Σαβ-5/11/16 18:00 N.Ερυθραίας (Στέλιος Καλαϊτζής) Πανερυθραϊκός ΑΣ
ΑΟΠ Κηφισιάς

Κυρ-6/11/16 12:00 Πανελληνίου Πανελλήνιος ΓΣ
ΑΕΚ

Κυρ-6/11/16 13:30 Κολλέγιο Αθηνών ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών
ΑΕ Αγίας Παρασκευής

Κυρ-6/11/16 19:00 2ο Δημοτικό Σχολείο Λαυρίου ΑΣ Λαυρίου
ΑΕ Αμπελοκήπων

Κυρ-6/11/16 19:00 Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη) ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας
Νέοι Βύρωνος

06η αγωνιστική
Νέοι Βύρωνος
Ρεπό

Κυρ-13/11/16 10:15 ΑΚ Γουδή ΑΕ Αμπελοκήπων
Παναθηναϊκός ΑΟ

Κυρ-13/11/16 12:00 Ζηρινείου ΑΟΠ Κηφισιάς
ΑΣ Λαυρίου

Κυρ-13/11/16 18:30 Αγίας Παρασκευής ΑΕ Αγίας Παρασκευής
Πανερυθραϊκός ΑΣ

Κυρ-13/11/16 19:00 Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη) ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας
Πανελλήνιος ΓΣ

Κυρ-13/11/16 19:30 Σχολικό Συγκρότημα Ν.Φιλαδέλφειας ΑΕΚ
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών

07η αγωνιστική
ΑΕ Αμπελοκήπων
Ρεπό

Κυρ-20/11/16 12:00 Πανελληνίου Πανελλήνιος ΓΣ
Νέοι Βύρωνος

Κυρ-20/11/16 13:30 Κολλέγιο Αθηνών ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών
ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας

Κυρ-20/11/16 19:00 2ο Δημοτικό Σχολείο Λαυρίου ΑΣ Λαυρίου
ΑΕ Αγίας Παρασκευής

Κυρ-20/11/16 20:30 Παναθηναϊκού (Π. Γιαννακόπουλος) Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟΠ Κηφισιάς

Κυρ-20/11/16 21:30 N.Ερυθραίας (Στέλιος Καλαϊτζής) Πανερυθραϊκός ΑΣ
ΑΕΚ

08η αγωνιστική
ΑΟΠ Κηφισιάς
Ρεπό

Κυρ-27/11/16 12:00 Πανελληνίου Πανελλήνιος ΓΣ
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών

Κυρ-27/11/16 16:30 Μυρακτής Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αμπελοκήπων

Κυρ-27/11/16 18:30 Αγίας Παρασκευής ΑΕ Αγίας Παρασκευής
Παναθηναϊκός ΑΟ

Κυρ-27/11/16 19:00 Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη) ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας
Πανερυθραϊκός ΑΣ

Κυρ-27/11/16 19:30 Σχολικό Συγκρότημα Ν.Φιλαδέλφειας ΑΕΚ
ΑΣ Λαυρίου

09η αγωνιστική
ΑΕ Αγίας Παρασκευής
Ρεπό

Κυρ-4/12/16 10:15 ΑΚ Γουδή ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΟΠ Κηφισιάς

Κυρ-4/12/16 13:30 Κολλέγιο Αθηνών ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών
Νέοι Βύρωνος

Κυρ-4/12/16 19:00 2ο Δημοτικό Σχολείο Λαυρίου ΑΣ Λαυρίου
ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας

Κυρ-4/12/16 19:30 N.Ερυθραίας (Στέλιος Καλαϊτζής) Πανερυθραϊκός ΑΣ
Πανελλήνιος ΓΣ

Κυρ-4/12/16 20:30 Παναθηναϊκού (Π. Γιαννακόπουλος) Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΕΚ

10η αγωνιστική
ΑΕΚ
Ρεπό

Κυρ-11/12/16 12:00 Πανελληνίου Πανελλήνιος ΓΣ
ΑΣ Λαυρίου

Κυρ-11/12/16 13:30 Κολλέγιο Αθηνών ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών
Πανερυθραϊκός ΑΣ

Κυρ-11/12/16 16:30 Μυρακτής Νέοι Βύρωνος
ΑΟΠ Κηφισιάς

Κυρ-11/12/16 18:30 Αγίας Παρασκευής ΑΕ Αγίας Παρασκευής
ΑΕ Αμπελοκήπων

Κυρ-11/12/16 19:00 Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη) ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας
Παναθηναϊκός ΑΟ

11η αγωνιστική
ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας
Ρεπό

Κυρ-18/12/16 10:15 ΑΚ Γουδή ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΕΚ

Κυρ-18/12/16 12:00 Ζηρινείου ΑΟΠ Κηφισιάς
ΑΕ Αγίας Παρασκευής

Κυρ-18/12/16 19:00 2ο Δημοτικό Σχολείο Λαυρίου ΑΣ Λαυρίου
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών

Κυρ-18/12/16 19:30 N.Ερυθραίας (Στέλιος Καλαϊτζής) Πανερυθραϊκός ΑΣ
Νέοι Βύρωνος

Κυρ-18/12/16 20:30 Παναθηναϊκού (Π. Γιαννακόπουλος) Παναθηναϊκός ΑΟ
Πανελλήνιος ΓΣ
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Φιλικά Παιχνίδια 22/9-29/10 Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2016-2017 »