Φιλικά Παιχνίδια 22/9-29/10

Ως τώρα έχουν οριστεί τα ακόλουθα φιλικά των ομάδων της Α1 Γυναικών, Volleyleague, Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών, Β Εθνικής.

22 Σεπτεμβρίου, Πέμπτη

18.00 Κύζικος - Παμβοχαϊκός (Κλειστό Ν. Περάμου) 1-3

19.00 ΠΑΟΚ - Ηρακλής Χαλκίδας (PAOK Sports Arena) 2-2 

20:00 Ομόνοια – Ολυμπιακός Πειραιώς (Ελευθερία (Λευκωσία)) 0-3

ΑΕΝ Πανοράματος - Αίας Ευόσμου

Πανιώνιος - Θρίαμβος Χαϊδαρίου 2-1

23 Σεπτεμβρίου, Παρασκευή

18.00: Νίκη Αιγινίου - Ηρακλής Χαλκίδας (Αιγίνιο)

20:00 Ανόρθωσις – Ολυμπιακός Πειραιώς (Θεμιστόκλειο (Λεμεσός)) 1-3

21.30 Aμαζόνες - Παπάγου

24 Σεπτεμβρίου, Σάββατο

Πανελλήνιος - ΑΕΚ 1-3

ΑΟ Θήρας - Θρίαμβος Χαϊδαρίου 4-0

Ολυμπιακός - Ηρακλής Κηφισιάς 4-0

14.30: ZAON - Βριλήσσια 1-3

16.00: Ηρακλής Πετοσφαίριση - Ηρακλής Χαλκίδας (Κατσάνειο) 2-2

16:00 Πανιώνιος – ΑΣΠ Κόρινθος (ΓΥΝΑΙΚΕΣ) ΡΑΝΤΖΟ (ΣΟΦΙΚΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ) 

17.30 ΑΟΠ Κηφισιά - Κύζικος Ν.Π. 1-3 

18.00 Εθνικός Αλεξ/πολης - ΠΑΟΚ 2-2

18.30 Τουρνουά Αγγέλων (Ημιτελικός - ΑΟ Αγίου Στεφάνου, Αμαζόνες, Νίκη Αμαρουσίου, ΑΟ Διονύσου)

19:00 Ολυμπιακός Πειραιώς - Βοιβοντίνα (Ελευθερία (Λευκωσία)) 1-3

19:30 Φοίνικας - Παναθηναϊκός 3-0

20:00 ΓΣ Χαλανδρίου - Σαρωνικός 3-1

20.30 Τουρνουά Αγγέλων (Ημιτελικός - ΑΟ Αγίου Στεφάνου, Αμαζόνες, Νίκη Αμαρουσίου, ΑΟ Διονύσου)

ΘΕΤΙΔΑ ΒΟΥΛΑΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 3-2

25 Σεπτεμβρίου, Κυριακή

ΑΕΝ Πανοράματος - Αίας Ευόσμου

12:30 Φοίνικας - Παναθηναϊκός 3-1

15:00 ΑΣΠ Κόρινθος-  ΟΦΑ. Απολλώνιος (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ) (Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου)

17:00 ΑΣΠ Κόρινθος-  ΟΦΑ. Απολλώνιος (ΓΥΝΑΙΚΕΣ) (Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου)

18.00 Εθνικός Αλεξ/πολης - ΠΑΟΚ 2-2

18.30 Τουρνουά Αγγέλων (Ημιτελικός - ΑΟ Αγίου Στεφάνου, Αμαζόνες, Νίκη Αμαρουσίου, ΑΟ Διονύσου)

20.30 Τουρνουά Αγγέλων (Ημιτελικός - ΑΟ Αγίου Στεφάνου, Αμαζόνες, Νίκη Αμαρουσίου, ΑΟ Διονύσου)

26 Σεπτεμβρίου, Δευτέρα

21.30 Παπάγος - ΓΣ Χαλανδρίου

27 Σεπτεμβρίου, Τρίτη

18.00 Ολυμπιάδα - ΕΑΠ 1-3

19.00 Παναχαϊκή - Ολυμπιακός (Ακράτα) 3-1

28 Σεπτεμβρίου, Τετάρτη

17.30 ΑΟΠ Κηφισιά - Παναθηναϊκός 1-3

19.30 (ΧΑΛΑΣΤΡΑ) Καμπανιακός - Άρης 0-3

19.30 Ελπίδα Αμπελοκήπων - Αίας Ευόσμου (Α)

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΑΣΚ Λαγκαδάς (Γ) 4-0

20.00 Πορφύρας - ΦΟ Βριλησσίων

21.00 Αίας Ευόσμου - Ελπίδα Αμπελοκήπων (Ε)

Ηλιούπολη - Ολυμπιακός 0-4

ΖΑΟΝ - Ηρακλής Κηφ. 0-3

Θέτις Βούλας - Παναθηναϊκός (γ) 1-3

Θρίαμβος Χαϊδαρίου - Αιγάλεω

29 Σεπτεμβρίου, Πέμπτη

19.00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ Αίας Ευόσμου - ΠΑΟΚ (Γ)

21.00 Θρίαμβος - ΓΣ Χαλανδρίου

21.00 Πήγασος Πολίχνης - Μακεδονικός 2-1

Ηρακλής - Άρης 3-1

30 Σεπτεμβρίου, Παρασκευή

18:00 (Πορταριά) Ολυμπιακός - Ηρακλής Θ. 3-1

18.30 ΔΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΕΟΣ – Νέα Γενεά 0-3

19.00 ΑΟ Θήρας - Ηρακλής Κηφισιάς

19.00 Πανναξιακός - Ολυμπιακός 0-4

19.00 ΓΣ Απόλλων - Κολλέγιο Deree (Νέο κλειστό Μεταμόρφωσης)

19:30 ΑΣΠ Κόρινθος -  ΑΓΣ Άρτεμις (ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΠΑΓΟΥ)

20.00: Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ (ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΗΡΑΚΛΗ Χ.) 3-1

20.30 ΔΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΣΩ – Ηρακλής 0-3

Αμαζόνες - Νέοι Βύρωνος

21.00 ΑΟ Δεξαμενή Μεταμόρφωσης - Νίκη Αμαρουσίου (Νέο κλειστό Μεταμόρφωσης)

21:30 ΓΣ Αστέρας - ΑΣ Παπάγου (ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΠΑΓΟΥ)

1 Οκτωβρίου, Σαββάτο

15:30 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΠΑΓΟΥ)

16:00 (Πορταριά) Ολυμπιακός - Ηρακλής Θ. 3-1

17.00: (Νέα Πέραμος) ΑΟΠ Κηφισιά - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός 0-3 (22-25, 22-25, 24-26)

17.00 Πανναξιακός - Ολυμπιακός 0-4 (18-25, 19-25, 11-25, 15-17)

17:30 ΦΟ Βριλησσίων - Ηλυσιακός

17.30 ΔΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Καμπανιακός – Ανατόλια  2-3

17:30 ΤΕΛΙΚΟΣ (ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΠΑΓΟΥ)

19.00: (Νέα Πέραμος) ΑΠΣ Κύζικος Νέας Περάμου - Εθνικός Πειραιά 3-0 (25-16, 25-20, 26-24)

19.00 Απόλλων Λεμεσού - Άρης

18.00 ΠΑΟΚ - Ηρακλής Χαλκίδας KINGS (ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΗΡΑΚΛΗ Χ. - ΚΑΝΗΘΟΣ) 3-0 (21-25, 23-25, 17-25)

19.00 Φοίνικας - Παναχαϊκή 3-1

19.15 ΑΟ Δεξαμενή Μεταμόρφωσης - ΓΣ Απόλλων (Κοκκινιάς Αμαρουσίου)

19.30 ΔΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ηρακλής – Νέα Γενεά 0-3

Νίκη Αιγινίου - Πήγασος Πολίχνης (Αιγίνιο) (ANABΛΗΘΗΚΕ)

19.00 ΖΑΟΝ -Μεσσηνιακός

18.30 ΑΕΚ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 4-1

Ολυμπιάδα Πατρών - Καλαμάτα 80

19.00 Πανερυθραϊκός - Μαρκόπουλο

16.00 ΑΟ Θήρας - Ηρακλής Κηφισιάς

19.00 Μακεδονικός - Άρης (ΕΑΚ Νεάπολης) 2-2

21.00 Χαλάνδρι - Θρίαμβος (Πέρκιζας)

21.15 Κολλέγιο Deree  - Νίκη Αμαρουσίου (Κοκκινιάς Αμαρουσίου)

Απόλλων - ΕΑΠ

2 Οκτωβρίου, Κυριακή

11.30 Φοίνικας - Παναχαϊκή

15.00 Απόλλων Λεμεσού - Άρης

17.00: Μικρός τελικός τουρνουά Κυζίκου Εθνικός Πειραιώς - ΑΟΠ Κηφισιά 3-1

17.00 Νίκη Αμαρουσίου - ΓΣ Απόλλων (Νέο κλειστό Μεταμόρφωσης)

Παλλήνη - Μεσσηνιακός

17.00: ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - ΠΑΟ (ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΗΡΑΚΛΗ Χ. - ΚΑΝΗΘΟΣ)

17.30 ΔΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΕΟΣ - Ανατόλια 

ΖΑΟΝ - Αμαζόνες

19.00: Τελικός Τουρνουά Κυζίκου Κύζικος Ν. Περάμου - Παμβοχαϊκός 3-1

19.00 ΑΟ Δεξαμενή Μεταμόρφωσης - Κολλέγιο Deree (Νέο κλειστό Μεταμόρφωσης)

19.30 ΔΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Καμπανιακός - ΔΑΣΩ

4 Οκτωβρίου, Τρίτη

21.00 Πήγασος Πολίχνης - ΧΑΝΘ 1-3

Αμαζόνες - Θρίαμβος Χαϊδαρίου 1-3

5 Οκτωβρίου, Τετάρτη

20.00  Πανερυθραϊκός - Πανιώνιος 4-0

6 Οκτωβρίου, Πέμπτη

18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.(Γ) –Μπούρσα (ΜΠΟΥΡΣΑ) 3-2

18.30 Ντομπρούντγια 07 Ντόμπριτς (Βουλγαρία) - Ολυμπιακός (Α)

20.30: Βοϊβοντίνα Νόβι Σαντ (Σερβία) - Α.Ο.Φοίνικας Σύρου 3-1

21.00 Ελπίδα Αμπελοκήπων - Πήγασος Πολίχνης 2-2

20:00 Περαία Περσέας - Άρης 1-3

Μακεδονικός -Νέστωρ 1-3

7 Οκτωβρίου, Παρασκευή

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ (Ηρακλής Θεσ/νικης, Μάρεκ Ντούπνιτσα, Πιρίν, Κραΐοβα)

18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. (Γ) -Πρότον Σάρατοβ (ΜΠΟΥΡΣΑ)

18.30: Βοϊβοντίνα Νόβι Σαντ (Σερβία) - Ολυμπιακός (Α) 0-3

19:00 ΕΑΚ Μίκρας Άρης - Πήγασος 2-2

20.30: Α.Ο.Φοίνικας Σύρου - Ντομπρούντγια 07 Ντόμπριτς (Βουλγαρία) 1-3

Ολυμπιάδα - Παναθηναϊκός 0-3

Παναχαϊκή - Ηρακλής Χαλκίδας 1-3

ΑΟΠ Κηφισιά - Παμβοχαϊκός 2-1

8 Οκτωβρίου, Σαββάτο

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ (Ηρακλής Θεσ/νικης, Μάρεκ Ντούπνιτσα, Πιρίν, Κραΐοβα)

Πανερυθραϊκός - Καλαμάτα 80

Θρίαμβος Χαϊδαρίου - Μεσσηνιακός

15:30 Μαρίτζα Πλόβντιβ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. (Γ)(ΜΠΟΥΡΣΑ)

18.00: Ολυμπιακός (Α) - Α.Ο.Φοίνικας Σύρου (ANAΒΛΗΘΗΚΕ)

18.00: Ολυμπιάδα Πάτρας - Παναθηναϊκός Α.Ο. (Α) (ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ)

20.00: Βοϊβοντίνα Νόβι Σαντ (Σερβία) - Ντομπρούντγια 07 Ντόμπριτς (Βουλγαρία)

20.00: ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση (ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ) 3-1

Παμβοχαϊκός - Κύζικος 4-0

Τουρνουά Παναθηναϊκού (Παναθηναϊκός - ΑΟ Θήρας - Ηρακλής Κηφισιάς - Θέτιδα Βούλας)

9 Οκτωβρίου, Κυριακή

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ (Ηρακλής Θεσ/νικης, Μάρεκ Ντούπνιτσα, Πιρίν, Κραΐοβα)

Τουρνουά Παναθηναϊκού (Παναθηναϊκός - ΑΟ Θήρας - Ηρακλής Κηφισιάς - Θέτιδα Βούλας)

Μακεδόνες Αξιού - Ελπίδα Αμπελοκήπων 2-3

ΑΟΝ Βύρωνας - Μεσσηνιακός

15:30 Αζεραϊλ Μπακού- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. (Γ) (ΜΠΟΥΡΣΑ)

17.00: Μικρός τελικός Πετοσφαίριση (ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ)

18:00 ΑΣΠ Κόρινθος - Αμαζόνες  (ΓΥΝΑΙΚΕΣ) (Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου)

19.00: Τελικός  Πετοσφαίριση (ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ)

11 Οκτωβρίου, Τρίτη

21.00 Πήγασος - Μακεδονικός 4-0

12 Οκτωβρίου, Τετάρτη

Ηλιούπολη - Αμαζόνες

Πανερυθραϊκός - Ιωνικός Ν.Φ.

ΑΟΠ Κηφισιά - Παναθηναϊκός 3-1

13 Οκτωβρίου, Πέμπτη

19.00 Μακεδονικός - Περσέας

14 Οκτωβρίου, Παρασκευή

"Νομίκεια 2016" (ΑΟ Θήρας - Παναθηναϊκός - Πανναξιακός - Μαρκόπουλο)

16:30 Άρης - Ελπίς (Τουρνουά Άρη)

18:30 Πήγασος - Νέστωρ (Τουρνουά Άρη)

15 Οκτωβρίου, Σαββάτο

17:30 ΕΑΚ Μίκρας  Μικρός τελικός (τουρνουά ΆΡΗ)

19:00 Μεσσηνιακός - ΕΑ Πατρών (Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου )

19:30 ΕΑΚ Μίκρας Μεγάλος Τελικός (τουρνουά ΆΡΗ)

Ηρακλής Κηφισιάς - ΦΟ Βριλησσίων

ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΣ  - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ (ΓΥΝΑΙΚΕΣ) 

Καλαμάτα 80 - ΕΑΠ

Μίλωνας - Ροδίων Άθλησις

"Νομίκεια 2016" (ΑΟ Θήρας - Παναθηναϊκός - Πανναξιακός - Μαρκόπουλο)

16 Οκτωβρίου, Κυριακή

Καλαμάτα 80 - ΕΑΠ

Μεσσηνιακός - ΕΑ Πατρών 

ΑΟ Μαρκοπούλου - Ροδίων Άθλησις

22 Οκτωβρίου, Σαββάτο

18:00 Πορφύρας - Μεσσηνιακός (Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου)

18:00 Χαριλάου Άρης - Μακεδονικός

ΑΣΠ Κόρινθος - Ίωνες (ΓΥΝΑΙΚΕΣ) 

Καλαμάτα 80 - Εθνικός Πειραιά 0-3 (ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ)

Πανερυθραϊκός - Ολυμπιάδα 3-0 (ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ)

Πήγασος - Σέρρες 2-2

17.30, 19.30 Τουρνουά Λαγκαδά (Καμπανιακός, ΧΑΝΘ, ΕΟΣ, ΑΣΚ Λαγκαδά)

23 Οκτωβρίου, Κυριακή

14:30 ΑΣΠ Κόρινθος - Μεσσηνιακός (ΓΥΝΑΙΚΕΣ) (Κλειστό Γυμναστήριο της Κορίνθου)

17.30, 19.30 Τουρνουά Λαγκαδά (Καμπανιακός, ΧΑΝΘ, ΕΟΣ, ΑΣΚ Λαγκαδά)

17.00 Πήγασος Πολίχνης - Κομοτηνή

Καλαμάτα 80 , Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα, Εθνικός Πειραιώς (ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ)

29 Οκτωβρίου, Σαββάτο

Βριλήσσια - Αμαζόνες

 ** ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΘΑ ΑΝΑΝΕΩΝΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΚυριακή, 23 Οκτωβρίου 2016 13:55