bannernikolouzos

Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Β ΟΜΙΛΟΣ - 1ος ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Β ΟΜΙΛΟΣ - 1ος ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

Πρόγραμμα
 

 

ΗμερομηνίαΑγώναςΑποτέλεσμα
1η αγωνιστική
Σαβ 05 Νοε, 19:00 ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΑΣ Ελπίς 3-2

(25-19,21-25,25-16,24-26,15-11)
Σαβ 05 Νοε, 20:00 ΕΑ Πατρών - ΑΕΠ Ολυμπιάς 3-1

(23-25,25-23,25-17,25-15)
Σαβ 05 Νοε, 19:00 ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΣ Πήγασος Κοζάνης 3-1

(25-22,25-19,21-25,26-24)
  ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας - ΡΕΠΟ  
Κυρ 06 Νοε, 17:00 ΑΣΠ Απόλλων - ΑΣ Άρης 1-3

(26-24,22-25,14-25,23-25)
2η αγωνιστική
Σαβ 12 Νοε, 17:00 ΑΣΠ Απόλλων - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 1-3

(21-25,23-25,25-20,19-25)
Σαβ 12 Νοε, 18:00 ΑΣ Ελπίς - ΕΑ Πατρών 3-1

(22-25,0-18,0-17,0-17)
Σαβ 12 Νοε, 18:00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΣΠΑ Καρδίτσας 3-0

(25-21,25-11,25-18)
Σαβ 12 Νοε, 18:00 ΑΣ Πήγασος Κοζάνης - ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας 0-3

(16-25,19-25,15-25)
  ΑΣ Άρης - ΡΕΠΟ  
3η αγωνιστική
Σαβ 19 Νοε, 17:00 ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας - ΑΕΠ Ολυμπιάς 0-3

(23-25,23-25,22-25)
Σαβ 19 Νοε, 18:00 ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΣ Ελπίς 1-3

(25-27,30-28,20-25,23-25)
Σαβ 19 Νοε, 19:00 ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΑΣ Άρης 3-0

(25-15,25-21,25-18)
Σαβ 19 Νοε, 20:00 ΕΑ Πατρών - ΑΣΠ Απόλλων 3-0
  ΡΕΠΟ - ΑΣ Πήγασος Κοζάνης  
4η αγωνιστική
Σαβ 03 Δεκ, 18:00 ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΕΑ Πατρών 3-2

(25-16,17-25,25-19,23-25,15-5)
Σαβ 03 Δεκ, 20:00 ΑΣ Άρης - ΑΣ Πήγασος Κοζάνης 3-0

(25-14,25-15,25-17)
Σαβ 03 Δεκ, 20:30 ΑΣΠ Απόλλων - ΣΠΑ Καρδίτσας 3-0

(25-23,25-21,25-14)
Κυρ 04 Δεκ, 18:00 ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας 3-2

(25-19,21-25,23-25,25-14,20-18)
  ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΡΕΠΟ  
5η αγωνιστική
Σαβ 10 Δεκ, 18:00 ΣΠΑ Καρδίτσας - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 2-3
Σαβ 10 Δεκ, 18:00 ΑΣ Πήγασος Κοζάνης - ΑΕΠ Ολυμπιάς 0-3

(17-25,19-25,19-25)
Σαβ 10 Δεκ, 18:00 ΕΑ Πατρών - ΑΣ Άρης 3-0

(25-23,25-21,25-18)
Κυρ 11 Δεκ, 17:00 ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας - ΑΣΠ Απόλλων 0-3

(21-25,25-27,22-25)
  ΡΕΠΟ - ΑΣ Ελπίς  
6η αγωνιστική
Κυρ 18 Δεκ, 17:00 ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας 3-0

(25-17,25-21,25-19)
Σαβ 17 Δεκ, 18:00 ΕΑ Πατρών - ΣΠΑ Καρδίτσας 3-0

(25-23,25-22,25-21)
Σαβ 17 Δεκ, 14:00 ΑΣ Άρης - ΑΕΠ Ολυμπιάς 2-3

(25-22,19-25,25-22,17-25,13-15)
Κυρ 18 Δεκ, 18:00 ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Πήγασος Κοζάνης 3-1

(28-26,25-19,22-25,25-11)
  ΑΣΠ Απόλλων - ΡΕΠΟ  
7η αγωνιστική
Σαβ 21 Ιαν, 18:00 ΑΣ Πήγασος Κοζάνης - ΑΣΠ Απόλλων 0-3

(25-27,11-25,15-25)
Σαβ 21 Ιαν, 18:00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΣ Ελπίς 3-0

(25-23,25-21,25-17)
Σαβ 21 Ιαν, 18:00 ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΣ Άρης 0-3

(25-27,21-25,22-25)
Κυρ 22 Ιαν, 17:00 ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας - ΕΑ Πατρών 3-0

(25-21,25-21,25-21)
  ΡΕΠΟ - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου  
8η αγωνιστική
Σαβ 28 Ιαν, 18:00 ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας 3-1

(25-22,25-23,23-25,25-22)
Σαβ 28 Ιαν, 19:00 ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΑΣ Πήγασος Κοζάνης 3-0
Σαβ 28 Ιαν, 20:00 ΑΣ Άρης - ΑΣ Ελπίς 3-0

(29-27,25-19,25-20)
Σαβ 28 Ιαν, 20:30 ΑΣΠ Απόλλων - ΑΕΠ Ολυμπιάς 1-3

(26-24,25-27,25-27,20-25)
  ΕΑ Πατρών - ΡΕΠΟ  
9η αγωνιστική
Σαβ 04 Φεβ, 18:00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 3-1

(25-22,21-25,26-24,25-17)
Σαβ 04 Φεβ, 18:00 ΑΣ Πήγασος Κοζάνης - ΕΑ Πατρών 0-3

(20-25,22-25,24-26)
Σαβ 04 Φεβ, 18:00 ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας - ΑΣ Άρης 2-3

(25-20,19-25,25-22,20-25,9-15)
Κυρ 05 Φεβ, 18:00 ΑΣ Ελπίς - ΑΣΠ Απόλλων 3-0

(25-22,25-23,25-20)
  ΡΕΠΟ - ΣΠΑ Καρδίτσας  
10η αγωνιστική
Σαβ 11 Φεβ, 18:00 ΑΣ Πήγασος Κοζάνης - ΣΠΑ Καρδίτσας 0-3

(18-25,19-25,17-25)
Σαβ 11 Φεβ, 14:00 ΑΣ Άρης - ΑΣΠ Απόλλων 3-2

(10-25,19-25,25-21,25-22,15-13)
Σαβ 11 Φεβ, 21:00 ΑΣ Ελπίς - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 0-3

(14-25,15-25,21-25)
Σαβ 11 Φεβ, 19:00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΕΑ Πατρών 0-3

(12-25,24-26,23-25)
11η αγωνιστική
Σαβ 18 Φεβ, 18:00 ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΑΣΠ Απόλλων 3-1

(25-16,25-20,18-25,25-16)
Σαβ 18 Φεβ, 18:00 ΕΑ Πατρών - ΑΣ Ελπίς 3-0

(25-11,25-21,25-19)
Σαβ 18 Φεβ, 18:00 ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΕΠ Ολυμπιάς 0-3

(9-25,22-25,19-25)
Σαβ 18 Φεβ, 18:00 ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας - ΑΣ Πήγασος Κοζάνης 3-0

(25-19,25-12,25-15)
12η αγωνιστική
Σαβ 25 Φεβ, 18:00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας 3-0

(25-23,25-16,25-22)
Σαβ 25 Φεβ, 19:00 ΑΣΠ Απόλλων - ΕΑ Πατρών 1-3

(18-25,25-20,23-25,17-25)
Κυρ 26 Φεβ, 18:00 ΑΣ Άρης - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 0-3

(15-25,18-25,27-27)
Κυρ 26 Φεβ, 18:00 ΑΣ Ελπίς - ΣΠΑ Καρδίτσας 3-0

(25-22,25-14,25-18)
13η αγωνιστική
Σαβ 04 Μαρ, 18:00 ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΣΠ Απόλλων 3-2
Σαβ 04 Μαρ, 18:00 ΕΑ Πατρών - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 0-3
Σαβ 04 Μαρ, 18:00 ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας - ΑΣ Ελπίς 3-0

(25-20,25-20,25-22)
Σαβ 04 Μαρ, 18:00 ΑΣ Πήγασος Κοζάνης - ΑΣ Άρης 3-1

(25-20,14-25,26-24,25-23)
14η αγωνιστική
Σαβ 11 Μαρ, 18:00 ΑΣ Άρης - ΕΑ Πατρών 1-3

(19-25,14-25,25-19,19-25)
Σαβ 11 Μαρ, 18:00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΣ Πήγασος Κοζάνης 3-0

(25-19,25-17,25-16)
Κυρ 12 Μαρ, 15:00 ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΣΠΑ Καρδίτσας 3-0

(25-22,25-18,25-17)
Σαβ 11 Μαρ, 19:30 ΑΣΠ Απόλλων - ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας 3-2

(25-23,23-25,21-25,25-13,15-10)
15η αγωνιστική
Σαβ 18 Μαρ, 18:00 ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 0-3

(22-25,18-25,12-25)
Σαβ 18 Μαρ, 18:00 ΣΠΑ Καρδίτσας - ΕΑ Πατρών 2-3
Κυρ 19 Μαρ, 18:00 ΑΣ Πήγασος Κοζάνης - ΑΣ Ελπίς 0-3
Σαβ 18 Μαρ, 18:00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΣ Άρης 3-1
16η αγωνιστική
Σαβ 25 Μαρ, 18:00 ΕΑ Πατρών - ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας 3-2

(23-25,25-27,30-28,25-21,15-11)
Σαβ 25 Μαρ, 18:00 ΑΣ Ελπίς - ΑΕΠ Ολυμπιάς 1-3

(15-25,26-24,27-29,18-25)
Σαβ 25 Μαρ, 13:30 ΑΣ Άρης - ΣΠΑ Καρδίτσας 2-3

(21-25,20-25,25-22,25-21,13-15)
Σαβ 25 Μαρ, 20:30 ΑΣΠ Απόλλων - ΑΣ Πήγασος Κοζάνης 3-0

(25-18,25-21,25-18)
17η αγωνιστική
Σαβ 01 Απρ, 18:00 ΑΣ Πήγασος Κοζάνης - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 0-3

(11-25,13-25,19-25)
Σαβ 01 Απρ, 18:00 ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας - ΣΠΑ Καρδίτσας 3-0

(25-14,25-14,25-16)
Σαβ 01 Απρ, 17:00 ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Άρης 3-2
Σαβ 01 Απρ, 18:00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΣΠ Απόλλων 3-2

(25-16,25-23,18-25,18-25,15-31)
18η αγωνιστική
Σαβ 08 Απρ, 17:00 ΑΣΠ Απόλλων - ΑΣ Ελπίς  3-0
Σαβ 08 Απρ, 18:00 ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΑΕΠ Ολυμπιάς

 3-1

(21-25,25-21,27-25,25-20)

Σαβ 08 Απρ, 18:00 ΕΑ Πατρών - ΑΣ Πήγασος Κοζάνης 3-0

(25-0,25-0,25-0)
Σαβ 08 Απρ, 18:00 ΑΣ Άρης - ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας  3-1

 

ΕΔΩ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

 

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Φιλικά Παιχνίδια 22/9-29/10 »