bannernikolouzos

Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Β ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Β ΟΜΙΛΟΣ - 1ος ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Πρόγραμμα
 

 

ΗμερομηνίαΑγώναςΑποτέλεσμα
1η αγωνιστική
Σαβ 05 Νοε, 19:00 ΑΟ Σερρών - ΑΣ Μακεδονικός 3-0

(25-20,25-20,25-22)
Σαβ 05 Νοε, 18:00 ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - Πήγασος Πολίχνης 0-3

(17-25,15-25,20-25)
Σαβ 05 Νοε, 18:00 ΧΑΝΘ - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου 3-1

(21-25,25-18,25-21,25-21)
Κυρ 06 Νοε, 18:00 ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΑΜΣ Νέστωρ 1-3
  ΡΕΠΟ - ΟΠΑΘ Περσέας  
2η αγωνιστική
Σαβ 12 Νοε, 17:00 ΑΣ Μακεδονικός - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 3-1

(25-15,19-25,25-20,29-27)
Κυρ 13 Νοε, 18:00 ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΑΟ Σερρών 0-3

(22-25,20-25,21-25)
Κυρ 13 Νοε, 18:00 ΑΜΣ Νέστωρ - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου 3-0

(25-16,25-15,25-16)
Κυρ 13 Νοε, 20:00 ΟΠΑΘ Περσέας - ΧΑΝΘ 3-1

(23-25,25-18,25-18,25-18)
  Πήγασος Πολίχνης - ΡΕΠΟ  
3η αγωνιστική
Σαβ 19 Νοε, 18:00 ΧΑΝΘ - Πήγασος Πολίχνης 0-3

(16-25,23-25,23-25)
Σαβ 19 Νοε, 18:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΟΠΑΘ Περσέας 3-2

(20-25,26-24,25-23,26-28,15-11)
Κυρ 20 Νοε, 20:00 ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΓΕ Αλεξανδρούπολης 3-1

(17-25,25-21,25-15,25-18)
Σαβ 19 Νοε, 19:00 ΑΟ Σερρών - ΑΜΣ Νέστωρ 1-3

(25-21,15-25,22-25,21-25)
  ΡΕΠΟ - ΑΣ Μακεδονικός  
4η αγωνιστική
Σαβ 03 Δεκ, 18:00 ΑΜΣ Νέστωρ - ΟΠΑΘ Περσέας 3-0

(25-17,25-19,25-24)
Σαβ 03 Δεκ, 19:00 ΑΟ Σερρών - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 1-3

(25-22,23-25,20-25,16-25)
Σαβ 03 Δεκ, 19:00 ΑΣ Μακεδονικός - ΧΑΝΘ 3-0

(28-26,25-22,27-25)
Σαβ 03 Δεκ, 19:00 Πήγασος Πολίχνης - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου 3-0

(25-16,25-23,25-16)
  ΡΕΠΟ - ΓΕ Αλεξανδρούπολης  
5η αγωνιστική
Σαβ 10 Δεκ, 18:00 ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΜΣ Νέστωρ 0-3

(18-25,13-25,15-25)
Σαβ 10 Δεκ, 20:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΣ Μακεδονικός 3-2

(25-17,16-25,19-25,25-23,15-12)
Σαβ 14 Ιαν, 17:00 ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΧΑΝΘ 1-3

(17-25,16-25,25-23,16-25)
Σαβ 10 Δεκ, 18:00 ΟΠΑΘ Περσέας - Πήγασος Πολίχνης 0-3

(17-25,17-25,19-25)
  ΡΕΠΟ - ΑΟ Σερρών  
6η αγωνιστική
Σαβ 17 Δεκ, 18:00 ΑΜΣ Νέστωρ - Πήγασος Πολίχνης 3-1

(25-21,20-25,25-22,25-22)
Σαβ 17 Δεκ, 19:00 ΑΣ Μακεδονικός - ΟΠΑΘ Περσέας 3-0

(25-20,25-20,25-17)
Σαβ 17 Δεκ, 19:00 ΑΟ Σερρών - ΧΑΝΘ 3-0

(25-12,25-22,25-21)
  ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΡΕΠΟ  
Κυρ 18 Δεκ, 18:00 ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου 3-1

(28-26,20-25,25-20,25-21)
7η αγωνιστική
Σαβ 21 Ιαν, 20:00 ΟΠΑΘ Περσέας - ΓΕ Αλεξανδρούπολης 2-3

(18-25,15-25,25-20,25-21,7-15)
Σαβ 21 Ιαν, 18:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΟ Σερρών 0-3

(19-25,19-25,17-25)
Κυρ 22 Ιαν, 17:00 ΧΑΝΘ - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 3-1

(25-14,23-25,25-19,25-12)
Σαβ 21 Ιαν, 19:00 Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Μακεδονικός 3-1

(21-25,25-22,25-18,25-14)
  ΡΕΠΟ - ΑΜΣ Νέστωρ  
8η αγωνιστική
Σαβ 28 Ιαν, 18:00 ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου 3-1

(27-25,25-21,26-28,25-21)
Σαβ 28 Ιαν, 18:00 ΑΜΣ Νέστωρ - ΑΣ Μακεδονικός 3-0

(25-21,25-19,25-19)
Σαβ 28 Ιαν, 19:00 ΑΟ Σερρών - ΟΠΑΘ Περσέας 3-0

(25-19,25-19,25-21)
Κυρ 29 Ιαν, 18:00 ΓΕ Αλεξανδρούπολης - Πήγασος Πολίχνης 1-3

(14-25,25-23,26-28,23-25)
  ΡΕΠΟ - ΧΑΝΘ  
9η αγωνιστική
Σαβ 04 Φεβ, 17:00 ΑΣ Μακεδονικός - ΓΕ Αλεξανδρούπολης 2-3

(23-25,17-25,28-26,25-22,11-15)
Σαβ 04 Φεβ, 18:00 ΟΠΑΘ Περσέας - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 0-3

(15-25,23-15,15-25)
Σαβ 04 Φεβ, 18:00 Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Σερρών 3-1

(22-25,25-21,25-19,25-16)
Σαβ 04 Φεβ, 19:00 ΧΑΝΘ - ΑΜΣ Νέστωρ 0-3

(19-25,22-25,20-25)
  ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΡΕΠΟ  
10η αγωνιστική
Σαβ 11 Φεβ, 18:00 Πήγασος Πολίχνης - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 3-0

(25-18,25-22,25-23)
Σαβ 11 Φεβ, 18:00 ΑΜΣ Νέστωρ - ΓΕ Αλεξανδρούπολης 3-0

(25-15,25-18,25-15)
Σαβ 11 Φεβ, 19:00 ΑΣ Μακεδονικός - ΑΟ Σερρών 0-3

(17-25,24-26,15-25)
Σαβ 11 Φεβ, 20:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΧΑΝΘ 1-3

(16-25,21-25,25-17,21-25)
11η αγωνιστική
Σαβ 18 Φεβ, 18:00 ΑΟ Σερρών - ΓΕ Αλεξανδρούπολης 2-3

(26-24,25-20,22-25,26-28,9-15)
Σαβ 18 Φεβ, 18:00 ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΣ Μακεδονικός 3-0

(25-21,25-18,27-25)
Σαβ 18 Φεβ, 18:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΜΣ Νέστωρ 0-3

(19-25,20-25,22-25)
Σαβ 18 Φεβ, 20:00 ΧΑΝΘ - ΟΠΑΘ Περσέας 3-0

(25-21,27-25,26-24)
12η αγωνιστική
Σαβ 25 Φεβ, 18:00 ΑΜΣ Νέστωρ - ΑΟ Σερρών 3-0

(25-19,25-19,27-25)
Σαβ 25 Φεβ, 18:00 ΟΠΑΘ Περσέας - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου 0-3

(19-25,23-25,23-25)
Σαβ 25 Φεβ, 19:00 Πήγασος Πολίχνης - ΧΑΝΘ 3-2

(25-27,22-25,25-18,25-18,15-7)
Παρ 24 Φεβ, 18:00 ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 3-1

(17-25,25-21,25-11,25-20)
13η αγωνιστική
Σαβ 04 Μαρ, 18:00 ΟΠΑΘ Περσέας - ΑΜΣ Νέστωρ 0-3
Σαβ 04 Μαρ, 18:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - Πήγασος Πολίχνης 0-3
Σαβ 04 Μαρ, 19:00 ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΟ Σερρών 0-3

(20-25,20-25,22-25)
Σαβ 04 Μαρ, 20:00 ΧΑΝΘ - ΑΣ Μακεδονικός 3-0

(25-21,25-23,25-21)
14η αγωνιστική
Σαβ 11 Μαρ, 18:00 ΧΑΝΘ - ΓΕ Αλεξανδρούπολης 3-1

(25-17,22-25,25-19,25-21)
Σαβ 11 Μαρ, 18:00 ΑΜΣ Νέστωρ - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 3-0

(25-21,25-17,26-24)
Σαβ 11 Μαρ, 19:00 ΑΣ Μακεδονικός - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου 3-1

(25-18,25-14,22-25,25-20)
Σαβ 11 Μαρ, 19:00 Πήγασος Πολίχνης - ΟΠΑΘ Περσέας 3-0
15η αγωνιστική
Σαβ 18 Μαρ, 18:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΓΕ Αλεξανδρούπολης 0-3

(22-25,19-25,21-25)
Σαβ 18 Μαρ, 18:00 ΧΑΝΘ - ΑΟ Σερρών 3-1

(21-25,25-14,25-7,25-18)
Σαβ 18 Μαρ, 18:00 ΟΠΑΘ Περσέας - ΑΣ Μακεδονικός 0-3

(16-25,14-25,16-25)
Σαβ 18 Μαρ, 18:00 Πήγασος Πολίχνης - ΑΜΣ Νέστωρ 3-1

(25-20,28-26,23-25,25-16)
16η αγωνιστική
Σαβ 25 Μαρ, 17:00 ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΧΑΝΘ 2-3

(25-23,25-19,15-25,21-25,9-15)
Σαβ 25 Μαρ, 19:00 ΑΣ Μακεδονικός - Πήγασος Πολίχνης 3-1

(18-25,32-30,26-24,25-22)
Σαβ 25 Μαρ, 19:00 ΑΟ Σερρών - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου 3-0

(27-25,25-22,25-22)
Παρ 24 Μαρ, 19:30 ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΟΠΑΘ Περσέας 3-0

(25-16,25-17,25-15)
17η αγωνιστική
Σαβ 01 Απρ, 18:00 Πήγασος Πολίχνης - ΓΕ Αλεξανδρούπολης 3-0

(25-17,25-13,25-17)
Σαβ 01 Απρ, 18:00 ΟΠΑΘ Περσέας - ΑΟ Σερρών 0-3

(22-25,14-25,13-25)
Σαβ 01 Απρ, 18:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 1-3

(23-25,14-25,29-27,18-25)
Σαβ 01 Απρ, 19:00 ΑΣ Μακεδονικός - ΑΜΣ Νέστωρ 0-3

(23-25,21-25,21-25)
18η αγωνιστική
Σαβ 08 Απρ, 19:00 ΑΜΣ Νέστωρ - ΧΑΝΘ

 3-0

(25-17, 26-24, 25-15)

Σαβ 08 Απρ, 18:00 ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΟΠΑΘ Περσέας  3-0
Σαβ 08 Απρ, 19:00 ΑΟ Σερρών - Πήγασος Πολίχνης

 3-1

(30-28,18-25,25-23,25-23)

Κυρ 09 Απρ, 18:00 ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Μακεδονικός

0-3

(17-25,21-25,22-25)

 

ΕΔΩ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΤρίτη, 18 Απριλίου 2017 01:04
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Φιλικά Παιχνίδια 22/9-29/10 »