Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Β ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Β ΟΜΙΛΟΣ - 1ος ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ        
Β ΟΜΙΛΟΣ          
2ος Υποόμιλος          
Α ΓΥΡΟΣ          
1η Αγωνιστική          
ΗΜΕΡ.       ΑΠΟΤ. ΣΕΤ.
5/11/2016 19.00 AΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  3-0    25-20, 25-20, 25-22
  18.00 ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ  0-3  17-25, 15-25, 20-25
           ΡΕΠΟ - ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ
  18.00 ΧΑΝΘ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  3-1  21-25, 25-18, 25-21, 25-21
6/11/2016  18.00 ΓΕ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ - ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ  1-3
2η Αγωνιστική      
12-13/11/2016 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ  0-3  22-25, 20-25, 21-25
  ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ  3-1  25-19, 19-25, 25-20, 29-27
  ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΡΕΠΟ
  ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ - ΧΑΝΘ  3-1  23-25, 25-18, 25-18, 25-18
  ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  3-0  25-16, 25-15, 25-16
3η Αγωνιστική          
19-20/11/2016 ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ  3-1   17-25, 25-21, 25-15, 25-18
  ΡΕΠΟ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
  ΧΑΝΘ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ  0-3  16-25, 23-25, 23-25
  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ  3-2  20-25, 26-24, 25-23, 26-28, 15-11
  ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ  1-3  25-21, 15-25, 22-25, 21-25
4η Αγωνιστική          
3-4/12/2016 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΕΠΟ    
  ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ  1-3  25-22, 23-25, 20-25, 16-25
  ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΧΑΝΘ  3-0  28-26, 25-22, 27-25
  ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  3-0  25-16, 25-23, 25-16
  ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ - ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ  3-0  25-17, 25-19, 25-23
5η Αγωνιστική          
10-11/12/2016 ΧΑΝΘ - ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ    
  ΡΕΠΟ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ    
  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  3-2   25-17, 16-25, 19-25, 25-23, 15-12
  ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ  0-3  17-25, 19-25, 19-25
  ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ  0-3  18-25, 13-25, 15-25
6η Αγωνιστική          
17-18/12/2016 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ    
  ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΧΑΝΘ  3-0  25-12, 25-22, 25-21
  ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΡΕΠΟ
  ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ  3-0  25-20, 25-20, 25-17
  ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ  3-1  25-21, 20-25, 25-22, 25-22
7η Αγωνιστική          
21-22/01/2017 ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ - ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ    
  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ    
  ΧΑΝΘ - ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ    
  ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ    
  ΡΕΠΟ - ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ    
8η Αγωνιστική          
28-29/01/2017 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ    
  ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ    
  ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ    
  ΡΕΠΟ - ΧΑΝΘ    
  ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ    
9η Αγωνιστική          
4-5/02/2017 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ    
  ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ    
  ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ - ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ    
  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΡΕΠΟ    
  ΧΑΝΘ - ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ    
Β ΓΥΡΟΣ          
10η Αγωνιστική          
ΗΜΕΡ.       ΑΠΟΤ. ΣΕΤ.
11-12/2/2017 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ    
  ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ    
  ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ - ΡΕΠΟ    
  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΧΑΝΘ    
  ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ - ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ    
11η Αγωνιστική          
18-19/2/2017 ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ    
  ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ    
  ΡΕΠΟ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ    
  ΧΑΝΘ - ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ    
  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ    
12η Αγωνιστική          
25-26/2/2017 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ    
  ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΡΕΠΟ    
  ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΧΑΝΘ    
  ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ    
  ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ    
13η Αγωνιστική          
4-5/3/2017 ΡΕΠΟ - ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ    
  ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ    
  ΧΑΝΘ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ    
  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ    
  ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ - ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ    
14η Αγωνιστική          
11-12/3/2017 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΝΘ    
  ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΡΕΠΟ    
  ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ    
  ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ    
  ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ - ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ    
15η Αγωνιστική          
18-19/3/2017 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ    
  ΧΑΝΘ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ    
  ΡΕΠΟ - ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ    
  ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ    
  ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ    
16η Αγωνιστική          
25-26/3/2017 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ    
  ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ    
  ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΧΑΝΘ    
  ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ    
  ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ - ΡΕΠΟ    
17η Αγωνιστική          
1-2/4/2017 ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ    
  ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ    
  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ    
  ΧΑΝΘ - ΡΕΠΟ    
  ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ    
18η Αγωνιστική          
8-9/4/2017 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ    
  ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ    
  ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ    
  ΡΕΠΟ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ    
  ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ - ΧΑΝΘ    
           

Βαθμολογία

 
No.ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΉττεςΣετ υπέρΣετ κατά
1 ΑΜΣ Νέστωρ 18 6 6 0 18 3
2 Πήγασος Πολίχνης 12 5 4 1 13 3
3 ΑΣ Μακεδονικός 10 5 3 2 11 7
4 ΑΟ Σερρών 9 5 3 2 11 6
5 ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 6 5 2 3 7 11
6 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου 4 6 2 4 8 16
7 ΟΠΑΘ Περσέας 4 5 1 4 5 13
8 ΓΕ Αλεξανδρούπολης 3 4 1 3 5 10
9 ΧΑΝΘ 3 5 1 4 4 13

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΤρίτη, 03 Ιανουαρίου 2017 23:04
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Φιλικά Παιχνίδια 22/9-29/10 »