Α2 ΑΝΔΡΩΝ - A ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 Α2 ΑΝΔΡΩΝ - A ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Πρόγραμμα
 

ΗμερομηνίαΑγώναςΑποτέλεσμα
1η αγωνιστική
Σαβ 05 Νοε, 14:30 Ροδίων Άθλησις - ΓΣ Πανιώνιος 3-2

(26-28,25-13,25-16,19-25,16-14)
Σαβ 05 Νοε, 20:00 Εθνικός ΟΦΠΦ - ΑΣ Ιωνικός 3-0

(25-13,25-23,25-13)
Σαβ 05 Νοε, 16:00 ΑΟ Μυτιλήνης - ΔΑΣ Δραπετσώνας 0-3

(19-25,22-25,19-25)
Κυρ 06 Νοε, 15:30 ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω - ΓΣ Απόλλων 0-3

(15-25,20-25,9-25)
2η αγωνιστική
Σαβ 12 Νοε, 14:30 ΑΣ Ιωνικός - ΑΟ Μυτιλήνης 3-1

(25-16,25-14,20-25,25-13)
Σαβ 12 Νοε, 18:00 ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω - Ροδίων Άθλησις 0-3

(23-25,18-25,20-25)
Σαβ 12 Νοε, 19:00 ΓΣ Απόλλων - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-0

(25-22,25-21,25-22)
3η αγωνιστική
Σαβ 19 Νοε, 18:30 ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΣ Ιωνικός 2-3

(25-22,14-25,25-15,22-25,5-15)
Σαβ 19 Νοε, 20:00 Εθνικός ΟΦΠΦ - ΓΣ Πανιώνιος 3-1

(25-16,25-27,25-16,25-19)
Κυρ 20 Νοε, 15:30 Ροδίων Άθλησις - ΓΣ Απόλλων 3-1

(25-23,23-25,25-15,26-24)
4η αγωνιστική
Σαβ 03 Δεκ, 19:00 ΓΣ Απόλλων - ΑΣ Ιωνικός 3-0
Κυρ 04 Δεκ, 16:00 ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω - Εθνικός ΟΦΠΦ 0-3

(15-25,13-25,23-25)
Κυρ 22 Ιαν, 16:00 ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Μυτιλήνης 3-0

(25-23,25-19,25-14)
5η αγωνιστική
Σαβ 10 Δεκ, 13:00 Εθνικός ΟΦΠΦ - Ροδίων Άθλησις 3-0

(25-17,25-23,25-13)
Σαβ 10 Δεκ, 18:30 ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΓΣ Πανιώνιος 3-0

(25-16,25-23,25-22)
Σαβ 10 Δεκ, 20:00 ΑΟ Μυτιλήνης - ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 3-2

(25-17,25-18,22-25,18-25,15-5)
6η αγωνιστική
Κυρ 18 Δεκ, 16:00 ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω - ΔΑΣ Δραπετσώνας 1-3

(17-25,18-25,25-23,19-25)
Σαβ 17 Δεκ, 19:00 Ροδίων Άθλησις - ΑΟ Μυτιλήνης 3-0

(25-12,25-12,25-18)
Κυρ 18 Δεκ, 21:30 ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣ Ιωνικός 3-2
7η αγωνιστική
Σαβ 21 Ιαν, 12:00 ΔΑΣ Δραπετσώνας - Ροδίων Άθλησις 2-3

(18-25,22-25,25-19,25-18,11-15)
Σαβ 21 Ιαν, 13:30 ΑΣ Ιωνικός - ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 3-0

(25-15,25-15,25-20)
Σαβ 21 Ιαν, 20:00 Εθνικός ΟΦΠΦ - ΓΣ Απόλλων 3-0

(25-22,25-13,25-16)
8η αγωνιστική
Κυρ 29 Ιαν, 15:00 Εθνικός ΟΦΠΦ - ΑΟ Μυτιλήνης 3-0

(25-17,25-13,25-12)
Σαβ 28 Ιαν, 19:00 ΓΣ Απόλλων - ΓΣ Πανιώνιος 3-2

(25-17,20-25,31-33,25-16,15-8)
Κυρ 29 Ιαν, 18:00 Ροδίων Άθλησις - ΑΣ Ιωνικός 3-1

(18-25,26-24,25-17,25-22)
9η αγωνιστική
Σαβ 04 Φεβ, 12:30 ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 3-0

(25-9,25-21,25-17)
Σαβ 04 Φεβ, 16:00 ΑΟ Μυτιλήνης - ΓΣ Απόλλων 1-3

(25-21,9-25,15-25,19-25)
Σαβ 04 Φεβ, 18:30 ΔΑΣ Δραπετσώνας - Εθνικός ΟΦΠΦ 0-3

(22-25,20-25,16-25)
10η αγωνιστική
Σαβ 11 Φεβ, 13:00 ΓΣ Πανιώνιος - Ροδίων Άθλησις 2-3

(19-25,25-22,25-20,12-25,10-15)
Σαβ 11 Φεβ, 13:30 ΓΣ Απόλλων - ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 3-0

(25-21,25-8,25-16)
Κυρ 12 Φεβ, 14:00 ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΟ Μυτιλήνης 3-1

(25-17,20-25,25-15,25-17)
Σαβ 11 Φεβ, 19:30 ΑΣ Ιωνικός - Εθνικός ΟΦΠΦ 0-3

(22-25,18-25,16-25)
11η αγωνιστική
Σαβ 18 Φεβ, 20:15 Ροδίων Άθλησις - ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 3-0

(25-15,25-21,25-22)
Σαβ 18 Φεβ, 16:00 ΑΟ Μυτιλήνης - ΑΣ Ιωνικός 2-3

(26-24,18-25,25-22,17-25,13-15)
Σαβ 18 Φεβ, 18:30 ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΓΣ Απόλλων 0-3
12η αγωνιστική
Σαβ 25 Φεβ, 12:30 ΓΣ Απόλλων - Ροδίων Άθλησις 3-2

(25-17,21-25,25-19,19-25,15-7)
Σαβ 25 Φεβ, 19:30 ΑΣ Ιωνικός - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-2

(18-25,20-25,25-20,25-23,15-4)
Κυρ 26 Φεβ, 19:00 ΓΣ Πανιώνιος - Εθνικός ΟΦΠΦ 0-3

(17-25,10-25,20-25)
13η αγωνιστική
Σαβ 04 Μαρ, 13:00 Εθνικός ΟΦΠΦ - ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 3-0
Σαβ 04 Μαρ, 15:30 ΑΟ Μυτιλήνης - ΓΣ Πανιώνιος 1-3

(25-21,16-25,22-25,22-25)
Σαβ 04 Μαρ, 19:00 ΑΣ Ιωνικός - ΓΣ Απόλλων 1-3
14η αγωνιστική
Σαβ 11 Μαρ, 20:00 ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω - ΑΟ Μυτιλήνης 3-0

(25-20,25-23,25-20)
Κυρ 12 Μαρ, 19:30 Ροδίων Άθλησις - Εθνικός ΟΦΠΦ 0-3

(21-25,15-25,18-25)
Κυρ 12 Μαρ, 20:00 ΓΣ Πανιώνιος - ΔΑΣ Δραπετσώνας 1-3

(18-25,25-21,22-25,14-25)
15η αγωνιστική
Σαβ 18 Μαρ, 12:00 ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 3-0
Σαβ 18 Μαρ, 16:00 ΑΟ Μυτιλήνης - Ροδίων Άθλησις 2-3

(27-25,13-25,21-25,25-22,6-15)
Σαβ 18 Μαρ, 19:00 ΑΣ Ιωνικός - ΓΣ Πανιώνιος 3-1
16η αγωνιστική
Κυρ 26 Μαρ, 14:30 ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω - ΑΣ Ιωνικός 0-3
Κυρ 26 Μαρ, 15:00 Ροδίων Άθλησις - ΔΑΣ Δραπετσώνας 1-3

(14-25,21-25,25-20,20-25)
Σαβ 25 Μαρ, 19:00 ΓΣ Απόλλων - Εθνικός ΟΦΠΦ 0-3

(17-25,19-25,20-25)
17η αγωνιστική
Σαβ 01 Απρ, 16:00 ΑΣ Ιωνικός - Ροδίων Άθλησις 1-3

(23-25,25-22,11-25,14-25)
Κυρ 02 Απρ, 19:30 ΑΟ Μυτιλήνης - Εθνικός ΟΦΠΦ 0-3
Κυρ 02 Απρ, 19:00 ΓΣ Πανιώνιος - ΓΣ Απόλλων 2-3

(27-29,25-17,25-23,15-25,12-15)
18η αγωνιστική
Κυρ 09 Απρ, 13:30 ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω - ΓΣ Πανιώνιος  
Σαβ 08 Απρ, 20:00 Εθνικός ΟΦΠΦ - ΔΑΣ Δραπετσώνας  
Κυρ 09 Απρ, 13:30 ΓΣ Απόλλων - ΑΟ Μυτιλήνης
 
 


Η ομάδα 'ΓΣ Απόλλων' έχει -3 βαθμούς
Η ομάδα 'ΑΣ Ιωνικός' έχει -3 βαθμούς

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Φιλικά Παιχνίδια 22/9-29/10 »