Κλήσεις για προπόνηση προεθνικών Παγκορασίδων
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΕΘΝΙΚΕΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΩΝ
Το πρόγραμμα των συγκεντρωτικών προπονήσεων των Εθνικών ομάδων (25/3 έως 39/3) έχει ως εξής:
ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)
Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές Κωνσταντίνος Γκούντας και Ανέστης Γιαννακόπουλος καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτικές προπονήσεις τις κάτωθι ημέρες και ώρες:
Κυριακή 26/3/2017 στο κλειστό γυμναστήριο «Γ.Γεννηματάς» Λυκούργου & Ξενοφώντος στην Βούλα στις 17.00 (διάρκεια προπόνησης 17.30-19.30).
Δευτέρα 27/3/2017 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 14.15 (διάρκεια προπόνησης 14.30 – 16.0).
Μαρία Μερακλή (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
Στέλλα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
Όλγα Γιαννοπούλου (ΑΓΟ Ευρυάλη)
Νεφέλη Αλμπάνη (ΑΓΟ Ευρυάλη)
Ραφαέλα Μαρία Λεπενιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Βίκυ Κασουρίδου (ΑΣ Περιστέρι)
Θεοδώρα Μποκή (ΓΣ Ηλιούπολης)
Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Μηλιάννα Πετρουγάκη (ΓΣ Ηλιούπολης)
Δανάη Κουδούνα (ΓΣΚ Ηρακλής)
Ιωάννα-Άννα Καμπιλαυκά (ΓΣΚ Ηρακλής)
Βικτωρία Παπαδοπούλου (ΔΑΣ Αραφήν)
Αλεξάνδρα Βενέτη (ΑΣΠ Θέτις)
Δήμητρα Ζαχαροπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Δανάη Κωστοπούλου (ΑΟΝ Αμαζόνες)
Νεφέλη Σούλη (ΑΣΣΑ Γαία 2011)
ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Πελοποννήσου)
Μυρτώ Χρυσοβέργη (ΑΟ Αλκυών Αργολίδας)
Βασιλική Χριστοπούλου (ΑΟ Αλκυών Αργολίδας)
Ελευθερία Κουμούτση (ΑΟ Αλκυών Αργολίδας)
Ευγενία Μπαλακανάκη (ΓΣ Άργους)
Ελένη Παγωμένου (Παναχαϊκή ΓΕ)
Βασιλική Παυλοπούλου (ΑΟ Αίολος Πατρών)
Ολυμπία Μετόχου (ΑΣΠ Κορίνθου)
Δήμητρα Χατζή (ΑΣΠ Κορίνθου)
Ιωάννα Πατρινέλη (ΣΕΦΑ Αρκαδικός)
Βασιλίνα Πετροπούλου (ΓΣΜ Λύκαια )
ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Κρήτης)
Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Μανώλης Μανωλάκης καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση το Σάββατο, 25/03/2017 στο Κλειστό Γυμναστήριο Σούδας στις 14.15 (διάρκεια προπόνησης 14.30 – 16.30).
Αντωνία Προφυλίδου (Α.Ο Ακρωτηρίου)
Μιχαήλ Τέρψη (Α.Ο Ακρωτηρίου)
Γεωργία Καλογρίδη (Α.Ο Ακρωτηρίου)
Μαριλένα Πενταράκη (Α.Ο Ακρωτηρίου)
Αναστασία Ποντικάκη (Α.Ο Κύδων Χανίων)
Νικολέτα Κο’ι’μτζή (Ν.Α.Ο Σούδας)
Κωνσταντίνα Τζανατέα (Ν.Α.Ο Σούδας)
Κωνσταντίνα Πίσσα (ν.ΟΠ.Ρεθύμνου)
Ιωάννα Δαβαρία (ν.ΟΠ.Ρεθύμνου)
Ελένη-Αθηνά Γιαννούδη (Ο.Φ.Χ Παγχανιακός)
Μαριλένα Κουτσαντωνάκη (Ο.Φ.Χ Παγχανιακός)
Χρύσα Γιαννουλάκη (ΟΚΑ Αρκάδι)
ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Κρήτης)
Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Μανώλης Μανωλάκης καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 27/03/2017 στο Κλειστό Γυμναστήριο Ηρακλείου «Λίντο» στις 19.15 (διάρκεια προπόνησης 19.30 – 21.30).
Ιωάννα Περδικάκη (Γ.Ε. Ηρακλείου)
Νίκη Απλαδά (Γ.Ε. Ηρακλείου)
Γιωργίνα Αντωνακάκη (Γ.Ε. Ηρακλείου)
Εύη Κολαρετάκη (Γ.Ε. Ηρακλείου)
Βασιλική Κάπου (Γ.Ε. Ηρακλείου)
Έφη Τσιναρίδου (ΑΘΛ.Ε.Σ. Ηρακλείου)
Ειρήνη Μασέλη (ΑΘΛ.Ε.Σ. Ηρακλείου)
Ελισάβετ Γενειατάκη (ΑΘΛ.Ε.Σ. Ηρακλείου)
Μαρία Μικράκη (ΑΘΛ.Ε.Σ. Ηρακλείου)
Αλεξάνδρα Παπαδάκη (ΑΘΛ.Ε.Σ. Ηρακλείου)
Εβελίνα Κατσαμποξάκη (Φ.Γ.Σ Ηρακλείου)
Μαρία Μικράκη (ΑΠΣ Πήγασος Ηρακλείου)
Μυρτώ Μακράκη (ΑΠΣ Πήγασος Ηρακλείου)
Λίνα Μπριλάκη (ΓΑΣ Μεσαράς)
Σχετικά Άρθρα
- Προκριματικά Ευρωπαϊκού κοριτσιών Κ20: Τρίτη θέση για την Εθνική μας ομάδα
- Προκριματικά Ευρωπαϊκού κοριτσιών Κ20: Στον μικρό τελικό η Ελλάδα
- Προκριματικά Ευρωπαϊκού κοριτσιών Κ20: Σπουδαία νίκη της Ελλάδας επί του Μαυροβουνίου
- Προκριματικά Ευρωπαϊκού κοριτσιών Κ20: Ήττα της Εθνικής από την Σερβία
- Κεφαλά, Δρέμπελα, Κάτσαλη και Πρινιωτάκη για την προσπάθεια της Εθνικής κορασίδων Κ18 στον προκριματικό όμιλο στην Τουρκία (VIDEO)