bannernikolouzos

Κλήσεις για προπόνηση προεθνικών Παγκορασίδων - Παμπαίδων

Οι συγκεντρωτικές προπονήσεις των Εθνικών ομάδων για το διάστημα από 19/3 έως 24/3 έχουν ως εξής:

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Πελοποννήσου)

Η ομοσπονδιακή προπονήτρια Μπέττυ Κουτσολία καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Κυριακή, 19/03/2017 στο Κλειστό γυμναστήριο Τρίπολης στις 16.45 (διάρκεια προπόνησης 17.00 – 19.00).

Μυρτώ Χρυσοβέργη (ΑΟ Αλκυών Αργολίδας)
Βασιλική Χριστοπούλου (ΑΟ Αλκυών Αργολίδας)
Ελευθερία Κουμούτση (ΑΟ Αλκυών Αργολίδας)
Ευγενία Μπαλακανάκη (ΓΣ Άργους)
Ελένη Παγωμένου (Παναχαϊκή ΓΕ)
Βασιλική Παυλοπούλου (ΑΟ Αίολος Πατρών)
Ολυμπία Μετόχου (ΑΣΠ Κορίνθου)
Δήμητρα Χατζή (ΑΣΠ Κορίνθου)
Ιωάννα Πατρινέλη (ΣΕΦΑ Αρκαδικός)
Βασιλίνα Πετροπούλου (ΓΣΜ Λύκαια)

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης)

Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές Κωνσταντίνος Γκούντας και Ανέστης Γιαννακόπουλος καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτικές προπονήσεις τις κάτωθι ημέρες και ώρες:

Σάββατο 18/3/2017 κλειστό Σταυρούπολης στις 14.00 (διάρκεια προπόνησης 14.30-16.00).

Κυριακή 19/3/2017 κλειστό <Αλέξανδρος Νικολα’ι’δης> Πολίχνη στις 15.00 ( διάρκεια προπόνησης 15.30-17.30).

Δευτέρα 20/3/2017 κλειστό Ατέρμωνα Κιλκίς στις 16.30 ( διάρκεια προπόνησης 17.00-19.00).

Τρίτη 21/3/2017 κλειστό Ατέρμωνα Κιλκίς στις 16.30 ( διάρκεια προπόνησης 17.00-19.00).

Παρασκευή 24/3/2017 κλειστό Ατέρμωνα Κιλκίς στις 16.30 ( διάρκεια προπόνησης 17.00-19.00).

Περσεφόνη Παπαδοπούλου (Π.Ο.Γ Ηρακλής)
Γεωργία Κοντογιάννογλου (Π.Ο.Γ Ηρακλής)
Βαλεντίνα Πυργιώτη (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)
Τατιάνα Αρμουτσή (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)
Μαρία Αντωνιάδου (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)
Κική Λαζαρίδου (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)
Αγνή Τριλυράκη (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Στέλλα Αντύπα (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Άννα Γιορανίδη (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Αθηνά Νταντούλα (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Ξανθή Τριανταφύλλου (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Κωνσταντίνα Μπαλογιάννη (ΑΣ Αστέρας Σίνδου)
Αγάπη Μπρουκς-Μπόγκο (Α.Ε.Σ Κρόνος)
Ναταλία Χοτζ (ΦΣ Πάνθηρες Κοζάνης)
Ιωάννα Ευθυκράτη (Α.Ο. Καβάλα)
Ευαγγελία Κουμπούρα (Φιλαθλητικός Λαρισσα’ι’κος)
Δήμητρα Λαπούση (Α.Ο. Σουφλαρίων)
Μαρία Σιδηροπούλου (ΑΟ Μα’ι΄στρου)
Σταματία Κυπαρίσση (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης)
Ευαγγελία Γαροφαλλάκη (Ε.Ο.Σταυρούπολης)
Γεωργία Ωραιοπούλου (Ε.Ο.Σταυρούπολης)

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Νίκος Ζαλμάς καλεί τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Τρίτη, 21/03/2017 στο δημοτικό κλειστό γυμναστήριο Μέτς στις 19.30 (διάρκεια προπόνησης 19.45 – 21.30).

Βαγγέλης Δοροβάτας (ΑΣ Πανερυθραϊκός)
Φοίβος Παυλόπουλος (ΑΣ Πανερυθραϊκός)
Απόστολος Στράτος (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
Σπύρος Χάκας (ΑΟΝΣ Μίλων)
Αναστάσιος Σονάκης (ΑΕΚ Αθηνών)
Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος (Παναθηνα’ι’κός Α.Ο)
Αριστείδης Χανδρινός (ΑΟ Καλαμάτα 80)
Σπύρος Χανδρινός (ΑΟ Καλαμάτα 80)