bannernikolouzos

Ανακοινώθηκαν οι νέοι περιφερειακοί ομοσπονδιακοί προπονητές

Στη πρόσφατη συνεδρίαση του το ΔΣ της ΕΟΠΕ αποφάσισε την ανάθεση καθηκόντων στους ακόλουθους Περιφερειακούς Ομοσπονδιακούς Προπονητές (ΠΟΠ) ανά Τοπική Ένωση:

ΕΠΕΣΘ
Αγόρια: Στέφανος Νανάς
Κορίτσια: Αλέκος Κωνσταντινίδης, Γιάννης Πετίδης, Βασίλης Χριστόπουλος
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Άρης Γιαμακίδης και των κοριτσιών ο Τάκης Φλώρος

ΕΣΠΑΑΑ
Αγόρια: Γιώργος Τάτσης, Κώστας Μολυβάς
Κορίτσια: Χρύσα Νάκη, Έλενα Κανελλοπούλου, Αλεξία Στάθη
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Νίκος Ζαλμάς και των κοριτσιών ο Κώστας Γκούντας

ΕΣΠΕΔΑ
Αγόρια: Γιάννης Πλήθης, Σπύρος Κυριακάκης
Κορίτσια: Μένη Μιχαηλίδου, Γιάννης Παπαχρήστος, Γιάννης Μπογιατζόγλου
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Νίκος Ζαλμάς και των κοριτσιών ο Κώστας Γκούντας

ΕΣΠΕ Θράκης & Ανατολικής Μακεδονίας
Αγόρια: Νίκος Μούχλιας, Παναγιώτης Τσότρας, Δημοσθένης Τούμπος
Κορίτσια: Ανέστης Γιαννακόπουλος, Χρήστος Κυριαζίδης, Σταύρος Καβαρατζής
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Νίκος Μούχλιας και των κοριτσιών ο Γιάννης Ανδρεάδης

ΕΣΠΕ Κρήτης
Αγόρια: Μανώλης Πρασανάκης, Νεκτάριος Νικάκης
Κορίτσια: Νίκος Προύφας, Χρήστος Διαμαντάκης
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχουν οι Νίκος Ζαλμάς, Νεκτάριος Νικάκης και των κοριτσιών ο Μανώλης Μανωλάκης

ΕΣΠΕ Κεντρικής Ελλάδας
Αγόρια: Ευθύμιος Γούλας, Θεόδωρος Στόγιας, Χρήστος Μακρής
Κορίτσια: Κωνσταντίνος Αναγνωστόπουλος, Θωμάς Γκότσης, Σοφία Παναγιάρη
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχουν οι Νίκος Ζαλμάς, Άρης Γιαμακίδης και των κοριτσιών ο Δημήτρης Ιόβτσεβ

ΕΣΠΕ Μακεδονίας
Αγόρια: Δημήτρης Χριστοφορίδης
Κορίτσια: Νίκος Ρέντζιος, Βαγγέλης Φωτόπουλος, Γιώργος Χειρούλης
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Δημήτρης Χριστοφορίδης και των κοριτσιών ο Νίκος Ρέντζιος

ΕΣΠΕ Πελοποννήσου
Αγόρια: Σταύρος Γεράνιος, Αναστάσιος Μισύρης, Ανδρέας Γκρουμούσας, Γιάννης Ρηγάκος
Κορίτσια: Μαρίζα Μπεκιάρη, Έφη Ψυχογιού, Γιώργος Μακρυκώστας, Ελένη Λεγάτου, Σωτηρία Πεντεφούντη
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Άρης Αγγελόπουλος και των κοριτσιών η Μπέτυ Κουτσολιά

ΕΣΠΕ Δυτικής Ελλάδας
Αγόρια: Δημήτρης Λεμονίδης, Γιώργος Παππάς
Κορίτσια: Μαρία Μπράγια, Σταύρος Βίτσιος
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Γιώργος Παππάς και των κοριτσιών ο Δημήτρης Καλογήρου

ΤΕ Δωδεκανήσων
Αγόρια-Κορίτσια: Κατερίνα Χειμωνέττου 
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Νίκος Ζαλμάς και των κοριτσιών ο Τάκης Φλώρος

ΤΕ Κυκλάδων
Αγόρια: Τάσος Νομικός
Κορίτσια: Σωτήρης Γκότσης
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Νίκος Ζαλμάς και των κοριτσιών ο Τάκης Φλώρος

ΤΕ Λέσβου
Αγόρια: Σωκράτης Γιακουμής
Κορίτσια: Σπύρος Ψωμάς
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Νίκος Ζαλμάς και των κοριτσιών ο Τάκης Φλώρος

ΤΕ Σάμου
Αγόρια-Κορίτσια: Θανάσης Πανούσος
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Νίκος Ζαλμάς και των κοριτσιών ο Τάκης Φλώρος

ΤΕ Χίου
Αγόρια: Γιάννης Λύκος
Κορίτσια: Φραγκούλης Κυλαδίτης
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Παναγιώτης Νικήτας και των κοριτσιών ο Τάκης Φλώρος