amazones logosmall diafanovironas logo ilioupoli as logo operlogo kidonartemiskor  messiniakos agia paraskevi sm posidonloutrakiou  
nea visa logo niki alexandro sm  nea genia  votsis n  ELPISABELOKIPONn megaalexandros stavroupolis kabaniakos sm asklipios logo sm giannena ionikos pas agriniou small korinthos asp sm  eal filathlitikos smwhite logo   iraklis daso sm anatolialogo ASK lagada sm  arxelaos   

Η κλήρωση της Β' φάσης των Β1, Β2 ομίλων της Α2 Γυναικών

Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας 5 Φεβρουαρίου, στην αίθουσα διαλέξεων "Hλίας Ζυγούρης" του Αλεξάνδρειου Μελάθρου η κλήρωση της Β' φάσης των Β1, Β2 ομίλων της Α2 Γυναικών.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των πλέι οφ και πλέι άουτ και η βαθμολογία τους. Οι αγώνες θα ξεκινήσουν στις 17 Φεβρουαρίου.
Β1 υποόμιλος Γυναικών - Το πρόγραμμα των πλέι οφ:
1η αγωνιστική
ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης
ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων
2η αγωνιστική
ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης
ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης
3η αγωνιστική
ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων
4η αγωνιστική
ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης
ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων - ΜΑΣ Νέα Γενεά
5η αγωνιστική
ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων
6η αγωνιστική
ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης
ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης
Βαθμολογία
1. ΜΑΣ Νέα Γενεά 4β.
2. ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 3β.
3. ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης 2β.
4. ΑΠΣ Ναύαρχος Βότση 1β.
Β1 υποόμιλος Γυναικών - Το πρόγραμμα των πλέι άουτ:
1η αγωνιστική
ΑΟ Καβάλας - ΑΟ Νέας Βύσσας
2η αγωνιστική
ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - ΑΟ Καβάλας
3η αγωνιστική
ΑΟ Νέας Βύσσας - ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
4η αγωνιστική
ΑΟ Νέας Βύσσας - ΑΟ Καβάλας
5η αγωνιστική
ΑΟ Καβάλας - ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
6η αγωνιστική
ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - ΑΟ Νέας Βύσσας
Βαθμολογία
1. ΑΟ Νέας Βύσσας 3β.
2. ΑΟ Καβάλας 2β.
3. ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών 1β.

Β2 υποόμιλος Γυναικών - Το πρόγραμμα των πλέι οφ:
1η αγωνιστική
ΠΑΟΚ - ΑΣ Γιάννενα
ΕΑ Λάρισας - ΕΟ Σταυρούπολης
2η αγωνιστική
ΕΑ Λάρισας - ΠΑΟΚ
ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣ Γιάννενα
3η αγωνιστική
ΑΣ Γιάννενα - ΕΑ Λάρισας
ΠΑΟΚ - ΕΟ Σταυρούπολης
4η αγωνιστική
ΑΣ Γιάννενα - ΠΑΟΚ
ΕΟ Σταυρούπολης - ΕΑ Λάρισας
5η αγωνιστική
ΠΑΟΚ - ΕΑ Λάρισας
ΑΣ Γιάννενα - ΕΟ Σταυρούπολης
6η αγωνιστική
ΕΑ Λάρισας - ΑΣ Γιάννενα
ΕΟ Σταυρούπολης - ΠΑΟΚ
Βαθμολογία
1. ΠΑΟΚ 4β.
2. ΕΑ Λάρισας 3β.
3. ΕΟ Σταυρούπολης 2β.
4. ΑΣ Γιάννενα 1β.
Β2 υποόμιλος Γυναικών - Το πρόγραμμα των πλέι άουτ:
1η αγωνιστική
ΓΣ Νίκαιας - Ασκληπιός Τρικάλων
2η αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδάς - ΓΣ Νίκαιας
3η αγωνιστική
Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΣΚ Λαγκαδάς
4η αγωνιστική
Ασκληπιός Τρικάλων - ΓΣ Νίκαιας
5η αγωνιστική
ΓΣ Νίκαιας - ΑΣΚ Λαγκαδάς
6η αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδάς - Ασκληπιός Τρικάλων
Βαθμολογία
1. ΑΣΚ Λαγκαδάς 3β.
2. ΓΣ Νίκαιας 2β.
3. Ασκληπιός Τρικάλων 1β.