bannergiortes

palini293820 small  OFI olimpiada sm  apollon patras kalamata80 logopanioniossmall napollonathninonsm xania sm panerithraikos logo  white logo Stickman eapatron foivos logo aigialeon logo sm argiroupoli logomarkopoulokos logo  rodion logo    
aris ELPISABELOKIPONnGE ALEX SM n  KOMOTINI  serres ORESTIADA Apollon mgsk ATHLOS    nestor pigasospolicxnis sm n makedonikoslogo  arxelaos anagenisi artasfthia  xanth sma   

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της Α2 Ανδρών

Δείτε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες των ομίλων της Α2 Ανδρών.
 
Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 1ος υποόμιλος - 9η αγωνιστική
 
ΟΦΗ - ΑΕΠ Ολυμπιάς 1-3 (13-25, 23-25, 27-25, 22-25), Αγγελίδης-Αμαργιανιτάκης
Κέρκης Σάμου - ΑΟ Καλαμάτα 80 3-2 (23-25, 25-19, 23-25, 26-24, 15-6), Μιχαήλογλου-Καραδημητρίου
Απόλλων Πατρών - ΑΣ Πανερυθραϊκός 0-3 (11-25, 21-25, 15-25), Λεβέντης-Πετούσης
Απόλλων Αθηνών - ΓΣ Πανιώνιος 3-2 (23-25, 25-23, 25-22, 23-25, 17-15), Μαρκάτης-Μάλφας
 
Δείτε την βαθμολογία ΕΔΩ.
 
Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 2ος υποόμιλος - 9η αγωνιστική
 
ΕΑ Πατρών - ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 3-0 (25-12, 25-19, 25-9), Γλωσσίδης-Γεράνιος
Φοίβος Μελισσίων - ΑΟ Μαρκοπούλου 3-1 (19-25, 25-12, 25-21, 25-14), Οικονόμου Β.-Προκοπίου
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΕΚ 1-3 (14-25, 13-25, 25-23, 21-25), Κουτσούλας-Ράντσιου
 
Δείτε την βαθμολογία ΕΔΩ.
 
Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 1ος υποόμιλος - 11η αγωνιστική
 
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας 1-3 (22-25, 25-16, 23-25, 24-26), Σταυριανίδης-Δεληκωστίδης
ΑΟ Ορεστιάδας - ΓΕ Αλεξανδρούπολης 3-0 (25-9, 25-20, 25-23), Τζεπκινλής-Σταματόπουλος
Ελπίς Αμπελοκήπων - ΑΟ Σερρών 3-1 (25-21, 25-16, 23-25, 25-14), Ισκάς-Σιμίδης
 
Δείτε την βαθμολογία ΕΔΩ.
 
Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 2ος υποόμιλος - 11η αγωνιστική
 
ΧΑΝΘ - Φθία Λαμίας 3-0 (25-10, 25-19, 25-15), Δρανίτσας-Γεωργιάδης
Αρχέλαος Κατερίνης - Αναγέννηση Άρτας 2-3 (25-18, 20-25, 25-18, 22-25, 13-15), Πορτοκαλίδης-Βένος
19.00: ΑΣ Μακεδονικός - Πήγασος Πολίχνης 1-3 (25-23, 16-25, 17-25, 21-25), Παπαδόπουλος-Λιοτόπουλος
 
Δείτε την βαθμολογία ΕΔΩ.