osfp aothiras  panaxiakos  porfyrasmarkopoulo aris AIAS SM n ilioupoli makedonesaksiouiraklis kif logo KORINTHOS

Η Βαθμολογία του επάθλου Novasports των Γυναικών της 19ης αγωνιστικής

Η βαθμολογία για την 19η αγωνιστική του Επάθλου Novasports Πρωταθλήματος Βόλει γυναικών Α1 έχει ως εξής:

ΑΣ Μακεδόνες-ΑΟ Θήρας (Στέργιος Βαρβαγιάννης): 

7. Χολστ, 6 Καραφουλίδου Άλκηστη, 5. Μέρκοβα, 4. Πολυνοπούλου Ιωάννα, 3. Σπικς, 2. Πότοκαρ, 1. Νώτη Πηνελόπη.

 

ΑΟΦ Πορφύρας-ΑΠΣ Αίας (Παντελής Λώλης): 

7 Κομλένοβιτς, 6 Δραγουμάνου Μαριαλένα, 5 Ράπτη Μαρία, 4 Φωτεινού Άννα, 3 Κελεσίδη Ιλιόνη, 2 Κούση Σταυρούλα, 1 Κωνσταντινίδου Έλενα.

 

ΓΣ Ηλιούπολης-ΑΟΝ Πανναξιακός (Παναγιώτης Καλλιμάνης): 

Τοτσίδου Σία 7,  Μπράουν 6,  Διώτη Παναγιώτα 5, Λιάγκη Αθανασία 4, Καλατάντζε 3, Σκυθιώτη Αθηνά 2, Ντάλτον 1

Στις 28 Μαρτίου θα παίξουν Ολυμπιακός-Μαρκόπουλο 

Για την 18η αγωνιστική

Ολυμπιακός-Πορφύρας (σημερινό): (Δημήτρης Παπαδημητρίου): 

Στέφανι Νιέμερ 7, Σάσκια Χίππε 6, Τζίνα Λαμπρούση 5, Στέλα Χριστοδούλου 4, Μαρία Νομικού 3, Μιργιάνα Κομλένοβιτς 2, Μαριαλένα Δραγουμάνου 1

 

Οι πρώτες της βαθμολογίας στην κατηγορία ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ έχουν ως εξής

 
1 Χριστοδούλου Στέλλα Ολυμπιακός Πασαδόρος 48
2 Γκλιγκόροβιτς Μπιλιάνα ΑΣ Άρης Πασαδόρος 38
3 Σπικς  Μάγκι ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Πασαδόρος 32
4 Λάβδα Ευανθία ΓΣ Ηλιούπολης Πασαδόρος 21
5 Τσοχατζή Μαρίνα ΑΟ Θήρας Πασαδόρος 12
6 Βλάχου Βασιλική ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Πασαδόρος 10
7 Παπαστεργίου Πηνελόπη ΑΟ Μαρκοπούλου Πασαδόρος 8
8 Γεωργαντά Ελεάνα ΓΣΚ Ηρακλής Πασαδόρος 7
9 Μπάτακ  Μίνα ΑΣΠ Κόρινθος Πασαδόρος 7
10 Παπαδοπούλου Χαρά Ολυμπιακός Πασαδόρος 5
11 Βακάλογλου Ειρήνη ΑΣΠ Κόρινθος Πασαδόρος 4
12 Κουνάδη Φαίη Πανναξιακός Πασαδόρος 2
13 Σφυρή Κωνσταντίνα Πανναξιακός Πασαδόρος 1
 

Οι πρώτοι της βαθμολογίας στην κατηγορία ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΚΡΑΙΑ έχουν ως εξής:

 
1 Χολστ Κιέρα ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 98
2 Τοτσίδου Σία ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 72
3 Νιέμερ  Στέφανι Ολυμπιακός Ακραία 71
4 Πολ Γιάννα - Φρανζίσκα Ολυμπιακός Ακραία 68
5 Διώτη Παναγιώτα Πανναξιακός Ακραία 64
6 Αλεξάκου Ευφροσύνη ΑΣ Άρης Ακραία 60
7 Πότοκαρ  Μόνικα ΑΟ Θήρας Ακραία 59
8 Χουντίμα Βερόνικα ΑΣ Άρης Ακραία 56
9 Δραγουμάνου Μαριαλένα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 49
10 Λιάγκη Αθανάσια ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 48
11 Κωνσταντίνου Μανωλίνα ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Ακραία 46
12 Ανδρονικίδου Χριστίνα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 40
13 Νικολογιάννη Ασημίνα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 38
14 Ράπτη Μάρα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 35
15 Κλέπκου Μαρία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 33
16 Χούντα Ηρώ ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 28
17 Κάλτερ  Αλίσα Πανναξιακός Ακραία 26
18 Γενιτσαρίδη Μαρία ΑΟ Θήρας Ακραία 26
19 Αργυρίου Ειρήνη ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 25
20 Βλαχάκη Κωνσταντίνα Ολυμπιακός Ακραία 20
21 Ροντρίγκεζ Μαριάντζελ ΑΣΠ Κόρινθος Ακραία 19
22 Νώτη Πηνελόπη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 19
23 Νούσια Αποστολία Πανναξιακός Ακραία 16
24 Καλανταρίδου Αλεξία ΑΟ Θήρας Ακραία 14
25 Σαρακατσάνη Θεοδώρα ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 8
26 Παπαδοπούλου Βίκυ ΓΣΚ Ηρακλής Ακραία 8
27 Μπούκουρα Μαρία ΑΣΠ Κόρινθος Ακραία 8
28 Θαλασσινού Εβελίνα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 2
29 Μόσχου Ειρήνη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 1
30 Γεωργαντζή Ιωάννα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 1
 
 

Οι πρώτες της βαθμολογίας στην κατηγορία ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΓΩΝΙΑ έχουν ως εξής:

 
1 Μέρκοβα Βέντουλα ΑΟ Θήρας Διαγώνια 74
2 Χίππε  Σάσκια Ολυμπιακός Διαγώνια 69
3 Σιμόν  Καστανιέντα ΑΣ Άρης Διαγώνια 63
4 Καραφουλίδου Άλκηστη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Διαγώνια 59
5 Κόγιτς-Τζούριτς Σάνια ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Διαγώνια 52
6 Κομλένοβιτς  Μιργιάνα ΑΟΦ Πορφύρας Διαγώνια 48
7 Γέιζελ  Κέιτ ΑΣΠ Κόρινθος Διαγώνια 34
8 Ντάλτον  Σέλμπι Πανναξιακός Διαγώνια 34
9 Νομικού Μαρία Ολυμπιακός Διαγώνια 19
10 Τσιτσιγιάννη Μαρία ΑΟ Μαρκοπούλου Διαγώνια 16
11 Γουγούση Κωνσταντίνα ΑΣ Άρης Διαγώνια 10
12 Ντεϊνέγκα Μαρίνα ΓΣΚ Ηρακλής Διαγώνια 5
13 Μπεϊμέγκα Μαρίνα ΓΣΚ Ηρακλής Διαγώνια 1
 

Οι πρώτες της βαθμολογίας στην κατηγορία ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗ έχουν ως εξής:

 
1 Εμμανουηλίδου Μελίνα ΑΟ Θήρας Κεντρική 54
2 Λαμπρούση Τζίνα Ολυμπιακός Κεντρική 52
3 Κωνσταντινίδου Έλενα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 47
4 Κούση Σταυρούλα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 46
5 Πολυνοπούλου Ιωάννα ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Κεντρική 45
6 Γιώτα Κατερίνα Ολυμπιακός Κεντρική 44
7 Καραφουλίδου Νικολέττα ΑΣ Άρης Κεντρική 41
8 Μπράουν  Αμάντα Πανναξιακός Κεντρική 39
9 Καλαντάτζε Άννα Πανναξιακός Κεντρική 36
10 Μεταξά Ναταλία ΑΟ Θήρας Κεντρική 32
11 Σπανού Ελένη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Κεντρική 22
12 Κελεσίδη Ιλιόνη ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 18
13 Παναγοπούλου Νάντια ΑΣΠ Κόρινθος Κεντρική 15
14 Φωτεινού Άννα ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 15
15 Πήττα Λαμπριάννα ΑΣ Άρης Κεντρική 15
16 Ζακχαίου Κατερίνα Ολυμπιακός Κεντρική 13
17 Καθάριου Αριάδνη ΑΣ Άρης Κεντρική 12
18 Διάλλα Βασιλική ΑΟ Μαρκοπούλου Κεντρική 12
19 Τσομπανίδου Ειρήνη ΑΟ Θήρας Κεντρική 11
20 Αργυρίου Γεωργία ΓΣ Ηλιούπολης Κεντρική 11
21 Τζιαρλή Δήμητρα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 9
22 Τομαρά Χριστίνα ΑΣΠ Κόρινθος Κεντρική 8
23 Τσιάκουλα Στέλλα ΑΟ Μαρκοπούλου Κεντρική 6
24 Μελετιάδη Όλγα ΓΣ Ηλιούπολης Κεντρική 4
25 Κωνσταντινίδου Αλίκη Ολυμπιακός Κεντρική 3
26 Αδάμ Λυδία ΓΣΚ Ηρακλής Κεντρική 1
27 Κωνσταντέλου Έμιλυ ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 1
 

Οι πρώτες της βαθμολογίας στην κατηγορία ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΛΙΜΠΕΡΟ έχουν ως εξής:

 
1 Μυρίδου Μαρία ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Λίμπερο 20
2 Σκυθιώτη Αθηνά ΓΣ Ηλιούπολης Λίμπερο 15
3 Κοκκινάκη Ειρήνη Ολυμπιακός Λίμπερο 13
4 Αρτακιανού Ελένη ΑΟ Θήρας Λίμπερο 13
5 Ιακωβίδου Ηλιάνα Πανναξιακός Λίμπερο 12
6 Μουστάκη Στέλλα ΑΟΦ Πορφύρας Λίμπερο 7
7 Κονόμη Αρέτα Ολυμπιακός Λίμπερο 7
8 Χίτζιου Μαρία ΑΣ Άρης Λίμπερο 6
9 Μπούκουρα Θεοδώρα ΑΣΠ Κόρινθος Λίμπερο 6
10 Τουλγαρίδου Ευαγγελία ΑΟ Μαρκοπούλου Λίμπερο 5
11 Κόττα Χριστίνα ΓΣΚ Ηρακλής Λίμπερο 4
12 Γεωργιάδου Ευδοξία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Λίμπερο 3
13 Κελεσίδου Ειρήνη ΑΣ Άρης Λίμπερο 2
14 Κανέλλου Μαρία ΓΣ Ηλιούπολης Λίμπερο 2
15 Μαργαρίτη Μαριάννα ΑΣΠ Κόρινθος Λίμπερο 1
 

Οι πρώτες στην κατηγορία Novasports Rookie of the year (την καλύτερη αθλήτρια κάτω των 21 ετών) έχουν ως εξής:

 

1 Αλεξάκου Ευφροσύνη ΑΣ Άρης Ακραία 60
2 Καραφουλίδου Άλκηστη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Διαγώνια 59
3 Νικολογιάννη Ασημίνα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 38
4 Κλέπκου Μαρία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 33
5 Χούντα Ηρώ ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 28
6 Αργυρίου Ειρήνη ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 25
7 Τσιτσιγιάννη Μαρία ΑΟ Μαρκοπούλου Διαγώνια 16
8 Καθάριου Αριάδνη ΑΣ Άρης Κεντρική 12
9 Τζιαρλή Δήμητρα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 9
10 Παπαδοπούλου Βίκυ ΓΣΚ Ηρακλής Ακραία 8
11 Κόττα Χριστίνα ΓΣΚ Ηρακλής Λίμπερο 4
12 Μόσχου Ειρήνη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 1
13 Γεωργαντζή Ιωάννα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 1
14 Αδάμ Λυδία ΓΣΚ Ηρακλής Κεντρική 1
 

Οι πρώτες στην συνολική βαθμολογία έχουν ως εξής:

 
1 Χολστ Κιέρα ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 98
2 Μέρκοβα Βέντουλα ΑΟ Θήρας Διαγώνια 74
3 Τοτσίδου Σία ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 72
4 Νιέμερ  Στέφανι Ολυμπιακός Ακραία 71
5 Χίππε  Σάσκια Ολυμπιακός Διαγώνια 69
6 Πολ Γιάννα - Φρανζίσκα Ολυμπιακός Ακραία 68
7 Διώτη Παναγιώτα Πανναξιακός Ακραία 64
8 Σιμόν  Καστανιέντα ΑΣ Άρης Διαγώνια 63
9 Αλεξάκου Ευφροσύνη ΑΣ Άρης Ακραία 60
10 Πότοκαρ  Μόνικα ΑΟ Θήρας Ακραία 59
11 Καραφουλίδου Άλκηστη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Διαγώνια 59
12 Χουντίμα Βερόνικα ΑΣ Άρης Ακραία 56
13 Εμμανουηλίδου Μελίνα ΑΟ Θήρας Κεντρική 54
14 Κόγιτς-Τζούριτς Σάνια ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Διαγώνια 52
15 Λαμπρούση Τζίνα Ολυμπιακός Κεντρική 52
16 Δραγουμάνου Μαριαλένα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 49
17 Χριστοδούλου Στέλλα Ολυμπιακός Πασαδόρος 48
18 Λιάγκη Αθανάσια ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 48
19 Κομλένοβιτς  Μιργιάνα ΑΟΦ Πορφύρας Διαγώνια 48
20 Κωνσταντινίδου Έλενα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 47
21 Κούση Σταυρούλα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 46
22 Κωνσταντίνου Μανωλίνα ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Ακραία 46
23 Πολυνοπούλου Ιωάννα ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Κεντρική 45
24 Γιώτα Κατερίνα Ολυμπιακός Κεντρική 44
25 Καραφουλίδου Νικολέττα ΑΣ Άρης Κεντρική 41
26 Ανδρονικίδου Χριστίνα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 40
27 Μπράουν  Αμάντα Πανναξιακός Κεντρική 39
28 Γκλιγκόροβιτς Μπιλιάνα ΑΣ Άρης Πασαδόρος 38
29 Νικολογιάννη Ασημίνα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 38
30 Καλαντάτζε Άννα Πανναξιακός Κεντρική 36
31 Ράπτη Μάρα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 35
32 Γέιζελ  Κέιτ ΑΣΠ Κόρινθος Διαγώνια 34
33 Ντάλτον  Σέλμπι Πανναξιακός Διαγώνια 34
34 Κλέπκου Μαρία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 33
35 Μεταξά Ναταλία ΑΟ Θήρας Κεντρική 32
36 Σπικς  Μάγκι ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Πασαδόρος 32
37 Χούντα Ηρώ ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 28
38 Κάλτερ  Αλίσα Πανναξιακός Ακραία 26
39 Γενιτσαρίδη Μαρία ΑΟ Θήρας Ακραία 26
40 Αργυρίου Ειρήνη ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 25
41 Σπανού Ελένη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Κεντρική 22
42 Λάβδα Ευανθία ΓΣ Ηλιούπολης Πασαδόρος 21
43 Μυρίδου Μαρία ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Λίμπερο 20
44 Βλαχάκη Κωνσταντίνα Ολυμπιακός Ακραία 20
45 Ροντρίγκεζ Μαριάντζελ ΑΣΠ Κόρινθος Ακραία 19
46 Νώτη Πηνελόπη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 19
47 Νομικού Μαρία Ολυμπιακός Διαγώνια 19
48 Κελεσίδη Ιλιόνη ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 18
49 Τσιτσιγιάννη Μαρία ΑΟ Μαρκοπούλου Διαγώνια 16
50 Νούσια Αποστολία Πανναξιακός Ακραία 16
51 Σκυθιώτη Αθηνά ΓΣ Ηλιούπολης Λίμπερο 15
52 Παναγοπούλου Νάντια ΑΣΠ Κόρινθος Κεντρική 15
53 Φωτεινού Άννα ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 15
54 Πήττα Λαμπριάννα ΑΣ Άρης Κεντρική 15
55 Καλανταρίδου Αλεξία ΑΟ Θήρας Ακραία 14
56 Ζακχαίου Κατερίνα Ολυμπιακός Κεντρική 13
57 Κοκκινάκη Ειρήνη Ολυμπιακός Λίμπερο 13
58 Αρτακιανού Ελένη ΑΟ Θήρας Λίμπερο 13
59 Καθάριου Αριάδνη ΑΣ Άρης Κεντρική 12
60 Διάλλα Βασιλική ΑΟ Μαρκοπούλου Κεντρική 12
61 Ιακωβίδου Ηλιάνα Πανναξιακός Λίμπερο 12
62 Τσοχατζή Μαρίνα ΑΟ Θήρας Πασαδόρος 12
63 Τσομπανίδου Ειρήνη ΑΟ Θήρας Κεντρική 11
64 Αργυρίου Γεωργία ΓΣ Ηλιούπολης Κεντρική 11
65 Βλάχου Βασιλική ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Πασαδόρος 10
66 Γουγούση Κωνσταντίνα ΑΣ Άρης Διαγώνια 10
67 Τζιαρλή Δήμητρα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 9
68 Σαρακατσάνη Θεοδώρα ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 8
69 Παπαδοπούλου Βίκυ ΓΣΚ Ηρακλής Ακραία 8
70 Μπούκουρα Μαρία ΑΣΠ Κόρινθος Ακραία 8
71 Τομαρά Χριστίνα ΑΣΠ Κόρινθος Κεντρική 8
72 Παπαστεργίου Πηνελόπη ΑΟ Μαρκοπούλου Πασαδόρος 8
73 Μουστάκη Στέλλα ΑΟΦ Πορφύρας Λίμπερο 7
74 Κονόμη Αρέτα Ολυμπιακός Λίμπερο 7
75 Γεωργαντά Ελεάνα ΓΣΚ Ηρακλής Πασαδόρος 7
76 Μπάτακ  Μίνα ΑΣΠ Κόρινθος Πασαδόρος 7
77 Τσιάκουλα Στέλλα ΑΟ Μαρκοπούλου Κεντρική 6
78 Χίτζιου Μαρία ΑΣ Άρης Λίμπερο 6
79 Μπούκουρα Θεοδώρα ΑΣΠ Κόρινθος Λίμπερο 6
80 Ντεϊνέγκα Μαρίνα ΓΣΚ Ηρακλής Διαγώνια 5
81 Τουλγαρίδου Ευαγγελία ΑΟ Μαρκοπούλου Λίμπερο 5
82 Παπαδοπούλου Χαρά Ολυμπιακός Πασαδόρος 5
83 Κόττα Χριστίνα ΓΣΚ Ηρακλής Λίμπερο 4
84 Βακάλογλου Ειρήνη ΑΣΠ Κόρινθος Πασαδόρος 4
85 Μελετιάδη Όλγα ΓΣ Ηλιούπολης Κεντρική 4
86 Κωνσταντινίδου Αλίκη Ολυμπιακός Κεντρική 3
87 Γεωργιάδου Ευδοξία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Λίμπερο 3
88 Θαλασσινού Εβελίνα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 2
89 Κελεσίδου Ειρήνη ΑΣ Άρης Λίμπερο 2
90 Κανέλλου Μαρία ΓΣ Ηλιούπολης Λίμπερο 2
91 Κουνάδη Φαίη Πανναξιακός Πασαδόρος 2
92 Μόσχου Ειρήνη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 1
93 Γεωργαντζή Ιωάννα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 1
94 Μπεϊμέγκα Μαρίνα ΓΣΚ Ηρακλής Διαγώνια 1
95 Αδάμ Λυδία ΓΣΚ Ηρακλής Κεντρική 1
96 Σφυρή Κωνσταντίνα Πανναξιακός Πασαδόρος 1
97 Κωνσταντέλου Έμιλυ ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 1
98 Μαργαρίτη Μαριάννα ΑΣΠ Κόρινθος Λίμπερο 1