osfp aothiras  panaxiakos  porfyrasmarkopoulo aris AIAS SM n ilioupoli makedonesaksiouiraklis kif logo KORINTHOS

Η Βαθμολογία του επάθλου Novasports των Γυναικών της 17ης αγωνιστικής

Η βαθμολογία για την 17η αγωνιστική του Επάθλου Novasports Πρωταθλήματος Βόλει γυναικών Α1 έχει ως εξής:

ΑΣ Άρης - ΑΟ Θήρας (Στέργιος Βαρβαγιάννης): 

7. Μέρκοβα, 6. Πότοκαρ, 5. Εμμανουηλίδου Μελίνα, 4. Σιμόν, 3. Πήττα  Λαμπριάννα, 2. Γενιτσαρίδη Μαρία, 1. Τσοχατζή

 

ΓΣ Ηλιούπολης - Αίας Ευόσμου (Παναγιώτης Καλλιμάνης): 

Κωνσταντίνου Μανωλίνα 7, Λιάγκη 6, Τοτσίδου Σία 5, Ανδρονικίδου Χριστίνα 4,  Λάβδα 3,  Κούση 2,  Μελετιάδη 1

 

ΑΣΠ Κόρινθος - Ολυμπιακός ΣΦΠ (Παντελής Λώλης): 

Λαμπρούση 7, Νιέμερ 6, Χίπε 5, Βλαχάκη 4, Χριστοδούλου 3, Πολ 2, Μαργαρίτη 1

 

ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΟ Μαρκοπούλου (Τάσος Μπαϊρακτάρης): 

7 Κομλένοβιτς, 6 Δραγουμάνου Μαριαλένα, 5 Ράπτη Μαρία, 4 Νικολογιάννη Ασημίνα, 3 Χούντα Ηρώ, 2 Φωτεινού Άννα, 1 Κωνσταντέλου Έμιλι.

 

Οι πρώτες της βαθμολογίας στην κατηγορία ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ έχουν ως εξής

 
1 Χριστοδούλου Στέλλα Ολυμπιακός Πασαδόρος 44
2 Γκλιγκόροβιτς Μπιλιάνα ΑΣ Άρης Πασαδόρος 38
3 Σπικς  Μάγκι ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Πασαδόρος 29
4 Λάβδα Ευανθία ΓΣ Ηλιούπολης Πασαδόρος 21
5 Τσοχατζή Μαρίνα ΑΟ Θήρας Πασαδόρος 12
6 Βλάχου Βασιλική ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Πασαδόρος 10
7 Παπαστεργίου Πηνελόπη ΑΟ Μαρκοπούλου Πασαδόρος 8
8 Γεωργαντά Ελεάνα ΓΣΚ Ηρακλής Πασαδόρος 7
9 Μπάτακ  Μίνα ΑΣΠ Κόρινθος Πασαδόρος 7
10 Παπαδοπούλου Χαρά Ολυμπιακός Πασαδόρος 5
11 Βακάλογλου Ειρήνη ΑΣΠ Κόρινθος Πασαδόρος 4
12 Κουνάδη Φαίη Πανναξιακός Πασαδόρος 2
13 Σφυρή Κωνσταντίνα Πανναξιακός Πασαδόρος 1
 

Οι πρώτοι της βαθμολογίας στην κατηγορία ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΚΡΑΙΑ έχουν ως εξής:

 
1 Χολστ Κιέρα ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 86
2 Πολ Γιάννα - Φρανζίσκα Ολυμπιακός Ακραία 68
3 Τοτσίδου Σία ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 65
4 Νιέμερ  Στέφανι Ολυμπιακός Ακραία 64
5 Αλεξάκου Ευφροσύνη ΑΣ Άρης Ακραία 60
6 Πότοκαρ  Μόνικα ΑΟ Θήρας Ακραία 57
7 Διώτη Παναγιώτα Πανναξιακός Ακραία 53
8 Χουντίμα Βερόνικα ΑΣ Άρης Ακραία 49
9 Κωνσταντίνου Μανωλίνα ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Ακραία 46
10 Λιάγκη Αθανάσια ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 44
11 Δραγουμάνου Μαριαλένα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 42
12 Νικολογιάννη Ασημίνα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 38
13 Ανδρονικίδου Χριστίνα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 38
14 Κλέπκου Μαρία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 32
15 Ράπτη Μάρα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 30
16 Χούντα Ηρώ ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 27
17 Κάλτερ  Αλίσα Πανναξιακός Ακραία 26
18 Γενιτσαρίδη Μαρία ΑΟ Θήρας Ακραία 26
19 Αργυρίου Ειρήνη ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 25
20 Βλαχάκη Κωνσταντίνα Ολυμπιακός Ακραία 20
21 Ροντρίγκεζ Μαριάντζελ ΑΣΠ Κόρινθος Ακραία 19
22 Νώτη Πηνελόπη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 18
23 Καλανταρίδου Αλεξία ΑΟ Θήρας Ακραία 14
24 Νούσια Αποστολία Πανναξιακός Ακραία 9
25 Σαρακατσάνη Θεοδώρα ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 8
26 Παπαδοπούλου Βίκυ ΓΣΚ Ηρακλής Ακραία 8
27 Μπούκουρα Μαρία ΑΣΠ Κόρινθος Ακραία 8
28 Θαλασσινού Εβελίνα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 2
29 Μόσχου Ειρήνη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 1
30 Γεωργαντζή Ιωάννα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 1
 
 

Οι πρώτες της βαθμολογίας στην κατηγορία ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΓΩΝΙΑ έχουν ως εξής:

 
1 Μέρκοβα Βέντουλα ΑΟ Θήρας Διαγώνια 69
2 Χίππε  Σάσκια Ολυμπιακός Διαγώνια 63
3 Σιμόν  Καστανιέντα ΑΣ Άρης Διαγώνια 57
4 Καραφουλίδου Άλκηστη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Διαγώνια 50
5 Κόγιτς-Τζούριτς Σάνια ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Διαγώνια 46
6 Κομλένοβιτς  Μιργιάνα ΑΟΦ Πορφύρας Διαγώνια 39
7 Γέιζελ  Κέιτ ΑΣΠ Κόρινθος Διαγώνια 30
8 Ντάλτον  Σέλμπι Πανναξιακός Διαγώνια 29
9 Νομικού Μαρία Ολυμπιακός Διαγώνια 16
10 Τσιτσιγιάννη Μαρία ΑΟ Μαρκοπούλου Διαγώνια 14
11 Γουγούση Κωνσταντίνα ΑΣ Άρης Διαγώνια 7
12 Ντεϊνέγκα Μαρίνα ΓΣΚ Ηρακλής Διαγώνια 5
13 Μπεϊμέγκα Μαρίνα ΓΣΚ Ηρακλής Διαγώνια 1
 

Οι πρώτες της βαθμολογίας στην κατηγορία ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗ έχουν ως εξής:

 
1 Εμμανουηλίδου Μελίνα ΑΟ Θήρας Κεντρική 54
2 Λαμπρούση Τζίνα Ολυμπιακός Κεντρική 47
3 Γιώτα Κατερίνα Ολυμπιακός Κεντρική 44
4 Κούση Σταυρούλα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 44
5 Πολυνοπούλου Ιωάννα ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Κεντρική 41
6 Κωνσταντινίδου Έλενα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 39
7 Καραφουλίδου Νικολέττα ΑΣ Άρης Κεντρική 37
8 Καλαντάτζε Άννα Πανναξιακός Κεντρική 32
9 Μεταξά Ναταλία ΑΟ Θήρας Κεντρική 32
10 Μπράουν  Αμάντα Πανναξιακός Κεντρική 31
11 Σπανού Ελένη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Κεντρική 22
12 Κελεσίδη Ιλιόνη ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 15
13 Ζακχαίου Κατερίνα Ολυμπιακός Κεντρική 13
14 Παναγοπούλου Νάντια ΑΣΠ Κόρινθος Κεντρική 12
15 Καθάριου Αριάδνη ΑΣ Άρης Κεντρική 12
16 Διάλλα Βασιλική ΑΟ Μαρκοπούλου Κεντρική 12
17 Τσομπανίδου Ειρήνη ΑΟ Θήρας Κεντρική 11
18 Αργυρίου Γεωργία ΓΣ Ηλιούπολης Κεντρική 11
19 Φωτεινού Άννα ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 11
20 Πήττα Λαμπριάννα ΑΣ Άρης Κεντρική 10
21 Τομαρά Χριστίνα ΑΣΠ Κόρινθος Κεντρική 8
22 Τσιάκουλα Στέλλα ΑΟ Μαρκοπούλου Κεντρική 6
23 Τζιαρλή Δήμητρα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 5
24 Μελετιάδη Όλγα ΓΣ Ηλιούπολης Κεντρική 4
25 Κωνσταντινίδου Αλίκη Ολυμπιακός Κεντρική 3
26 Αδάμ Λυδία ΓΣΚ Ηρακλής Κεντρική 1
27 Κωνσταντέλου Έμιλυ ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 1
 

Οι πρώτες της βαθμολογίας στην κατηγορία ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΛΙΜΠΕΡΟ έχουν ως εξής:

 
1 Μυρίδου Μαρία ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Λίμπερο 20
2 Κοκκινάκη Ειρήνη Ολυμπιακός Λίμπερο 13
3 Σκυθιώτη Αθηνά ΓΣ Ηλιούπολης Λίμπερο 13
4 Αρτακιανού Ελένη ΑΟ Θήρας Λίμπερο 13
5 Ιακωβίδου Ηλιάνα Πανναξιακός Λίμπερο 12
6 Μουστάκη Στέλλα ΑΟΦ Πορφύρας Λίμπερο 7
7 Κονόμη Αρέτα Ολυμπιακός Λίμπερο 7
8 Χίτζιου Μαρία ΑΣ Άρης Λίμπερο 6
9 Μπούκουρα Θεοδώρα ΑΣΠ Κόρινθος Λίμπερο 6
10 Τουλγαρίδου Ευαγγελία ΑΟ Μαρκοπούλου Λίμπερο 5
11 Κόττα Χριστίνα ΓΣΚ Ηρακλής Λίμπερο 4
12 Γεωργιάδου Ευδοξία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Λίμπερο 3
13 Κελεσίδου Ειρήνη ΑΣ Άρης Λίμπερο 2
14 Κανέλλου Μαρία ΓΣ Ηλιούπολης Λίμπερο 2
15 Μαργαρίτη Μαριάννα ΑΣΠ Κόρινθος Λίμπερο 1
 

Οι πρώτες στην κατηγορία Novasports Rookie of the year (την καλύτερη αθλήτρια κάτω των 21 ετών) έχουν ως εξής:

 

1 Αλεξάκου Ευφροσύνη ΑΣ Άρης Ακραία 60
2 Καραφουλίδου Άλκηστη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Διαγώνια 50
3 Νικολογιάννη Ασημίνα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 38
4 Κλέπκου Μαρία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 32
5 Χούντα Ηρώ ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 27
6 Αργυρίου Ειρήνη ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 25
7 Τσιτσιγιάννη Μαρία ΑΟ Μαρκοπούλου Διαγώνια 14
8 Καθάριου Αριάδνη ΑΣ Άρης Κεντρική 12
9 Παπαδοπούλου Βίκυ ΓΣΚ Ηρακλής Ακραία 8
10 Τζιαρλή Δήμητρα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 5
11 Κόττα Χριστίνα ΓΣΚ Ηρακλής Λίμπερο 4
12 Μόσχου Ειρήνη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 1
13 Γεωργαντζή Ιωάννα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 1
14 Αδάμ Λυδία ΓΣΚ Ηρακλής Κεντρική 1
 

Οι πρώτες στην συνολική βαθμολογία έχουν ως εξής:

 
1 Χολστ Κιέρα ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 86
2 Μέρκοβα Βέντουλα ΑΟ Θήρας Διαγώνια 69
3 Πολ Γιάννα - Φρανζίσκα Ολυμπιακός Ακραία 68
4 Τοτσίδου Σία ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 65
5 Νιέμερ  Στέφανι Ολυμπιακός Ακραία 64
6 Χίππε  Σάσκια Ολυμπιακός Διαγώνια 63
7 Αλεξάκου Ευφροσύνη ΑΣ Άρης Ακραία 60
8 Σιμόν  Καστανιέντα ΑΣ Άρης Διαγώνια 57
9 Πότοκαρ  Μόνικα ΑΟ Θήρας Ακραία 57
10 Εμμανουηλίδου Μελίνα ΑΟ Θήρας Κεντρική 54
11 Διώτη Παναγιώτα Πανναξιακός Ακραία 53
12 Καραφουλίδου Άλκηστη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Διαγώνια 50
13 Χουντίμα Βερόνικα ΑΣ Άρης Ακραία 49
14 Λαμπρούση Τζίνα Ολυμπιακός Κεντρική 47
15 Κόγιτς-Τζούριτς Σάνια ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Διαγώνια 46
16 Κωνσταντίνου Μανωλίνα ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Ακραία 46
17 Γιώτα Κατερίνα Ολυμπιακός Κεντρική 44
18 Κούση Σταυρούλα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 44
19 Χριστοδούλου Στέλλα Ολυμπιακός Πασαδόρος 44
20 Λιάγκη Αθανάσια ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 44
21 Δραγουμάνου Μαριαλένα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 42
22 Πολυνοπούλου Ιωάννα ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Κεντρική 41
23 Κωνσταντινίδου Έλενα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 39
24 Κομλένοβιτς  Μιργιάνα ΑΟΦ Πορφύρας Διαγώνια 39
25 Γκλιγκόροβιτς Μπιλιάνα ΑΣ Άρης Πασαδόρος 38
26 Νικολογιάννη Ασημίνα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 38
27 Ανδρονικίδου Χριστίνα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 38
28 Καραφουλίδου Νικολέττα ΑΣ Άρης Κεντρική 37
29 Κλέπκου Μαρία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 32
30 Καλαντάτζε Άννα Πανναξιακός Κεντρική 32
31 Μεταξά Ναταλία ΑΟ Θήρας Κεντρική 32
32 Μπράουν  Αμάντα Πανναξιακός Κεντρική 31
33 Γέιζελ  Κέιτ ΑΣΠ Κόρινθος Διαγώνια 30
34 Ράπτη Μάρα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 30
35 Ντάλτον  Σέλμπι Πανναξιακός Διαγώνια 29
36 Σπικς  Μάγκι ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Πασαδόρος 29
37 Χούντα Ηρώ ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 27
38 Κάλτερ  Αλίσα Πανναξιακός Ακραία 26
39 Γενιτσαρίδη Μαρία ΑΟ Θήρας Ακραία 26
40 Αργυρίου Ειρήνη ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 25
41 Σπανού Ελένη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Κεντρική 22
42 Λάβδα Ευανθία ΓΣ Ηλιούπολης Πασαδόρος 21
43 Μυρίδου Μαρία ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Λίμπερο 20
44 Βλαχάκη Κωνσταντίνα Ολυμπιακός Ακραία 20
45 Ροντρίγκεζ Μαριάντζελ ΑΣΠ Κόρινθος Ακραία 19
46 Νώτη Πηνελόπη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 18
47 Νομικού Μαρία Ολυμπιακός Διαγώνια 16
48 Κελεσίδη Ιλιόνη ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 15
49 Καλανταρίδου Αλεξία ΑΟ Θήρας Ακραία 14
50 Τσιτσιγιάννη Μαρία ΑΟ Μαρκοπούλου Διαγώνια 14
51 Ζακχαίου Κατερίνα Ολυμπιακός Κεντρική 13
52 Κοκκινάκη Ειρήνη Ολυμπιακός Λίμπερο 13
53 Σκυθιώτη Αθηνά ΓΣ Ηλιούπολης Λίμπερο 13
54 Αρτακιανού Ελένη ΑΟ Θήρας Λίμπερο 13
55 Παναγοπούλου Νάντια ΑΣΠ Κόρινθος Κεντρική 12
56 Καθάριου Αριάδνη ΑΣ Άρης Κεντρική 12
57 Διάλλα Βασιλική ΑΟ Μαρκοπούλου Κεντρική 12
58 Ιακωβίδου Ηλιάνα Πανναξιακός Λίμπερο 12
59 Τσοχατζή Μαρίνα ΑΟ Θήρας Πασαδόρος 12
60 Τσομπανίδου Ειρήνη ΑΟ Θήρας Κεντρική 11
61 Αργυρίου Γεωργία ΓΣ Ηλιούπολης Κεντρική 11
62 Φωτεινού Άννα ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 11
63 Βλάχου Βασιλική ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Πασαδόρος 10
64 Πήττα Λαμπριάννα ΑΣ Άρης Κεντρική 10
65 Νούσια Αποστολία Πανναξιακός Ακραία 9
66 Σαρακατσάνη Θεοδώρα ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 8
67 Παπαδοπούλου Βίκυ ΓΣΚ Ηρακλής Ακραία 8
68 Μπούκουρα Μαρία ΑΣΠ Κόρινθος Ακραία 8
69 Τομαρά Χριστίνα ΑΣΠ Κόρινθος Κεντρική 8
70 Παπαστεργίου Πηνελόπη ΑΟ Μαρκοπούλου Πασαδόρος 8
71 Γουγούση Κωνσταντίνα ΑΣ Άρης Διαγώνια 7
72 Μουστάκη Στέλλα ΑΟΦ Πορφύρας Λίμπερο 7
73 Κονόμη Αρέτα Ολυμπιακός Λίμπερο 7
74 Γεωργαντά Ελεάνα ΓΣΚ Ηρακλής Πασαδόρος 7
75 Μπάτακ  Μίνα ΑΣΠ Κόρινθος Πασαδόρος 7
76 Τσιάκουλα Στέλλα ΑΟ Μαρκοπούλου Κεντρική 6
77 Χίτζιου Μαρία ΑΣ Άρης Λίμπερο 6
78 Μπούκουρα Θεοδώρα ΑΣΠ Κόρινθος Λίμπερο 6
79 Ντεϊνέγκα Μαρίνα ΓΣΚ Ηρακλής Διαγώνια 5
80 Τζιαρλή Δήμητρα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 5
81 Τουλγαρίδου Ευαγγελία ΑΟ Μαρκοπούλου Λίμπερο 5
82 Παπαδοπούλου Χαρά Ολυμπιακός Πασαδόρος 5
83 Κόττα Χριστίνα ΓΣΚ Ηρακλής Λίμπερο 4
84 Βακάλογλου Ειρήνη ΑΣΠ Κόρινθος Πασαδόρος 4
85 Μελετιάδη Όλγα ΓΣ Ηλιούπολης Κεντρική 4
86 Κωνσταντινίδου Αλίκη Ολυμπιακός Κεντρική 3
87 Γεωργιάδου Ευδοξία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Λίμπερο 3
88 Θαλασσινού Εβελίνα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 2
89 Κελεσίδου Ειρήνη ΑΣ Άρης Λίμπερο 2
90 Κανέλλου Μαρία ΓΣ Ηλιούπολης Λίμπερο 2
91 Κουνάδη Φαίη Πανναξιακός Πασαδόρος 2
92 Μόσχου Ειρήνη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 1
93 Γεωργαντζή Ιωάννα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 1
94 Μπεϊμέγκα Μαρίνα ΓΣΚ Ηρακλής Διαγώνια 1
95 Αδάμ Λυδία ΓΣΚ Ηρακλής Κεντρική 1
96 Σφυρή Κωνσταντίνα Πανναξιακός Πασαδόρος 1
97 Κωνσταντέλου Έμιλυ ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 1
98 Μαργαρίτη Μαριάννα ΑΣΠ Κόρινθος Λίμπερο 1