bannergiortes

osfp aothiras  panaxiakos  porfyrasmarkopoulo aris AIAS SM n ilioupoli makedonesaksiouiraklis kif logo KORINTHOS

Η Βαθμολογία του επάθλου Novasports των Γυναικών

Η βαθμολογία για την 1η αγωνιστική του Επάθλου Novasports Πρωταθλήματος Βόλει γυναικών Α1 έχει ως εξής:

ΑΟ Θήρας-Ολυμπιακός 0-3 (Αντώνης Κοραής):

Χίπε 7, Λαμπρούση 6, Πολ 5, Νιέμερ 4, Πότοκαρ 3, Ζακχαίου 2, Κονόμη 1

Πανναξιακός-Αίαντας Ευόσμου 3-1 (Ρουσάκης):

Διώτη 7, Καλαντάτζε 6, Κάλτερ 5, Κλέπκου 4, Ντάλτον 3, Κούση 2 , Κωνσταντινίδου 1

Μακεδόνες-Ηλιούπολη 3-1 (Βαρβαγιάννης):

Χολστ 7, Σπικς 6, Πολυνοπούλου 5, Τοτσίδου 4, Νώτη 3, Καραφουλίδου 2, Μελετιάδη 1

Ηρακλής Κηφισιά-Μαρκόπουλο 3-0 (Νικολούδη):
Κωνσταντίνου 7, Γεωργαντά 6, Παπαδοπούλου 5, Κόττα 4, Παπαστεργίου 3, Χούντα 2, Ντεϊνέγκα 1

Άρης-Πορφύρας 3-0 (Τσαλκατίδου):
Γκιγκόροβιτς 7, Αλεξάκου 6, Καραφουλίδου 5, Χούντιμα 4, Γουγούση 3, Κελεσίδου 2, Πήττα 1

Η βαθμολογία για την 2η αγωνιστική του Επάθλου Novasports Πρωταθλήματος Βόλει γυναικών Α1 έχει ως εξής

Αίας-ΑΟ Θήρα (Βαρβαγιάννης):

7 Πότοκαρ, 6 Μεταξά, 5 Εμανουηλίδου, 4 Αργυρίου, 3 Τσαχατζή, 2 Μέρκοβα, 1 Τζούριτς.

Ηρακλής Κ.- Πανναξιακός:

7 Κωνσταντίνου, 6 Μπράουν, 5 Καλαντάντζε, 4 Ιακωβίδου,  3 Κάλτερ, 2 Διώτη, 1 Παπαδοπούλου.

Ολυμπιακός- Άρης (Νικολούδη):

7 Πολ, 6 Νίεμερ, 5 Γιώτα, 4 Χίπε, 3 Κονόμι, 2 Χριστοδούλου, 1 Ζακχαίου.

Κόρινθος- Μακεδόνες (Αθανασόπουλος): 7 Χολστ, 6 Σπικς, 5 Ροντρίγκεζ, 4 Πολυνοπούλου, 3 Καραφουλίδου, 2 Γέζελ, 1 Μπούκουρα

Μαρκόπουλο- Ηλιούπολη (Καλιμάνης):

7 Τοτσίδου, 6 Λιάγκη, 5 Σκυθιώτη, 4 Νικολογιάννη, 3 Σαρακατσάνη, 2 Διάλλα, 1 Τσιτσιγιάννη

Η βαθμολογία για την 3η αγωνιστική του Επάθλου Novasports Πρωταθλήματος Βόλει γυναικών Α1 έχει ως εξής:

 AO Θήρα – Ηρακλής Κηφισιάς (Κοραής): 

7 Μεταξά, 6 Μέρκοβα, 5 Πότοκαρ, 4 Καλανταρίδου, 3 Ντεϊνέγκα, 2 Αρτακιάνου, 1 Τσοχατζή.
Άρης-Αίας Ευόσμου (Τσαλκατίδου): 
7 Σιμόν, 6 Χούντιμα, 5 Αλεξάκου, 4 Καραφουλίδου, 3 Γκλιγκόροβιτς, 2 Χίτζιου, 1 Καθάριου
Μακεδόνες-Πορφύρας (Βαρβαγιάννης): 
7 Καραφουλίδου, 6 Χολστ, 5 Σπανού, 4 Πολυνοπούλου, 3 Σπάικς, 2 Μυρίδου, 1 Μόσχου
Πανναξιακός – Μαρκοπούλο (Ρουσάκης): 
7 Διώτη, 6 Καλαντάτζε, 5 Κάλτερ, 4 Νικολογιάννη, 3 Ντάλντον, 2 Νούσια, 1 Παπαστεργίου
Ηλιούπολη- Κόρινθος (Καλιμάνης):
Λιάγκη 7, Τοτσίδου 6, Λάβδα 5, Σαρακατσάνη 4, Σκυθιώτη 3, Παναγοπούλου 2, Μπούκουρα Μ. 1

Η βαθμολογία για την 4η αγωνιστική του Επάθλου Novasports Πρωταθλήματος Βόλει γυναικών Α1 έχει ως εξής:

ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΣ Άρης: 
7 Χουντιμά, 6 Σιμόν, 5 Αλεξάκου, 4 Κωνσταντίνου, 3 Πήττα, 2 Καραφουλίδου, 1 Ντεινέγκα.
ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΟ Θήρας (Γιώργος Ρουσάκης): 
7 Μέρκοβα, 6 Πότοκαρ, 5 Τσομπανίδου, 4 Εμανουηλίδου, 3 Αρτακιανού, 2 Διώτη, 1 Μπράουν.
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Μακεδόνες (Δημήτρης Παπαδημητρίου): 
7 Χριστοδούλου, 6 Χίπε, 5 Νομικού, 4 Ζακχαίου, 3 Πολ, 2 Γιώτα, 1 Κοκκινάκη.
ΑΟΦ Πορφύρας - ΓΣ Ηλιούπολης (Κώστας Χατζηδημητρίου): 
7 Τοτσίδου, 6 Αργυρίου, 5 Λιάγκη, 4 Δραγουμάνου, 3 Ράπτη, 2 Λάβδα, 1 Φωτεινού.
ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΣΠ Κόρινθος (Τάσος Μπαϊρακτάρης): 
7 Γέιζελ, 6 Νικολογιάννη, 5 Ροντρίγκεζ, 4 Μπάτακ, 3 Διάλλα, 2 Τομαρά, 1 Τσιτσιγιάννη.

Η βαθμολογία για την 5η αγωνιστική του Επάθλου Novasports Πρωταθλήματος Βόλει γυναικών Α1 έχει ως εξής:

Άρης-Πανναξιακός (Στέργιος Βαρβαγιάννης):

7 Σιμόν, 6 Αλεξάκου, 5 Χουντίμα, 4 Διώτη, 3 Γκλιγκόροβιτς, 2 Καλαντάτζε, 1 Πήττα.

Κόρινθος-Πορφύρας (Τίμος Αθανασόπουλος):

7 Κομλένοβιτς, 6 Δραγουμάνου, 5 Μουστάκη, 4 Παναγοπούλου, 3 Ροντρίγκεζ, 2 Γέιζελ, 1 Ράπτη.

ΑΟ Θήρας-Μαρκόπουλο (Αντώνης Κοραής):

7 Μέρκοβα, 6 Γενιτσαρίδη, 5 Πότοκαρ, 4 Εμμανουηλίδου, 3 Νικολογιάννη, 2 Τσομπανίδου, 1 Αρτακιανού.

Μακεδόνες-Αίας Ευόσμου (Γιώργος Ακριτίδης):

7 Κωνσταντινίδου, 6 Κούση, 5 Κόγιτς-Τζούριτς, 4 Χολστ, 3 Αργυρίου, 2 Καραφουλίδου, 1 Σπικς.

Ηλιούπολη-Ολυμπιακός (Παναγιώτης Καλλιμάνης):

7 Λαμπρούση, 6 Χίπε, 5 Νίεμερ, 4 Πολ, 3 Χριστοδούλου, 2 Βλαχάκη, 1 Σαρακατσάνη.

Η βαθμολογία για την 6η αγωνιστική του Επάθλου Novasports Πρωταθλήματος Βόλει γυναικών Α1 έχει ως εξής:

ΓΣΚ Ηρακλής - Μακεδόνες: 
7 Χολστ, 6 Καραφουλίδου, 5 Πολυνοπούλου, 4 Νιώτη, 3 Σπικς, 2 Μυρίδου, 1 Αδάμ

ΑΟ Θήρας-Άρης (Αντώνης Κοραής):
7 Μέρκοβα, 6 Εμμανουηλίδου, 5 Πότοκαρ, 4 Μεταξά, 3 Αρτακιανού, 2 Τσοχατζή, 1 Σιμόν.

Ολυμπιακός ΣΦΠ -Κόρινθος (Δημήτρης Παπαδημητρίου): 
Ειρήνη Κοκκινάκη  7, Κατερίνα Ζακχαίου  6, Τζίνα Λαμπρούση 5, Μαρία Νομικου 4, Στέφανι Νιέμερ  3, Κωνσταντίνα Βλαχάκη 2,  Χαρά Παπαδοπούλου 1

ΑΙΑΣ - ΓΣ Ηλιούπολης (Αστέριος Βαρβαγιάννης): 
7 Κόγιτς-Τζούριτς, 6 Κλέπκου, 5 Κούση, 4 Ανδρονίκου, 3 Κωνσταντινίδου, 2 Τοτσίδου, 1 Λιάγκη.

ΑΟ Μαρκοπούλου - Πορφύρας (Κώστας Χατζηδημητρίου): 
7 Κομλένοβιτς, 6 Δραγουμάνου, 5 Ράπτη, 4 Κελεσίδη, 3 Φωτεινού, 2 Νικολογιάννη, 1 Τσιτσιγιαννη.

Η βαθμολογία για την 7η αγωνιστική του Επάθλου Novasports Πρωταθλήματος Βόλει γυναικών Α1 έχει ως εξής:

ΓΣ Ηλιούπολης - ΓΣΚ Ηρακλής (Παναγιώτης Καλλιμάνης): 
Τοτσίδου 7, Λάβδα 6, Λιάγκη 5, Αργυρίου 4, Κωνσταντίνου 3, Κανέλλου 2, Γεωργαντά 1

ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟΝ Πανναξιακός (Αστέριος Βαρβαγιάννης): 
7 Χολστ, 6 Καραφουλίδου, 5 Σπανού, 4 Νώτη, 3 Σπικς, 2 Μυρίδου, 1 Ντάλτον.

ΑΣ Άρης - ΑΟ Μαρκοπούλου (Ελένη Τσαλκατίδου): 
7 Αλεξάκου, 6 Σιμόν, 5  Γκλιγκόροβιτς, 4 Χίτζιου, 3 Χούντιμα, 2 Καραφουλίδου. 1 Νικολογιάννη

ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΠΣ Αίας (Τίμος Αθανασόπουλος): 
7 Κωνσταντινίδου, 6 Κλέπκου, 5 Τζούριτς, 4 Γέιζελ, 3 Γεωργιάδου, 2 Βλάχου, 1 Κούση 

ΑΟΦ Πορφύρας - Ολυμπιακός ΣΦΠ (Δημήτρης Παπαδημητρίου): 
7 Πολ, 6 Γιώτα, 5 Νιέμερ, 4 Βλαχάκη, 3 Χίπε, Χριστοδούλου 2, 1 Δραγουμάνου.

Η βαθμολογία για την 8η αγωνιστική του Επάθλου Novasports Πρωταθλήματος Βόλει γυναικών Α1 έχει ως εξής:

ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΣΠ Κόρινθος :
7 Γέιζελ, 6 Τομαρά, 5 Παναγοπούλου, 4 Βακάλογλου, 3 Μπούκουρα, 2 Ροντρίγκεζ, 1 Κωνσταντίνου.

ΑΟΝ Πανναξιακός - ΓΣ Ηλιούπολης (Γιώργος Ρουσάκης):
7 Διώτη, 6 Ντάλτον, 5 Κάρτερ, 4 Καλαντάτζε, 3 Μπράουν, 2 Τοτσίδου, 1 Λιάγκη.

ΑΟ Θήρας - ΑΣ Μακεδόνες (Αντώνης Κοραής):
7 Χολστ, 6 Καραφουλίδου, 5 Πολυνοπούλου, 4 Μυρίδου, 3 Νώτη, 2 Μέρκοβα, 1 Εμανουηλίδου.

ΑΠΣ Αίας - ΑΟΦ Πορφύρας (Στέργιος Βαρβαγιάννης): 
7 Τζούριτς, 6 Ανδρονικίδου, 5 Κωνσταντινίδη, 4 Κούση, 3 Κλέπκου, 2 Θαλασσινού, 1 Βλάχου

ΑΟ Μαρκοπούλου - Ολυμπιακός ΣΦΠ (Δημήτρης Παπαδημητρίου): 
Νίεμερ 7, Γιώτα 6, Πολ 5, Χριστοδούλου 4, Λαμπρούση 3, Βλαχάκη 2, Κοκκινάκη 1.

Η βαθμολογία για την 9η αγωνιστική του Επάθλου Novasports Πρωταθλήματος Βόλει γυναικών Α1 έχει ως εξής:

Ολυμπιακός - ΑΠΣ Αίας (Δημήτρης Παπαδημητρίου): 

Χριστοδούλου 7, Γιώτα 6, Λαμπρούση 5, Νιέμερ 4, Πολ 3, Νομικού 2, Χίππε 1

ΑΣ Μακεδόνες - ΑΣ Άρης (Στέργιος Βαρβαγιάννης): 
7. Χολστ, 6. Πολυνοπούλου, 5. Καραφουλίδου, 4. Σιμόν 3.Αλεξάκου, 2. Σπανού, 1.Νώτη

ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΟΝ Πανναξιακός (Τάσος Μπαϊρακτάρης): 

7 Ντάλτον, 6 Καλαντάτζε, 5 Κάλτερ, 4 Διώτη, 3 Ιακωβίδου, 2 μπούκουρα, 1 Παναγοπούλου.

ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Θήρας (Παναγιώτης Καλλιμάνης): 

7 Μέρκοβα, 6 Πότοκαρ, 5 Μεταξά, 4 Εμανουηλίδου, 3 Γενιτσαρίδη, 2 Τοτσίδου, 1 Λιάγκη.

ΑΟΦ Πορφύρας - ΓΣΚ Ηρακλής (Αλεξάνδρα Αξενίδου):
7 Δραγουμάνου, 6 Κελεσίδη, 5 Κομλένοβιτς, 4 Ράπτη, 3 Φωτεινού, 2 Μουστάκη, 1 Μπειμέγκα.

Η βαθμολογία για την 10η αγωνιστική του Επάθλου Novasports Πρωταθλήματος Βόλει γυναικών Α1 έχει ως εξής:

Ηρακλής-Ολυμπιακός (Δημήτρης Παπαδημητρίου): 
7 Χίπε, 6 Βλαχάκη, 5 Νομικού, 4 Παπαδοπουλου, 3 Νίεμερ, 2 Κοκκινάκη, 1 Παπαδοπούλου Βίκυ.

Παναξιακός-Πορφύρας (Γιώργος Ρουσάκης): 

7 Διώτη, 6 Μπράουν, 5 Ιακωβίδου, 4 Κομλιένοβιτς, 3 Ράπτη, 2 Νούσια, 1 Καλαντάτζε.

Άρης-Ηλιούπολη (Στέργιος Βαρβαγιάννης): 

7. Καστανιέντα, 6.Αλεξάκου, 5. Καθάριου, 4. Καραφουλίδου, 3. Χουντίμα, 2. Τοτσίδου, 1. Γκλιγκόροβιτς

Μαρκόπουλο-Αίας (Αλεξάνδρα Αξενίδου): 

7 Τζούριτς, 6 Κούση, 5 Κλέπκου, 4 Βλάχου, 3 Τζιαρλή, 2 Ανδρονικίδου, 1 Νικολογιάννη.

Θήρα-Κόρινθος (Αντώνης Κοραής): 

7 Γενιτσαρίδη, 6 Πότοκαρ, 5 Μέρκοβα, 4 Τσομπανίδου, 3 Μεταξά, 2 Καλανταρίδου, 1 Γέιζελ,

Η βαθμολογία για την 11η αγωνιστική του Επάθλου Novasports Πρωταθλήματος Βόλει γυναικών Α1 έχει ως εξής:

Αίας-ΓΣΚ Ηρακλής (Γιώργος Ακριτίδης): 
7 Τζούριτς, 6 Ανδρονικίδου, 5 Κλέπκου, 4 Κούση, 3 Αργυρίου, 2 Τζιαρλή, 1 Παπαδοπούλου Βίκυ.

Ολυμπιακός-Πανναξιακός (Δημήτρης Παπαδημητρίου): 
7 Πολ, 6 Λαμπρούση, 5 Χριστοδούλου, 4 Χίπε, 3 Γιώτα, 2 Κοκκινάκη, 1 Μπράουν.

Κόρινθος-Άρης (Τάσος Μπαϊρακτάρης): 

7 Χουντίμα, 6 Γκριγκόροβιτς, 5 Καραφουλίδου, 4 Σιμόν, 3 Αλεξάκου, 2 Πίττα, 1 Μπούκουρα.

Μακεδόνες-Μαρκόπουλο (Στέργιος Βαρβαγιάννης): 
7. Χολστ, 6. Καραφουλίδου, 5. Σπανού, 4. Χούντα, 3. Τσιτσιγιάννη, 2. Νώτη,1.Πολυνοπούλου

Πορφύρας ΑΟ Θήρας (Αλεξάνδρα Αξενίδου): 

7 Εμμανουηλίδου, 6 Μέρκοβα, 5 Πότοκαρ, 4 Γενιτσαρίδη, 3 Τσοχατζή, 2 Αρτακιανού, 1 Δραγουμάνου

Οι πρώτοι της βαθμολογίας στην κατηγορία ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ έχουν ως εξής

1 Χριστοδούλου Στέλλα Ολυμπιακός Πασαδόρος 30
2 Γκλιγκόροβιτς Μπιλιάνα ΑΣ Άρης Πασαδόρος 25
3 Σπικς  Μάγκι ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Πασαδόρος 22
4 Λάβδα Ευανθία ΓΣ Ηλιούπολης Πασαδόρος 13
5 Τσοχατζή Μαρίνα ΑΟ Θήρας Πασαδόρος 9
6 Γεωργαντά Ελεάνα ΓΣΚ Ηρακλής Πασαδόρος 7
7 Βλάχου Βασιλική ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Πασαδόρος 7
8 Παπαδοπούλου Χαρά Ολυμπιακός Πασαδόρος 5
9 Παπαστεργίου Πηνελόπη ΑΟ Μαρκοπούλου Πασαδόρος 4
10 Βακάλογλου Ειρήνη ΑΣΠ Κόρινθος Πασαδόρος 4
11 Μπάτακ  Μίνα ΑΣΠ Κόρινθος Πασαδόρος 4
12 Σφυρή Κωνσταντίνα Πανναξιακός Πασαδόρος 1

Οι πρώτοι της βαθμολογίας στην κατηγορία ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΚΡΑΙΑ έχουν ως εξής:

1 Χολστ Κιέρα ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 59
2 Πότοκαρ  Μόνικα ΑΟ Θήρας Ακραία 48
3 Πολ  Γιάννα - Φρανζίσκα Ολυμπιακός Ακραία 41
4 Αλεξάκου Ευφροσύνη ΑΣ Άρης Ακραία 41
5 Διώτη Παναγιώτα Πανναξιακός Ακραία 40
6 Τοτσίδου Σία ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 39
7 Νιέμερ  Στέφανι Ολυμπιακός Ακραία 37
8 Χουντίμα Βερόνικα ΑΣ Άρης Ακραία 35
9 Κλέπκου Μαρία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 29
10 Λιάγκη Αθανάσια ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 26
11 Δραγουμάνου Μαριαλένα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 25
12 Κάλτερ  Αλίσα Πανναξιακός Ακραία 23
13 Κωνσταντίνου Μανωλίνα ΓΣΚ Ηρακλής Ακραία 22
14 Νικολογιάννη Ασημίνα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 21
15 Αργυρίου Ειρήνη ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 21
16 Γενιτσαρίδη Μαρία ΑΟ Θήρας Ακραία 20
17 Ανδρονικίδου Χριστίνα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 18
18 Νώτη Πηνελόπη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 17
19 Βλαχάκη Κωνσταντίνα Ολυμπιακός Ακραία 16
20 Ράπτη Μάρα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 16
21 Ροντρίγκεζ Μαριάντζελ ΑΣΠ Κόρινθος Ακραία 15
22 Σαρακατσάνη Θεοδώρα ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 8
23 Παπαδοπούλου Βίκυ ΓΣΚ Ηρακλής Ακραία 8
24 Καλανταρίδου Αλεξία ΑΟ Θήρας Ακραία 6
25 Χούντα Ηρώ ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 6
26 Νούσια Αποστολία Πανναξιακός Ακραία 6
27 Μπούκουρα Μαρία ΑΣΠ Κόρινθος Ακραία 3
28 Θαλασσινού Εβελίνα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 2
29 Μόσχου Ειρήνη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 1

Οι πρώτοι της βαθμολογίας στην κατηγορία ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΓΩΝΙΑ έχουν ως εξής:

1 Μέρκοβα Βέντουλα ΑΟ Θήρας Διαγώνια 49
2 Σιμόν  Καστανιέντα ΑΣ Άρης Διαγώνια 42
3 Χίππε  Σάσκια Ολυμπιακός Διαγώνια 38
4 Κόγιτς-Τζούριτς Σάνια ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Διαγώνια 34
5 Καραφουλίδου Άλκηστη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Διαγώνια 32
6 Γέιζελ  Κέιτ ΑΣΠ Κόρινθος Διαγώνια 23
7 Κομλένοβιτς  Μιργιάνα ΑΟΦ Πορφύρας Διαγώνια 23
8 Ντάλτον  Σέλμπι Πανναξιακός Διαγώνια 19
9 Νομικού Μαρία Ολυμπιακός Διαγώνια 16
10 Τσιτσιγιάννη Μαρία ΑΟ Μαρκοπούλου Διαγώνια 6
11 Ντεϊνέγκα Μαρίνα ΓΣΚ Ηρακλής Διαγώνια 5
12 Γουγούση Κωνσταντίνα ΑΣ Άρης Διαγώνια 3
13 Μπεϊμέγκα Μαρίνα ΓΣΚ Ηρακλής Διαγώνια 1

Οι πρώτοι της βαθμολογίας στην κατηγορία ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗ έχουν ως εξής:

1 Καραφουλίδου Νικολέττα ΑΣ Άρης Κεντρική 33
2 Λαμπρούση Τζίνα Ολυμπιακός Κεντρική 32
3 Εμμανουηλίδου Μελίνα ΑΟ Θήρας Κεντρική 31
4 Πολυνοπούλου Ιωάννα ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Κεντρική 30
5 Καλαντάτζε Άννα Πανναξιακός Κεντρική 30
6 Γιώτα Κατερίνα Ολυμπιακός Κεντρική 28
7 Κούση Σταυρούλα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 28
8 Μεταξά Ναταλία ΑΟ Θήρας Κεντρική 25
9 Κωνσταντινίδου Έλενα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 23
10 Σπανού Ελένη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Κεντρική 17
11 Μπράουν  Αμάντα Πανναξιακός Κεντρική 17
12 Ζακχαίου Κατερίνα Ολυμπιακός Κεντρική 13
13 Παναγοπούλου Νάντια ΑΣΠ Κόρινθος Κεντρική 12
14 Τσομπανίδου Ειρήνη ΑΟ Θήρας Κεντρική 11
15 Κελεσίδη Ιλιόνη ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 10
16 Τομαρά Χριστίνα ΑΣΠ Κόρινθος Κεντρική 8
17 Πήττα Λαμπριάννα ΑΣ Άρης Κεντρική 7
18 Φωτεινού Άννα ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 7
19 Καθάριου Αριάδνη ΑΣ Άρης Κεντρική 6
20 Διάλλα Βασιλική ΑΟ Μαρκοπούλου Κεντρική 5
21 Τζιαρλή Δήμητρα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 5
22 Αργυρίου Γεωργία ΓΣ Ηλιούπολης Κεντρική 4
23 Μελετιάδη Όλγα ΓΣ Ηλιούπολης Κεντρική 1
24 Αδάμ Λυδία ΓΣΚ Ηρακλής Κεντρική 1

Οι πρώτοι της βαθμολογίας στην κατηγορία ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΛΙΜΠΕΡΟ έχουν ως εξής:

1 Κοκκινάκη Ειρήνη Ολυμπιακός Λίμπερο 13
2 Ιακωβίδου Ηλιάνα Πανναξιακός Λίμπερο 12
3 Αρτακιανού Ελένη ΑΟ Θήρας Λίμπερο 11
4 Μυρίδου Μαρία ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Λίμπερο 10
5 Σκυθιώτη Αθηνά ΓΣ Ηλιούπολης Λίμπερο 8
6 Μουστάκη Στέλλα ΑΟΦ Πορφύρας Λίμπερο 7
7 Χίτζιου Μαρία ΑΣ Άρης Λίμπερο 6
8 Μπούκουρα Θεοδώρα ΑΣΠ Κόρινθος Λίμπερο 5
9 Κόττα Χριστίνα ΓΣΚ Ηρακλής Λίμπερο 4
10 Κονόμη Αρέτα Ολυμπιακός Λίμπερο 4
11 Γεωργιάδου Ευδοξία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Λίμπερο 3
12 Κελεσίδου Ειρήνη ΑΣ Άρης Λίμπερο 2
13 Κανέλλου Μαρία ΓΣ Ηλιούπολης Λίμπερο 2

Οι πρώτοι στην κατηγορία Novasports Rookie of the year (την καλύτερη αθλήτρια κάτω των 21 ετών) έχουν ως εξής:

1 Αλεξάκου Ευφροσύνη ΑΣ Άρης Ακραία 41
2 Κλέπκου Μαρία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 29
3 Αργυρίου Ειρήνη ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 21
4 Παπαδοπούλου Βίκυ ΓΣΚ Ηρακλής Ακραία 8
5 Τσιτσιγιάννη Μαρία ΑΟ Μαρκοπούλου Διαγώνια 6
6 Χούντα Ηρώ ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 6
7 Καθάριου Αριάδνη ΑΣ Άρης Κεντρική 6
8 Τζιαρλή Δήμητρα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 5
9 Κόττα Χριστίνα ΓΣΚ Ηρακλής Λίμπερο 4
10 Μόσχου Ειρήνη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 1
11 Αδάμ Λυδία ΓΣΚ Ηρακλής Κεντρική 1

Οι πρώτοι στην συνολική βαθμολογία έχουν ως εξής:

1 Χολστ Κιέρα ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 59
2 Μέρκοβα Βέντουλα ΑΟ Θήρας Διαγώνια 49
3 Πότοκαρ  Μόνικα ΑΟ Θήρας Ακραία 48
4 Σιμόν  Καστανιέντα ΑΣ Άρης Διαγώνια 42
5 Πολ  Γιάννα - Φρανζίσκα Ολυμπιακός Ακραία 41
6 Αλεξάκου Ευφροσύνη ΑΣ Άρης Ακραία 41
7 Διώτη Παναγιώτα Πανναξιακός Ακραία 40
8 Τοτσίδου Σία ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 39
9 Χίππε  Σάσκια Ολυμπιακός Διαγώνια 38
10 Νιέμερ  Στέφανι Ολυμπιακός Ακραία 37
11 Χουντίμα Βερόνικα ΑΣ Άρης Ακραία 35
12 Κόγιτς-Τζούριτς Σάνια ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Διαγώνια 34
13 Καραφουλίδου Νικολέττα ΑΣ Άρης Κεντρική 33
14 Καραφουλίδου Άλκηστη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Διαγώνια 32
15 Λαμπρούση Τζίνα Ολυμπιακός Κεντρική 32
16 Εμμανουηλίδου Μελίνα ΑΟ Θήρας Κεντρική 31
17 Πολυνοπούλου Ιωάννα ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Κεντρική 30
18 Καλαντάτζε Άννα Πανναξιακός Κεντρική 30
19 Χριστοδούλου Στέλλα Ολυμπιακός Πασαδόρος 30
20 Κλέπκου Μαρία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 29
21 Γιώτα Κατερίνα Ολυμπιακός Κεντρική 28
22 Κούση Σταυρούλα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 28
23 Λιάγκη Αθανάσια ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 26
24 Γκλιγκόροβιτς Μπιλιάνα ΑΣ Άρης Πασαδόρος 25
25 Δραγουμάνου Μαριαλένα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 25
26 Μεταξά Ναταλία ΑΟ Θήρας Κεντρική 25
27 Κωνσταντινίδου Έλενα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 23
28 Γέιζελ  Κέιτ ΑΣΠ Κόρινθος Διαγώνια 23
29 Κάλτερ  Αλίσα Πανναξιακός Ακραία 23
30 Κομλένοβιτς  Μιργιάνα ΑΟΦ Πορφύρας Διαγώνια 23
31 Κωνσταντίνου Μανωλίνα ΓΣΚ Ηρακλής Ακραία 22
32 Σπικς  Μάγκι ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Πασαδόρος 22
33 Νικολογιάννη Ασημίνα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 21
34 Αργυρίου Ειρήνη ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 21
35 Γενιτσαρίδη Μαρία ΑΟ Θήρας Ακραία 20
36 Ντάλτον  Σέλμπι Πανναξιακός Διαγώνια 19
37 Ανδρονικίδου Χριστίνα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 18
38 Νώτη Πηνελόπη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 17
39 Σπανού Ελένη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Κεντρική 17
40 Μπράουν  Αμάντα Πανναξιακός Κεντρική 17
41 Βλαχάκη Κωνσταντίνα Ολυμπιακός Ακραία 16
42 Ράπτη Μάρα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 16
43 Νομικού Μαρία Ολυμπιακός Διαγώνια 16
44 Ροντρίγκεζ Μαριάντζελ ΑΣΠ Κόρινθος Ακραία 15
45 Ζακχαίου Κατερίνα Ολυμπιακός Κεντρική 13
46 Λάβδα Ευανθία ΓΣ Ηλιούπολης Πασαδόρος 13
47 Κοκκινάκη Ειρήνη Ολυμπιακός Λίμπερο 13
48 Παναγοπούλου Νάντια ΑΣΠ Κόρινθος Κεντρική 12
49 Ιακωβίδου Ηλιάνα Πανναξιακός Λίμπερο 12
50 Αρτακιανού Ελένη ΑΟ Θήρας Λίμπερο 11
51 Τσομπανίδου Ειρήνη ΑΟ Θήρας Κεντρική 11
52 Μυρίδου Μαρία ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Λίμπερο 10
53 Κελεσίδη Ιλιόνη ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 10
54 Τσοχατζή Μαρίνα ΑΟ Θήρας Πασαδόρος 9
55 Σαρακατσάνη Θεοδώρα ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 8
56 Τομαρά Χριστίνα ΑΣΠ Κόρινθος Κεντρική 8
57 Σκυθιώτη Αθηνά ΓΣ Ηλιούπολης Λίμπερο 8
58 Παπαδοπούλου Βίκυ ΓΣΚ Ηρακλής Ακραία 8
59 Γεωργαντά Ελεάνα ΓΣΚ Ηρακλής Πασαδόρος 7
60 Πήττα Λαμπριάννα ΑΣ Άρης Κεντρική 7
61 Μουστάκη Στέλλα ΑΟΦ Πορφύρας Λίμπερο 7
62 Φωτεινού Άννα ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 7
63 Βλάχου Βασιλική ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Πασαδόρος 7
64 Χίτζιου Μαρία ΑΣ Άρης Λίμπερο 6
65 Καλανταρίδου Αλεξία ΑΟ Θήρας Ακραία 6
66 Τσιτσιγιάννη Μαρία ΑΟ Μαρκοπούλου Διαγώνια 6
67 Χούντα Ηρώ ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 6
68 Νούσια Αποστολία Πανναξιακός Ακραία 6
69 Καθάριου Αριάδνη ΑΣ Άρης Κεντρική 6
70 Ντεϊνέγκα Μαρίνα ΓΣΚ Ηρακλής Διαγώνια 5
71 Διάλλα Βασιλική ΑΟ Μαρκοπούλου Κεντρική 5
72 Μπούκουρα Θεοδώρα ΑΣΠ Κόρινθος Λίμπερο 5
73 Παπαδοπούλου Χαρά Ολυμπιακός Πασαδόρος 5
74 Τζιαρλή Δήμητρα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 5
75 Αργυρίου Γεωργία ΓΣ Ηλιούπολης Κεντρική 4
76 Κόττα Χριστίνα ΓΣΚ Ηρακλής Λίμπερο 4
77 Κονόμη Αρέτα Ολυμπιακός Λίμπερο 4
78 Παπαστεργίου Πηνελόπη ΑΟ Μαρκοπούλου Πασαδόρος 4
79 Βακάλογλου Ειρήνη ΑΣΠ Κόρινθος Πασαδόρος 4
80 Μπάτακ  Μίνα ΑΣΠ Κόρινθος Πασαδόρος 4
81 Γουγούση Κωνσταντίνα ΑΣ Άρης Διαγώνια 3
82 Γεωργιάδου Ευδοξία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Λίμπερο 3
83 Μπούκουρα Μαρία ΑΣΠ Κόρινθος Ακραία 3
84 Θαλασσινού Εβελίνα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 2
85 Κελεσίδου Ειρήνη ΑΣ Άρης Λίμπερο 2
86 Κανέλλου Μαρία ΓΣ Ηλιούπολης Λίμπερο 2
87 Μόσχου Ειρήνη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 1
88 Μελετιάδη Όλγα ΓΣ Ηλιούπολης Κεντρική 1
89 Αδάμ Λυδία ΓΣΚ Ηρακλής Κεντρική 1
90 Σφυρή Κωνσταντίνα Πανναξιακός Πασαδόρος 1
91 Μπεϊμέγκα Μαρίνα ΓΣΚ Ηρακλής Διαγώνια 1
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Ο Πανναξιακός ευχαριστεί τον Δήμο Νάξου