bannernikolouzos

LIVE ενημέρωση αποτελεσμάτων

Δείτε τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων σε live ενημέρωση:

A1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Σαβ 11 Μαρ, 15:00

ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΣ Μακεδόνες 3-1   Α ΣΕΤ: 3-3, 8-5, 13-9, t.o., 16-12, 19-15, 21-17, 25-18. Β ΣΕΤ: 1-2, 3-6, 3-7 τ.ο. Πανναξιακός, 12-11, 15-16, 19-19,  20-19, τ.ο. 23-23, 23-25. Γ ΣΕΤ: 6-3, 8-4, 16-9, 18-9, Τ.Ο. 21-9, 25-11. Δ ΣΕΤ: 5-4, 8-6, 11-8, 13-8, Τ.Ο. 16-9, 19-13, 21-14, 25-14 3-1

Σαβ 11 Μαρ, 17:00 Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΣ Ελπίς  3-0  A ΣΕΤ 4-2, Τ.Ο.  7-4, 8-6, 11-7, 13-9, 16-13, 18-14, 20-17, 20-18, T.O., 21-19, 24-21, 25-21 (1-0) Β ΣΕΤ: 2-2, 4-4, 8-6, 11-8, t.o., 16-10, 19-13, τ.ο. 20-15, 25-18, Γ ΣΕΤ: 1-1, 3-1, 9-4, 13-5, 15-8, 25-15 (3-0)  
Σαβ 11 Μαρ, 17:00 ΑΣ Άρης - Ολυμπιακός ΣΦΠ 3-0  A ΣΕΤ 4-8, 8-12, 9-18, 9-21, 11-25 (0-1),  Β ΣΕΤ 2-0, 4-6, 7-9, 21-25 (0-2) Γ ΣΕΤ: 2-4, 3-11, 8-16, 16-24, 17-25 (0-3)
Σαβ 11 Μαρ, 18:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΟ Θήρας 2-3 (25-17,14-17, 19-20, 23-23, 23-25, β σετ 5-8,  17-18, 24-22, 25-23 δ σετ 2-1, 10-9, 15-18, 19-25 ε σετ 2-5, 8-12, 10-15)
Σαβ 11 Μαρ, 19:00 ΑΣΠ Θέτις - ΑΕΚ Αθηνών 3-1 (8-4, 14-8,  25-14 β σετ 10-15, 16-19, 21-25, γ σετ 4-2, 11-8, 17-8, 25-17 δ σετ 2-0, 8-8. 16-14, 18-14, 23-21,25-22)
Κυρ 12 Μαρ, 17:30 ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil

 Α2 ΑΝΔΡΩΝ

Σαβ 11 Μαρ, 14:00 ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΟΦΗ 1-3 (20-25,25-19,23-25,18-25)  
Σαβ 11 Μαρ, 19:30 ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΕΚ Αθηνών 0-3  (α σετ: 1-2, 2-2, 4-2, 5-2, 6-5, 6-7 τ/ο, 6-9, 6-11, τ/ο, 6-13, 7-14, 11-17, 11-18, 12-18,  13-20, 14-22, 18-25 β σετ: 2-1, 3-4, 4-7, τ/ο 4-9, 5-9, 6-12, 7-13, 9-15, 9-17 t/o 14-22, 16-22, 17-22, τ/ο  17-25 γ σετ: 2-5, 2-6, τ/ο 3-7, 5-9, 5-11, τ/ο, 8-12, 9-12, 10-12, 10-13, 12-13, τ/ο, 16-20, 18-24, 19-25)  
Σαβ 11 Μαρ, 20:00 ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Μαρκοπούλου 1-3 (15-25,25-23,13-25,19-25)  
Κυρ 12 Μαρ, 15:30 ΣΦΠ Χανίων - ΑΟ Παλλήνη  

 

Σαβ 11 Μαρ, 20:00 ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω - ΑΟ Μυτιλήνης3-0 (25-20,25-23,25-20)  
Κυρ 12 Μαρ, 19:30 Ροδίων Άθλησις - Εθνικός ΟΦΠΦ  
Κυρ 12 Μαρ, 20:00 ΓΣ Πανιώνιος - ΔΑΣ Δραπετσώνας  
Σαβ 11 Μαρ, 18:00 ΑΣ Άρης - ΕΑ Πατρών 1-3 (19-25,14-25,25-19,19-25)  
Σαβ 11 Μαρ, 18:00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΣ Πήγασος Κοζάνης 3-0  (25-19,25-17,25-16)  
Σαβ 11 Μαρ, 19:30 ΑΣΠ Απόλλων - ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας 3-2 (25-23,23-25,21-25,25-13,15-10)  
Κυρ 12 Μαρ, 15:00 ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΣΠΑ Καρδίτσας  
Σαβ 11 Μαρ, 18:00 ΧΑΝΘ - ΓΕ Αλεξανδρούπολης 3-2 (25-23,23-25,21-25,25-13,15-10)  
Σαβ 11 Μαρ, 18:00 ΑΜΣ Νέστωρ - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 3-0 (25-21, 25-17 26-24)  
Σαβ 11 Μαρ, 19:00 ΑΣ Μακεδονικός - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου3-1 (25-18,25-14,22-25,25-20)  
Σαβ 11 Μαρ, 19:00 Πήγασος Πολίχνης - ΟΠΑΘ Περσέας 3-0 (25-13,  29-27,  25-20)  

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Σαβ 11 Μαρ, 15:45 ΦΟ Βριλησσίων - ΓΑΣ Μεσσαράς  2-3 (21-25,  25-17, 25-22, 20-25, 7-15)  
Σαβ 11 Μαρ, 16:00 ΓΣ Πετρούπολης - ΟΠ Ρεθύμνου 3-0 (25-15,25-17,25-14)  
Σαβ 11 Μαρ, 20:00 ΓΣ Χαλανδρίου - ΑΣΠ Ίωνες0-3 (18-25,20-25,11-25)  
Σαβ 11 Μαρ, 20:00 ΓΣΚ Ηρακλής - Μεσσηνιακός ΓΣ 1888  
Κυρ 12 Μαρ, 18:00 ΕΑ Πατρών - ΑΟΝ Αμαζόνες  
Σαβ 11 Μαρ, 17:30 ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΟΦ Πορφύρας 0-3 (10-25,15-25,20-25)  
Σαβ 11 Μαρ, 20:00 ΑΟ Παλλήνη - Ζηρίνειος ΑΟΝ 2-3  
Κυρ 12 Μαρ, 17:00 ΑΟ Αιγάλεω - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου  
Κυρ 12 Μαρ, 19:00 ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΕ Αγίας Παρασκευής  
Κυρ 12 Μαρ, 16:30 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣΠ Κόρινθος  
Σαβ 11 Μαρ, 18:00 ΑΣ Καμπανιακός - ΑΣ Γιάννενα 0-3 (16-25,24-26,14-25)  
Σαβ 11 Μαρ, 18:00 ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων 0-3 (5-25,10-25,12-25)  
Σαβ 11 Μαρ, 18:00 ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΣΠ Απόλλων 3-1 (20-25,25-9,25-17,25-20)  
Κυρ 12 Μαρ, 18:00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΕΑ Λάρισας  
Σαβ 11 Μαρ, 18:00 ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΣΚ Λαγκαδά 3-2 (24-26,20-25,25-21,28-26,15-13)  
Σαβ 11 Μαρ, 18:30 Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 1-3 (25-23,10-25,8-25,16-25  
Σαβ 11 Μαρ, 20:00 ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης - ΜΑΣ Νέα Γενεά 3-2 (25-19,23-25,19-25,26-24,17-15)  
Κυρ 12 Μαρ, 18:00 ΑΟ Νέας Βύσσας - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης  
Κυρ 12 Μαρ, 18:00 ΔΑΣΩ - ΧΑΝΘ  
Τελευταία τροποποίηση στιςΣάββατο, 11 Μαρτίου 2017 23:27